výcvik pro Siphonus Maximus (aneb ta šílenost pro Kenyho:) )

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Měl jsem štěstí, že mě Rino přestal mlátit, ale na druhou stranu zase smůlu, že všichni naskákali na mne. Nemohl jsem dýchat, dusil se a lapal po dechu. Už pomalu ztrácel vědomí, když tu se celá kopa těl náhle odsunula stranou a já mohl konečně volně dýchat. Při takovém strachu o svůj život jsem vypadal, jako ustrašený a ubrečený zajíček, poté co jsem ze sebe stáhnul tu deku. Pak se otočil na břicho, poté na kolena a znovu se schoulil do klubka a snažil se vydýchat všechny ty emoce.
Hluboce a bytostně tě nenávidím a jednou tě zabiju, ty křiváku... pomyslel jsem si duchu.
Utřel jsem si slzy a začal pokukovat, jak to vypadá s tou hromadou těl.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

S hromadou těl to vypadalo dobře, alespoň z tvého úhlu pohledu, protože vše nasvědčovalo tomu, že úplně na dně je Rino Morthen a pořádně ho to bolí. Dokonce natolik, že jeho "sténání" přivolalo několik mistrů, kteří předtím postávali o kus dál na chodbě a řešili, co s vámi.
A společně s nimi vstoupil do pokoje i mistr Windu, zosobnění spravedlivého hněvu.
A TOHLE MÁ JAKO BÝT CO?
JSTE PADAWANI, NEBO BANDA SITHů?!

Přestože pouze nepatrně zvýšil hlas, rvačka vzápětí ustala a všichni se snažili zmizet co nejvíc ve stínech.
RVETE SE TU JAKO RANCOŘI, A MÁTE SPÁT!
Provinilci vesměs mizeli ve svých provizorních postýlkách rychlostí hodnou vstupu do hyperprostoru. Windu zatím těkal očima po místnosti, až se jeho pohled zastavil na tobě.
TY - vysvětlíš mi, co se tady stalo? Vypadáš jako jediný padawan v této místnosti, který by mohl mít v hlavě kodex a ne chaotickou změť emocí!
Sice měl pocit, že to není až tak docela pravda, ale jako jediný ses rvačky při jeho příchodu neúčastnil a jemu šlo především o pokárání ostatních než o to, jestli tě náhodou při tom nepochválí...

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Koukal jsem na tu změť těl a přemýšlel nad tím, jestli to teď Rina boli alespoň, tak jak mě. Už jsem pomalu začal vstávat, když v tom vlítnul do místnosti, plné mlátících se harantů, mistr Windu. Hned nás začal kárat a všichni se rozutekli, kam mohli. Jen já a Rino zůstali jsme na svých pozicích, přičemž já už stál, celý oteklý z Rinových ran. Pak se mě Windu zeptal, jestli mu to vysvětlím a hned odpověděl.
Já..? vám to vysvětlím... a nachvíli skopil hlavu, ale jen do doby, než v zápětí znovu promluvil.
Za to může on..! a ukazál jsem na Rina, ktrerý taky nevypadal nejčerstvěji.
Neustále jenom lže a vymýšlí si...!
... a když jsem mu to řekl, tak mě zbil, sith jeden křivej ! a podíval se s jasnym výrazem Rinovi do očí, který znamenal, že já nezapomínám.
Pak se otočil zpět na mistra a pokračoval.
Kdyby se mě ostatní nezastali, taky by mě snad umlátil... pak už jen čekal, co Windu odpoví.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Sám seš sith a to tvrdím už od začátku! vřískl Rino na tvá obvinění. Vyhodil půlku chrámu do povětří a ještě na mě bitevní meditací poštval ostatní... zafňukal.
Mistr Windu naprázdno zalapal po vzduchu.
Pak se obrátil na vás dva:
Především - ŽÁDNÝ z vás není sith. To bych se tu s vámi takhle nebavil, to za prvé.
Za druhé - když osmiletý chlapec bije čtyřleté dítě, projevuje buď obdivuhodnou prchlivost a nedostatečné sebeovládání, nebo naopak krutost. Obé je v rozporu s tím, co jsou rytíři Jedi, a aby sis to uvědomil, Rino, a měl možnost o tom pořádně přemýšlet, budeš nejbližších šest měsíců meditovat o dvě hodiny déle...

Morthen se zatvářil, jako by do něj právě vrazili rozžhavenou jehlu. Jako jeden ze starších younglingů měl jen velmi málo času, který nepodléhal výuce - a teď přišel prakticky o všechno volno.
Mistr Windu si toho ale otázale nevšímal a pokračoval:
Za třetí - vím jak o zničeném výtahu a ukradeném svě
telném meči, tak o zdevastované kuchyňce, chodbě k prádelně, která vyhlíží jako obzvlášť vykřičená čtvrť na Nar Shaddaa, a důvodech této evakuace. VŠICHNI, kdo s tou výpravou na obludy z drtiče odpadků mají něco společného, mají zítra nástup před Radu Jedi.
Za čtvrté - popadnete teď své deky a půjdete za mnou!

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Rino se opět ukázal ve svém pravém světle, plém lží a výmyslů. Mistr Windu měl co dělat, aby to vydýchal, pak se zhluboka nadechl a v zápětí to přišlo.
Rino si to pěkně slízl a netvářil se na to vůbec hezky, zřejmě měl proč. Pak Windu pronesl výčet škod za uplynulou noc a pak nám sdělil, že zítra máme nástup před radou jedi. Nakonec nám sdělil, že se máme sbalit, jít za ním a já jen dodal.
Ale ať jde on předemnou, já ho za zády nechci... a ukázal jsem na Rina.
On by mě zas něco udělal...
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Já před tebou nepůjdu! zavrčel Rino, zrádče hnusná sithovská! Žalobníku užalovanej!
Vzápětí vás záchvěv Síly vyšoupl na chodbu, těžko říct, koho dříve a koho později. Mezi vámi stál mistr Windu, Rina držel na pravé a tebe na levé straně chodby, a rázovali jste si to za roh.
Tam pak zaklepal na dveře jedné místnosti a když z ní vykoukla hlava asi dvanáctiletého kluka, zavelel: Wille, Marku, máte tu spolunocležníka, sežeňte mu přistýlku. a strčil Rina dovnitř.
O čtyři kroky dál to samé provedl s tebou, jen se tví noví dočasní spolubydlící jmenovali Alwin a Roger a podle všeho na poslední chvíli při Winduově příchodu schovali balíček pazzakových karet.
Na odchodu jsi ještě slyšel, jak si mistr mumlá pro sebe: tohle by je mělo naučit zdvořilému chování...

A tak ses i s dekou ocitl v malém pokoji s dvěmi kavalci, jedním větším psacím stolkem, dvěmi židlemi a stejným počtem skříněk.
To už je v studovně tak přecpáno, že prťata rozstrkávají i do jednotlivých pokojů? poznamenal otráveně Roger, jen co Windu zmizel dost daleko, a otráveně se zvedl na cestu pro tvoji přistýlku.
Hele, buď na něj hodný. Nevidíš, že je v šoku? No, není divu, po tom, co se stalo v budově se školkou a jeslema... zavrčel na něj Alwin.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Rino byl na mne velice rozloben a plival na mne hanebné urážky. Naštěstí jsme šli každý po jiné straně chodby a byl klid. Mistr Windu šoupl Rina do jednoho pokoje a mě do druhého.

Zůstal jsem stát hned za dveřmi, koukal všude po pokoji a hlavně na ty dva a poté co domluvili, řekl.
Ahoj, já jsem Max... řekl jsem poněkud vystrašeným tónem
My to mame s Rinem asi za trest... pověděl jsem celkem scestnou větu.
Bylo to možná tím šokem nebo ne, ale zcela jistě ne mne musel být zvláštní pohled. Vrchní polovina mě celá bolela a taktéž pěkně otékala.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Hm, a co jste jako provedli? Dělali při evakuaci blbosti na schodišti a přizabili se? vyjádřil se k tvému zdravotnímu stavu Alwin. To by vás měli spíš šoupnout na marodku. Mimochodem, být mistr, tak tebe tam ženu určitě.
Roger zatím dotáhl matraci, umístil ji někam pod psací stůl s odůvodněním, že jinak by tu stejně nebylo k hnutí.
Hele, nedělej z toho vědu, Ale,vyjádřil se vzápětí k vašemu rozhovoru. Prostě nerozdejchal to, jak jsi Marka s Willem v jídelně doučoval, jakýže byl Revanův taktický postup v bitvě o Malachor. A já se mu nedivím, to, jak jsi neudržel koncentraci a talíř ti spadl do hrnce s polívkou, takže vše živé v dosahu získalo žluto-brokolicový nádech...
Ten po něm střelil velice ošklivým pohledem. Drž hubu, jo? Kdyby se tam neobjevil a nespustil, jak porušujeme jídelnový řád, nic by se nikomu nestalo. A navíc Marek a Will tu opravu testu zvládli na plný počet bodů. MOJÍ zásluhou.
Roger se ušklibl. Brzdi. Máme tu návštěvu a nechci, abychom na ni měli špatný vliv. I když... co se ti stalo, Maxi? Poslední větu pronesl dost starostlivým tónem; pohled na ošklivou zelenofialovou modřinu u oka prostě udělal své.

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Stále stojíc u dveří jsem pozoroval ty dva. Jeden se mě vyptával, co jsme provedli a já si vduchu pomyslel.
Mám to říct nebo ne..?
Pak se do toho vložil i ten druhý, jenž předtím přichystal mi matraci pod stolem. Když se pak ten samý zeptal, co se mi stalo, rozhodl se Max ve své dětské důvěře, že jim to poví.
Zbil mě Rino, protože su lepší než on... začal jsem pomalu.
Já v noci zaslechl jak si povídají, že jdou zabít strašnou obludu do drtiče odpadků...
Šel jsem za nima a v suterénu se k nim přidal...
A pak u výtahu jsme se rozdělili a já šel s Lísou a sledovali jsme dva její otroky...
Rino jel ještě s jedním klukem výtahem a malem se zabili světelňákem...
My s Lísou světelňák neměli a já dostal nápad, že tu obludu otrávíme...
Pak jsme našli kuchyň a prádelnu a uvařili otravenou kaši a pak nás chytil mistr Yoda...
Ono to pak bouchlo a spustil se poplach...
Ale my by jsme ju s Lísou otrávili, kdyby nás mistr nechytil...
Pak nás dali do jednoho pokoje a Rino si začal vymýšlet, že su sith a že jsem pustil dovnitř duchy sithů...
Tak jsem mu dal hrkem po hlavě a on pak pak zbil jak psa...
Ale já mu to všechno oplatím...

Podíval jsem se na ty dva, pak skopil hlavu a pomalinku začal směřovat k té matraci pod stolem.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Roger s Alwinem na tebe chvíli koukali jako párek gizek a pak se naprosto nepříčetně rozchechtali.
Gordy je prostě vůl! vyprskl z tvého úhlu pohledu nelogicky Alwin. A ta Rinova teorie je geniální. Tedy - bude, až ji trochu upravíme a omlátíme našemu panu veleučenému o hlavu. Zákeřná intrika temného Jediho! To teda bude!
Ehm?podotkl Roger. Je ti jasné, že Gordy bude mít z ostudy kabát a nezbyde mu, než se plazit hluboko pod spodními patry?
Alwin přikývl a v očích se mu trochu pomstychtivě zablesklo. Jeho mínus. Neměl udat naši rekonstrukci Malachoru. Navíc ho to odnaučí hrát si před younglingy na mistra, který toho ví víc než celá Rada dohromady.
Pak se obrátil k tobě, s tváří už poněkud vážnější:
Takže mi chceš říct, že vedlejší křídlo chrámu zdemolovala skupinka škvrňat pod tvým vedením? Že ses rval s osmiletým frackem a praštil ho hrnkem po hlavě? ... Člověče, kdybych byl o dvacet let starší, chtěl bych tě za padawana!
Jeho spolubydlící se zatím poškrábal na nose. To mě nepřekvapuje. Ale tobě by na výcvik nesvěřili ani chcíplého pekinéze. A... Maxi - tak duchové sithů, říkáš? No... v tom případě... Rina odložili taky někam do zvláštního pokoje, nevíš kam?

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Došel jsem ke stolu, pod nímž jsem měl svoji matraci a sedl si na ni. Koukal jsem na ty dva, jak si něco vykládají o nějakém Gordym, načež se mě jeden z nich zeptal, jestli to pochopil správně a já na to.
Hm... a nasouhlas jsem zakýval hlavou.
Pak se jeho spolubydlící rozhovořil taktéž, a když se mě pak zeptal, jestli vím kde je Rino odpověděl jsem.
Vím, je hned ve vedlejším pokoji...
A proč se ptáš..? zeptal jsem se nakonec.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Stejně toho moc nenaspíme, budíček je v šest a teď budou dvě v noci... takže co kdybychom se přestrojili za duchy? pokračoval Roger a Alwin nesouhlasně zavrtěl hlavou.
Budeš tomu velet, pokračoval Roger.
Armádě sithských duchů z prostěradel? odsekl Alwin, ale jako by nad tím už začínal přemýšlet. Hm... to by snad šlo...
Těžko říct, jestli se to dalo považovat za souhlas, ale Roger už začal kuchat svoji postel a vzápětí na podlahu dopadla bílá plachta. Jen proto, aby se vzápětí vznesla, zalevitovala a nabyla tvaru postavy.
"Maxi, na stole je inkoustový fix. Namaluj tomu nějaký sithský ksicht!" Při těch slovech se zvedl, vyházel ze skříně hraničku čistého povlečení, a po kratší výměně názorů s Alwinem dospěl k názoru, že ve vzduchu udrží maximálně tři prostěradla a i to ne právě slavně.
Nakonec Alwin s povzdechem konstatoval, ať se sebou táhne jen dvě, že on si vezme na starosti tři - a s pěti "sithskými duchy" se dá udělat taky lecjaké divadýlko.
Konec konců - Rino si za to může sám, uzavřel diskuzi.
Mimochodem, Maxi, pod postelí najdeš krabici s kamínky; ty budeš házet na dveře tak dlouho, dokud se neotevřou a my tam nebudeme moci poslat ty prostěradla. Pak poletíš na druhý kolec chodby a ohlídáš, jestli se tam někde nebude blížit Windu či jiný mistr.
Myslím, že tohle by mělo milého Morthena odnaučit mlátit slabší a ještě tvrdit blbosti - a to jednou provždy!

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Jakmile jsem uslyšel ten nápad zvolal jsem.
Anóóó... a prudce jsem vstal, až se hlavou udeřil o desku stolu.
Auuu, já su blbec... zaklel Max a hned se chytil za temeno hlavy.
V hlavičce mi po té ráně hučelo, ale i tak jsem poslouchal co mám dělat. Vzal jsem fix a v zápětí na to prostěradlo nakreslil hrůzostrašný obličej plný vrásek a jizev.
Jedno je hotovo... a hodil jsem ho na postel a hned bral další.
Takhle to šlo u všech pěti a když bylo hotovo, vrhnul jsem se pod postel pro ty kamínky. U toho mi Alwin pověděl co má v úmyslu a jen co jsem se vyhrabal z pod postele, řekl jsem.
Dobře, budu házet kamínky, jé to bude sranda až tam na ně vlítnou ti duši... a pěkně se rozesmál.
Dál jsem pak při cestě ke dveřím odkýval co se dalo a v okamžiku kdy má ruka spočinula na klice, pověděl jsem své přání.
Kéž by se tak Rino počůral strachy, to by byla ostuda... a zazubil se na ty dva.
Byl jsem připraven, s kamínky v ruce, na tu krutou pomstu, jenž měla zhojit všechny mé rány, alespoň z části.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

chrám Jedi, Coruscant

Po delším házení kamínků ses nakonec dočkal a dveře se pootevřely.
Úzký proužek světla zazářil noční chodbou, a v tu chvíli se dala prostěradla do pohybu. Rychlostí blesku se prodrala dovnitř (nutno dodat, že první "duch" skončil na nebohém otvírači) a z pokoje se ozvalo zděšené ječení. Hlavně když se jedno z Alwinem ovládaných vztyčilo proti poblikávající zářivce.
Roger s Alwinem působili dojmem, jako by znali rozložení nábytku a dalších věcí v pokoji, kde byl nyní ubytován Rino, zpaměti - tak snadno pohybovali jednotlivými kusy látky a docilovali děsivých efektů.
Vzápětí jsi - mezi Morthenovým kníkáním - zaslechl spravedlivě naštvaný hlas: "Neboj se, my ty sithy zase zaženeme...!"
O půl minuty později Roger konstatoval: "Mí sithové jsou na cucky. Můžu si půjčit tvoje, Alwine?"
"Hm - jo, jen co je dostanu ven a vylákáme nepřítele." dostalo se mu odpovědi a vzápětí se na chodbu doplazila dvě a půl prostěradla provázená zábleskem zeleného světelného meče. Na chodbu za nimi vyběhl jedenáctiletý rozcuchaný padawan v pyžamu a elegantním máchnutím meče upáral další kus polovičního sithského ducha.
"Doufám, že si s tím Jedim poradíš, učedníku!" nasadil Alwin, pečlivě skryt za jednou z prostěradlových postav, hřbitovní tón - tedy, byl by hřbitovní, kdyby u toho nepotlačoval pochechtávání.
Roger kývl a v tu chvíli všechna tři prostěradla naráz vyrazila proti padawanovi, který v mžiku vypadal jako mumie.
Z pokoje se zatím ozývalo tlumené klení jeho spolubydlícího a také Rinovo tichounké vzlykání: "maminkóó...".

Uživatelský avatar
keny
Sith
Sith
Příspěvky: 286
Registrován: 14.10.2008 00:03:34
Bydliště: South Park
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od keny »

chrám Jedi, Coruscant

Jak jsem tak házel ty kamínky na dveře, začínal si pomalu myslet, že snad tak tvrdě spí, že je to ani nevzbudí. Na štestí jsem se zmýlil a dveře se poté pootevřely a "duchové" se v mžiku prodrali dovnitř. Následovalo ohromné ječení a já se nezpozorován přesunul za roh, abych hlídal. Nikde ani živáčka nebylo a tak vše běželo podle plánu. Zaslechl jsem Rinovo uštrašené kňučení a duchu si pomyslel.
Jo, to ti patří, ty smrade...
Pozoroval jsem dál, jak se vyvíjí situace a náramně se u toho bavil. Zcela určitě jsem nebyl sám a moji noví kamarádi si to zřejmě užívali také. Když pak na chodbu vylítli zbývající sithští duchové a za nimi mladý padawan, následoval hromadný útok duchů a padawan, jenž do té doby bojoval udatně, náhle zkoprněl a zbledl, jako stěna. To už jsem to málem nevydržel a abych nevyzradil plán, musel jsem si rukou ucpat pusu, v tom návalu smíchu. Rychle jsem otočil hlavou, abych zkontroloval stav na chodbě a všude byl prozatím klid. Pak znovu vykouknul zpoza rohu a dál sledoval co se bude dít.
Jsem svatý, skze své propojení s temnotou.
Následovati ty mne budeš, osvícení dosáhneš; skrze cestu svou, tvořící temnotou.

Výňatek z 1. knihy - Kázání Sorbonnovo - kapitola 21., verš 2.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“