Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Postupovali jste pozvolna kupředu, dosud bez jakýchkoli nemilých překvapení, když se před vámi rozzářilo v dálce světýlko.
Mléčně bílý obdélníček mihotající se kdesi na druhém konci chodby. To bylo to pozitivní. To negativní bylo, že chodba byla rovná, bez jediného zákrutu, až přímo ke dveřím. Občas se sice zatmnělo na pár vteřin lidskou či nějakou podobnou siluetou, ale ta prakticky hned zmizela.
Siluety vystupovaly a mizely v různé intenzitě, jako by se u rozevřených dveří pohybovali v různých vzdálenostech.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Ač byla přístupová chodba zcela rovná přesto se mi zvedla nálada.
Hmm, my jsem ve tmě a oni oslněni světlem co tam maj, to nevypadá špatně.
Ač by bylo nejúčinější jim tam náhle zhasnout, tak jsem neměl moc možností jak to udělat.
Rozhodl jsem se tedy pro obyčejný útok ze zálohy.
Počkej tady. Tohle zvládnu sám.
Řekl jsem tiše pirátovi a s vypnutým mečem jsem vyrazil potichu k můstku. Přivřel jsem oči, oby mne neoslnilo.
Zvláštní bylo že se zatím zdálo že se na mě nechystají, ale to se mohlo změnit.
Zatím jsemsevšak dál plížil k nim, abych se dostal do ce nejvýhodnější pozice pro útok.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Hej! namítl šeptem pirát a asi se chystal i něco dodat, když došlo k menší změně. Skupinka vzbouřenců na můstku se začala přeskupovat; podle všeho nachystali menší hlouček, vpředu s vibročepelemi, vzadu s blastery, a tak trochu všude s lumami - a to vcelku silnými. Přesně podle hesla "bude nás víc, nebudeme se bát Jediho nic" se vydali z bezpečného mléčného světla chodbou směrem k vám.
Celé to procesí organizovala jedna obzvláště vysoká a rozložitá silueta.
Parchant! sykl třetí důstojník a jeden by neřekl, kolik negativních emocí se vejde do osmi písmenek. Okamžitě vytasil blaster a zamířil na vrchního orga, který na chvilku zmizel - a o půl vteřiny později se objevil kousíček dál, opět ideální terč.
Pirátův úmysl se zdál být více než zřejmý, přesto na chvilku zaváhal a koukl se na tebe.
Budeš ho chtít na něco živýho, nebo ho můžu sejmout? zeptal se spíš ze zdvořilosti, aby pak kdyžtak neměl problémy.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Sakra! Parchanti!
Zaklele jsem v duchu a stáhl se.
Ne! Nemá smysl na sebe zbytečně upozorňovat.
Zašeptal jsem směrem k němu.
Stáhli jsme se za roh. Opatrně jsem však místnil tři zásobníky vedle sebe, v blízkosti takové aby odpálení jednoho odpálilo i zbytek, v ndaleké vzdálenosti.
Až ti řeknu sejmi jeden z těch zásobníků. Zbytečně dlouho nemiř, oni zbytečně čekat nebudou. vystřel a schovej se.
Silou jsem hlídal až se přesunou k zásobníkům abych mu dal znamení, popřípadě odlákal Silou jejich pozornost. Věděl jsem že si jich všimnou, ale očekával jsem že si jich příliš všímat nebudou.
Byl jsem připraven vyrazit hned jak budou zabráni výbuchem zásobníků.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Piráti tušili nějakou čertovinu a postupovali pomalu, důkladně světlem pročesávali vše kolem, a patrně čekali, kdy na ně zpoza rohu vyskočí masový vrah, aby ho mohli sejmout. Tak nějak se do té práce zabrali, že jim nedošlo, že na dlouhé rovné chodbě se zpoza rohu vyskočit nedá - a že i jiné věci mohou být zatraceně nebezpečné.
Kterej idiot tu nechává válet zásobníky?! Přiznejte se dobrovolně, vy kreténi vožralí, jinak to z vás vykopu! ozval se hromový hlas velitele pátrací čety, když luma svou září odhalila nastraženou "léčku". A ještě je naaranžuje, jako by to byl ňákej exponát moderního umění! Já vám ukážu, bastardi nevychovaní!!!
Opravdu, "tvůj" pirát měl patrně estetické cítění, ale než stačil pádný dopad špičky jeho umělecké dílo rozmetat, došlo k výstřelu a tedy i výbuchu, který prokázal převahu užitého umění nad kulturními barbary. Minimálně s velitelem jste si nemuseli dělat starosti - a s těmi, co se s pochechtáváním chtěli pokochat zničením zásobníkové konstrukce, také ne. Pokud jsi mohl v Síle odhadnout, v provozuschopném stavu zbyli tak dva, tři piráti, kteří se drželi vzadu a když začala pyrotechnická show, mohli se včas stáhnout dál do chodby.
S tím ovšem nastal nový problém - dali se totiž do urychleného ústupu směrem k můstku.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Kdybych neměl náhle naspěch tak bych nechápavě zavrtěl hlavou.
Čekal jsem že to výjde, ale takovejhle úspěch?
Téměř jsem tomu sám nevěřil, že piráti byly schopni na něco takovéhoto skočit.
Víc jako past to mohlo vypadat jen kdybych to tak napsal.
Tyto myšlenky mi však hlavou probíhaly už v běhu za přeživšími. Ti sice pádili jako by jim hořelo za patami, což vlasně skutečně hořelo, ale já měl Sílu na své straně.
Kdo se vleče, neuteče!
Vzpoměl jsem si na starou moudrost.
A abych jim cestu ještě více ztížil situaci vrhl jsem po nich svůj meč.
Cítil jsem se skvěle, jako dravec na lovu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Meč se rozlétl chodbou a setnul jednoho z prchajících pirátů kamsi ke čtvrtému obratlu.
Jeden z opozdilejších lovců, co se stali kořistí, si toho všiml. Jedi je beze zbraně! Sejměte ho!
Souběžně s tím se prakticky na patě otočil za začal pálit tvým směrem, nutno dodat, že poněkud roztřeseně. Druhý z prchajících se však neobtěžoval zastavit, naopak prchal dál k můstku.
Vtom kolem tebe prolétl výboj z blasterového paprsku a uprchlík padl čelem k zemi; následný výstřel zneškodnil i "ostrostřelce".
Třetí důstojník, narozdíl od mnoha jiných, nestřílel Síle do oken.
Takže teď půjdeme vyčistit ten Augiášův hnojník? poznamenal s lehkým úsměškem a doložil tak, že v mládí se mu asi dostalo klasického vzdělání.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Zrovna jsem se připravoval se střelcem Silou praštit o zeď, když okolo mě proléty blasterové výboje a oba piráty zlikvidovali.
Sakra, ani si na něm nemůžu vybít vztek.
Nad prokázáním klasického vzdělání piráta se jen ušklíbnu. Přivolám si meč zpět a vykročím, hned se ale zastavím a otočím se mrtvý chumel méně inteligentní části pirátů. Jejich počet už nebyl příliš snadno zjistitelný.
Vešel jsem tedy na můstek ve vší opatrnosti.
Zjisti jak velkou paseku tu nadělali.
Instruuji piráta po zajištění můstku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Augiášův hnojník se zdál být pustý a prázdný, alespoň pokud šlo o živé (a aktivní) vzbouřence. Působil jako ve spěchu opuštěný, ale to bylo dáno vámi zlikvidovanou výpravou. A dvěmi čerstvými mrtvolami, které musely být odpraveny během výbuchu.
Moc z té sebranky už zbýt nemohlo a...
Koutkem oka jsi zachytil pohyb, jak se první důstojník připravil k vrhu granátem. Nějak se mu to nevydařilo, svou roli v tom hrála asi i zranění, z nichž prosakovala krev. Granát, místo aby přistál u hlavního přístrojového panelu, kde zatím tvůj pomocník zjišťoval rozsah škod, skončil svou pouť elegantním dopadem do křesla pro navigátora a jeho následný výbuch dokonale zprovozuzneschopnil navigační počítač.
Kam sith nemůže, nastrčí Jediho! zavrčel vůdce vzbouřenců a s nepříčetným pohledem popadl vibročepel a vrhl se po tobě, bez jakéhokoli rozmyslu a krajně sebevražedně.

Tvůj pomocník zatím zjišťoval, přesně podle tvého rozkazu, rozsah škod.
K***a, nastavili autodestrukci! lakonicky shrnul, co zjistil - těsně předtím, než došlo k eskapádě s navigačním počítačem.
Naštěstí blbě, zavrčel po chvíli spokojeně a pustil se do záchranných prací, protože kdybych to dělal já, už by ji zrušit nešlo!

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Jenže na tebe Sith může.
Oznámil jsem mu a tasil jsem.
Nehodla jsem ho podceňovat, ale ani mu dát šanci. Byl zraněný, tím pádem pomalejší a mnohem vyčerpanější než já.
Zatímco pirát deaktivoval autodestrukci tak já vyrazil proti prvnímu důstojníkovi. Zřejmě čekal že zajmu obraný postoj, místo abych se mu vrhl vstříc, ale byl již druhý kdo mě za posledních pár minut nazval Jediem a něm jsem si to mohl vybít.
Odrazil jsem jeho čepel a začal mu redukovat počet končetin
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Nezdálo se, že by zrovna nějak intenzivně chápal rozdíly mezi Jedii a Sithy, respektive proč bys zrovna ty měl být sithem, ale když přišel o ruku se zbraní, asi mu to začalo nějak docházet.
Parchante! Stejně chcípneš!
Zlomek vteřiny si nebyl jist, jestli se má sehnout pro vibročepel, nebo pokračovat v útoku nablízko beze zbraně; nakonec se rozhodl pro to druhé a vrhl se po tobě - asi jako když se kathský pes zvedne k výskoku proti hrdlu své kořisti.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Vrhl se na mě neozbrojen, do útoku beze zbraně na člověka vyzbrojeného zbraní na blýzko se vrhá jen zoufalec nebo ten co má nějaký ďábelský plán.
Naštěstí pro mne se jednalo o ten první případ.
Svou neozbrojenost a absnci ruky však vyrovnával zuřivostí.
Klid, vztek zabíjí.
Pronesl jsem sarkastisky a bleskově uhnul doprava a sekl mu po jeho levé ruce.
Tím jsem však neskončil a usekl mu nohy nad koleny.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

První důstojník se příliš nepoučil a rozhodně se nehodlal uklidnit, a to ani když byly jeho možnosti útoku na tvou osobu striktně omezeny. Svíjel se na podlaze jako značně podvyživený Hutt, řval monolog nesouvislých kleteb prokládaných skřeky typu aúúú, jaúúú...
Rozhodně k tobě cítil čirou nenávist; stejně jako k celé té zatracené lodi a její posádce.
Už jste skončili? zvedl tvůj pomocnk hlavu od potae a zkontroloval situaci. Pohledem se zastavil na tvém obličeji, zpacifikovaném vzbouřenci a znova na tvé tváři. Tak zjevně ne... utrousil.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Někde v galaxii

Nechal jsem ho se tam chvíli cukat.
Ten mi už neunikne.
Usoudil jsem a přešel k mému společníkovi.
Jak je to s tou autodestrukcí. A co zbytek lodi? Je ještě funkční?
Informoval jsem se a ignoroval druhého důstojníka ječícího za námi.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Někde v galaxii

Autodestrukce vyřazena, štíty zcela v pořádku, zbraňové systémy zcela v pořádku... podpora života na 50%, navigace v hajzlu, respektive lze zadat souřadnice pro skok do hyperprostoru, nicméně výpočet musí být proveden bez patřičného počítače a map...
Ten parchant chtěl loď pro sebe, buď jí velet, nebo ji prodat, takže až na autodestrukci, k níž se uchýlil v zoufalství, téhle fešandě nestačil nic vážnýho provést.
Což mě přivádí k otázce, kde je kapitán, protože velel přepadu na... ehm... vaše plavidlo.

Třetí důstojník na chvíli zvažoval možnosti.
Předpokládám, že je mrtvý...?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“