Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Po krátké chvilce hledání nalezneš vedení, které celý rám napájí a umožňuje mu napájet ono silové pole. Ze své strany se k němu, ale nemůžeš jen tak dostat, a tak pozorně sleduješ jakým směrem je zapuštěné ve stěně a hlavně, kde z ní vystupuje. Usoudíš, že je to v bedně při stěně z níž vedou při zemi další vodiče a která určitě otvírá a vypíná mříž a možná i nějaké další systémy. Bedna samotná je veliká zhruba 40x30cm s předníma otvíratelnýma dvířkama, která byla zamčena nějaký druh klíče. Očividně se jednalo o mechanický zámek, takže žádná potřeba elektronického hesla, klíče nebo něčeho podobného. Zbývala tedy otázka, jak skříňku otevřít a případně, které tlačítko vevnitř je ono vypínací - případné prořezání se ven by už potom nemělo být problém.
------------
Svým posledním příspěvkem ses sám trochu zdržel, protože ona skříňka byla zmíněna již v předchozím příspěvku - připomínám to jen proto, aby jsi věděl, že jsi se zbytečně zdržel a příště se ti povedlo toho vyvarovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, Jeskyně

Pomocí síly se mi povedlo najít onen vypínač, který vipíná a otvírá klec, ale nebyl jediný. Když mi došlo, že se k bedně nedosttanu a klíč k zámku nemám, na chvíli jsem přestal uvažovat. Proto jsem se rozhodl trochu raziskovat.
Síla mi ukázala, že čudlík není jediný a tak začnu mačkat jednotlivé čudlíky z pravé strany a čekám co se stane.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Po chvilce zamyšlení se rozhodneš trochu zariskovat a zaměříš se pomocí Síly na řídící skříňku, aby jsi postupně začal mačkat jednotlivá tlačítka a sledoval, co se bude dít. Po stisku prvního se však nic nestane, stejně jako nezaznamenáš žádnou reakci na druhé tlačítko. Poprvé zaznamenáš pokrok až u třetího, které vypne veškeré osvětlení okolo. Tohle tlačítko jsi radši opět vymáčknul, protože světlo jsi vypínat v plánu neměl a ani nechtěl. Po jednoduchém světelném efektu jsi pokračoval ve zkoušení dalších tlačítek a po dalších jsi konečně zaslechl vypnutí onoho bzučivého silového štítu, který byl hlavní překážkou v tvé cestě mimo mříže. Tvé další kroky bylo jednoduché naporcování mříží a následné prolezení otvorem ven, takže jsi se octnul v místech, kde předtím stála twi'lečka. Otázkou však bylo, jak budeš postupovat dál, jestli se vydáš rychle pronásledovat onu dívčínu, nebo se tu zkusíš porozhlédnout, jestli náhodou něco neobjevíš. Pro pronásledování jsi však musel vzít v potaz, že už měla jistý náskok a každé tvé další zdržení ji jenom nahrávalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, Jeskyně
První tlačítko... nic, druhé tlačítko nic, třetí tlačítko... Nic nevidim, sakra třetí tlačítko zmáčknu znovu,
aby se světla znovu rozsvítila a pokračoval jsem dál. Nakonec se silové pole vypnulo. Konečně Sek, fik a hop ven skrz otvor, který jsem vyříznul v mříži.
Tákže... Vrátil jsem meč zpět na opasek a rozhlédl se po místnosti, ikdyž jsem celou místnost znal. Teď to nemá cenu.
Vydal jsem se cestou v levo, kde byla Twi'lečka po většinu doby. Mimo jiné jsem vytáhnul komlink a pokusil se spojit s mou mistryní
i po minulém nevydařeném pokusu. Prošel jsem průchodem do druhé místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Po osvobození se ze zajetí mříží jsi před pronásledováním dal přednost průzkumu zbytku jeskyně, v níž jsi se nacházel. Po krátkém průchodu jsi se octnul v o dost větší místnosti, kde tě a první pohled upoutaly dvě mohutné kovové skříně nalevo, které byly zatím zavřené. Další, co ti vyloženě nemohlo uniknout byl bohatě vybavený pracovní stůl, na němž ještě zůstal válet plátek nějakého kovu a dva tobě neznámé nástroje. Kromě toho tu byla nějaká starší pohovka a box, jenž nejspíše uchovával nějaké potraviny. Vedle pohovky byl menší stolek s vypnutou mobilní konzolí, která by mohla obsahovat nějaké údaje. V jednom z rohů byly taky úhledně naskládány různé bedny, které byly pečlivě zavřené, tedy až na jednu, ale ta byla přisunutá k pracovnímu stolu a při bližším náhledu jsi v ní mohl zahlédnout různé materiály. To bylo asi vše, co ti zběžná prohlídka prozradila, než jsi se pokusil kontaktovat svou mistryni, ježe i tentokrát jsi vyšel s nepořízenou. Vše nasvědčovalo tomu, že zdejší skála, nebo něco jiného, ti blokuje signál komlinku a nemohl ses tak se svou mistryní spojit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové Plympto, jeskyně
Tak se podíváme co to tu má... Prošel jsem tunelem do nové místnosti. Byla prostornější, dokonce lépe vybavená, jak se dalo předpokládat, ale něco upoutalo mou pozornost hned. ale, ale, Copak to tu máme? pohled na stůl, do krabice u stolu a na další krabice mi dává odpověď na otázku, jestli to je opravdu ona. Alespoň si to myslím.
Nepolevuji v ostražitosti a raději se nikam bezhlavě nehrnu. Pomocí síly si prověřím cestu k malému stolku u pohovky, kde spustím konzoli. Tak se podíváme, co to tu máš. Aby jsme na něco nezapoměli... čekám na spuštění a abych se jen tak neunudil otevřu skříně a zběžně se podívám do skříní a podrobněji si prohlédnu materiály v bedně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Předtím, než se pustíš, do nějakého většího prozkoumávání, tak si projistotu ověříš místnost na nepříjemná překvapení. Chtěl ses tak vyhnout situacím, které se ti již přihodily. Tentokrát jsi však nic nebezpečného nebo záludného nenašel a zamířil jsi proto ke konzoli, aby ses pokusil podívat, co tu po sobě ona twi'lečka zanechala. Po jejím spuštění jsi přešel ke dvěma zavřeným skříním a obě je otevřel, aby jsi odhalil jejich doposud skrytý obsah. V první skříni jsi nalezl několik oděvů a velké cestovní zavazadlo, kam by se vešlo mnohem více, než jenom samotné oděvy. Některé z oděvů připomínaly pašerácké hadry, nechyběl tu však ani těsný černý oblek, který používali profesionální zloději nebo vrazi. Každý oděv tu byl minimálně dvakrát, což svědčilo o možnosti předvídání poškození některého z nich. Druhá skříň pro tebe byla ještě zajímavější, protože na tebe okamžitě zapůsobila jako malá zbrojnice. Byl tam nespočet rozdílných blasterů, různých druhů zásobníků, několik vibromečů a vibrodýk a celý seznam končil různými výbušninami. To vše by stačilo na vyzbrojení jedné skupïny solidních bojovníků. Po tomto krátkém prozkoumání skříní jsi zamířil zpět ke konzoli - jen aby jsi zjistil, že si po tobě žádá nějaké přístupové heslo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, jeskyně

Čekám. Konzole nabíhá a já se pomalu, ale jistě začínám nudit. Notak, dělej. Nemám moc času... Pak se zvednu a vydám se ke skříním, které jsem obcházel poprvé. Otevřel jsem první skříň. kde se ukrývalo pár párových obleků. V druhé také, ale chaběl ten, který měla Twi'lečka právě na sobě. No... mít u sebe holosnímač, bude usvědčena. Konzole zapípala. Došel jsem k ní a zjistil, že po mě chce přihlášení. Co by to bylo za zloděje bez hesla? zasednu ke konzoli a začnu psát výrazy, které mě napadají: Twi'lek; Plympto; Nové Plympto; Phemis; Sith; Rikknit; Rikknitová vejce; vejce; atd... a snažím se najít správné heslo.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Rozhodl jsi se pro boj s konzolí, konkrétněji s heslem, které tu twi'lečka v přístupu ke konzoli nechala. Začal jsi běžnými výrazy, které čítaly od názvu její rasy a pokračoval přes výrazy, které by mohly souviset s její zdejší prací. Ale, když po devíti neúspěšných pokusech neuspěješ i na podesáté, tak vyskočí červená varovná obrazovka.

Kód: Vybrat vše

Neoprávněný přístup, máte jeden pokus na zadání výrobního hlavního hesla, nebo dojde ke spuštění patřičných protiopatření.
Text obrazovky není rozhodně nijak potěšující a ani ti neprozrazuje nic konkrétního a už vůbec ne o oněch případných protiopatřeních, které při dalším neúspěchu slibuje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, jeskyně -> venkov
Bezpečnosní protiopatření? cože?podivím se nad oznámením. To si ze mě děláte srandu ne? zavřu konzoli, rozevřu skříň a vyndám několik kusů oblečení. Každý oblek nathnu uprostřed tak, abych vytvořil co největší plochu. Obleky k sobě svážu rukávy a nohavicemi, takže mi vznikne jakýci kompaktní ku hadru. Zabalím konzoli do oblečení a vezmu ji s sebou na povrch, kde se okamžitě pokusím spojit s mystriní a rychlou chůzí se vracím nocí do města. Cestou se snažím zjistit výrobní číslo, značku nebo jiné indicie, které by mi pomohli dostat se k výrobci. Notak, Bant prosím... Naléhám v mysli a pomalu zrychluji k městu.
Naposledy upravil(a) Wrait dne 30.11.2009 15:27:08, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Skrytá jeskyně:
Rozhodl jsi se neriskovat zadání posledního zbývajícího pokusu do zaheslované konzole a po pečlivém zabalení jsi ji chtěl vynést. Jenže, jakmile jsi ji zvednul ze země, tak jsi spustil nějaký mechanismus a na monitor jsi mohl zahlédnout krátkou zprávu.

Kód: Vybrat vše

Neoprávněný přesun - spuštění bezpečnostních opatření !
To bylo poslední, co jsi také mohl vidět, než jsi dostal dost silný zásah elektrickým proudem, který tě omráčil.

Svázaný na landspeederu:
Když jsi začal přicházet k vědomí, tak jsi byl pevně svázaný a pohozený na zadních sedačkách landspeederu, který právě uháněl lesní cestou. Tělem ti stále pobíhalo podivné mravenčení a brzo sis mohl povšimnout twi'lečky řídící landspeeder, která se na tebe právě podívala. Trochu zpomalila, ujistila se, že je cesta před ní rovná a začala ti věnovat trochu pozornosti.
Jsi opravdu zlobivý, víš to ? Zničit dámě její šaty, chtít ji ukrást soubory z jejího deníčku a ještě jí zdevastovat její hnízdečko. Takhle se chová gentleman ?
vytkne ti s úsměvem na tváři a vytáhne odněkud tvůj světelný meč a zamává jím tak, aby jsi na něj dobře viděl.
A tohle jsem si radši vzala k sobě, nerada bych, aby jsi s tím ještě někomu ublížil.
dodala ještě, než jej opět schovala mimo tvůj pohled a natočila se zpět k řízení. Tvá pouta byla pevná a při menším škubnutí jsi dostal malou ranku, žádný roubík jsi neměl, takže jsi mohl volně mluvit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, Landspeeder

Píp píp. Co se... Zvedl jsem konzoli a v zápětí jsem dostal elektrický šok. Cose to zas děje? konečně jsem si dořekl otázku když jsem se probudil. kolem se honil vzduch a bylo docela chladno. Otevřel jsem oči. Všude okolo byl les, ta část lesa, kterou neznám.
Po chvilce mého rozkoukávání na mě promluví Twi'lečka za řidítky. Když začnu pořádně vnímat, dokážu si složit slova, která na mě dívka vychrlila do věty a všimnu si mého meče, zamračím se a mlčím. Po chvíli ji odpovím:
No, nerad bych tu "dámu" urazil, ale jen vandal a pohan níčí živobytí mírumilovného lidu. a jelikož předpokládám, že mě nechceš pustit, tak by jsme si o tom mohli promluvit. pokusím se roztáhnout ruce, ale okamžitě mnou začal procházet proud. nechám pouta být a pokusím se soustředit na mysl Twi'lečky a zeptám se: Takže kdo si tě najal na tuto práci?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Lesy:
Landspeeder uháněl zdejšími lesy po užší cestičce, jíž twi'lečka pozorně sledovala, stejně jako se stihla věnovat i tobě. Po tvém krátkém proslovu se pobaveně pousmála a zakroutila nevěřícně hlavou.
Kdybych tě pustila teď, tak by jsi mě otravoval později znova, o což nestojím, takže nad tebou radši budu dohlížet. A jestli si chceš povídat, tak nejsem proti, mě to při řízení rozhodně nevadí.
odvětila na tvou první poznámku a neunikl jí pousmání, když zahlédla, že jsi vyzkoušel funkčnost pout. Tvoje druhá poznámka se jí však dle okamžitého výrazu tváře poněkud dotkla.
Tebe asi opravdu neučili, jak se má jednat s dívkama, co ? Hned se jí ptát pro koho pracuje je hrozně nezdvořilé. A ne že se mě teď zeptáš na můj věk a váhu, to je možná ještě horší ... . No, ale když už jsme si začali povídat, tak bys mi třeba mohl říct, jak vypadá místo, kde bydlíš.
pousmála se před tím, než se znova na chvilku otočila k řízení landspeederu, aby nyní trochu zabočila, stejně jak se kroutila lesní cesta. Neměl jsi ani nejmenšítušení, kterým směrem jste se vydali a kam míříte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Nové plympto, les

Nesnáším, když se mi někdo směje. Je to nehorázné a pukd vím, tak to taky nedělám... neujde mi poznám ka v hlavě, když se na mne Twi'lečka stále zubí. Použiji sílu a snažím se najít moji Mistryni. na venek nedávám nic znát a pokračuji dál v konverzaci.
Na tvou otázku neodpojí, ale ano máš pravdu a dovol mi, abych tuto hrubost napravil... Chvíli se odmlčím a usměju se. Takže jak jsi stará? a kolik vážíš? můj úsměv se ještě rozšíří Mimochodem... Od kdy dívky mluví nespisovně?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Lesy:
Zatímco se pokoušíš o onu nezávaznou konverzaci, kterou zahájila twi'lečka, jež tě zajala, tak se snažíš pomocí Síly nalézt svou mistryni. Ale co ti přijde jindy v Chrámu Jedi jako docela jednoduché, je nyní beznadějnou snahou, protože je dle všeho hodně daleko od tebe, tedy spíše ty jsi moc daleko od ní. I vzhledem k tomu, že už jste na cestě docela dlouho, tak bylo dost pravděpodobné, že se vzdalujete od Phemis, města, kde se dle všeho nacházela tvá mistryně.
Jsem starší než ty a vážím míň než ty a k mé mluvě - na rozdíl od rozmazleného chlapečka jsem nevyrůstala v prostředí, kde tě etiketě vyučují od rána do večera.
odvětí ostřejším popuzeným tónem dívka, které se nelíbí tvůj ne-gentlemanský přístup.
A pokud budeš i nadále takhle nezdvořilý, tak si povídat nebudeme a já ti dám normální roubík. Než se bavit s nezdvořilým klukem, to už je příjemnější poslouchat motor landspeederu.
dodala ještě twi'lečka výstražným tónem a znovu si zkontrolovala cestu před váma, aby vás nevybourala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“