Výcvik pro hráče Xaviera

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

cestou na Korriban

Chvíli se na tebe pátravě dívala.
Konečně nějaký kandidát na sitha, který nemele nesmysly o magnetické přitažlivosti temné strany, univerzálních pravdách a metafyzických pohledech na život. Neokecáváš, nesnažíš se ukousnout větší sousto, než bys zvládl spolknout... na akademii najdeš mistry, na které budeš moc málo megaloman. A spoustu studentů, co si myslí, že sežrali všechnu moudrost galaxie, zvlášť o Síle. Třeba dokonce zredukuješ jejich počet na přijatelnou úroveň, kdo má ty kecy pořád poslouchat.
Lehce se ušklíbla.
Takže vítej v klubu.
A pokud jde o potravní řetězec... no, na akademii začínají všichni někde na úrovni, co se tam kreslí gizka, tak aby ti to nestouplo moc do hlavy.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

cestou na Korriban

Neboj, je mi jasný, že na začátku tam budou se mnou vytírat a moje prestiž bude asi na stejný úrovni jako IQ průměrnýho gungana.
Odpověděl jsem.
Co se týče tý holky a droida... Do toho stejně nemam co mluvit. Takže to záleží na tobě.
Zhodnotil jsem zbylé body v rychlosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

cestou na Korriban

Chytrej, usmála se.
A teď plav oslavovat přijetí na školu a neznervozňuj. Chci meditovat.
Tedy, ne že bys měl jak se do toho oslavování pustit, protože na lodi schované v hangáru větší lodi toho moc k dělání nebylo a na zabrané pirátské šalupě rovněž chcíp pes, ale to bylo vlastně jedno.
Jak už řekla pilotka, byl jsi na nejlepší cestě postoupit v potravním žebříčku.
Brány temné strany se před tebou otevíraly - a za nimi čekaly samé světlé vyhlídky.

---KONEC---
(konečně :D, že? :D)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“