Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Wraita(Taru'n Wion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Seděl jsi v meditativní poloze v jedné z mnoha meditativních místností Chrámové věže a cítil jsi jemné nuance proudící Síly, která se zde soustřeďovala díky nexu Síly, jež byl jedním z důvodů výstavby Chrámu Jedi na této lokaci. Je tomu už 12 let, co jsi se rozloučil se svým otcem a mistr Sifo-Dyas tě přivedl do sem do chrámu. Díky základům, které ti vstříbil otec, jsi rychle zapadl mezi mladé a po několika letech jsi získal titul padawana a byl ti přidělen mistr. Právě jeho příchod jsi byl i díky silnému proudění Síly okolo tebe schopen vycítit.
Zdravím tě Taru'ne a omlouvám se, že ruším tvou meditaci, ale nesu ti důlěžité sdělení. Právě se vracím ze zasedání rady a byl nám přidělen důležitý úkol na který musíme bez prodlení odletět.
pronese Bant Eerin, Mon Calamarijská mistryně Jedi, jež už několik let vede tvůj výcvik. Ve svých stříbrných očích se jí vždy ukrývala jakási opatrnost a pečlivost, což mělo na většinu osob okolo ní vždy ulidňující účinky. Častokrát se také stýkala s mistry Kenobim a Fistem, kteří se řadili mezi její nejbližší přátele, i proto že mistr Fisto dokončil její výcvik, když ona sama byla padawanem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Corusant, Chrám Jedi
Přestanu meditovat a vrátím se zpět ze svých myšlenek do normálního světa. Dveře se otevřou a mezi nimi stojí moje Mystryně Bath Eerin.
Dobré odpoledne.Kyž se mi omluví přeruším ji a dodám Nic se nestalo, už jsem byl na odchodu.
pak pozorně poslouchám co mi chce zdělit. Když Mystryně domluví zeptám se: A to mi tak věříte Když mě berete s sebou? Nemám doknčený výcvik... Ale pokud si rada myslí,že je to dobrý nápad tak tedy budiž. Jej jednu malou otázku, bude zapotřebí něčeho jiného než světelného meče?zeptám se a vezmu si svůj plášt, abych byl okamžitě připraven na opuštění meditační místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Mistryně Eerin si vyslechne tvé názory a otázky, které ti vyvstanou na mysli a na tváři se jí objeví typický mon calamarianský úsměv.
Je přeci běžné, že padawani doprovázejí své mistry na přidělené mise, je to nejlepší způsob, jak získávat zkušenosti v praxi.
podotkne na tvůj první komentář mistryně Eerin a vykročím do chodeb Chrámové věže, aby mírným krokem směřovala ke kruhovému schodišti dolů k úpatí věže, zatímco ty srovnáš krok s mistryní a kráčíš po jejím pravém boku.
Co se týká nadcházející mise, tak poletíme na Nové Plympto, který je na druhé straně galaktického jádra nedaleko Corellie. O detailech tě spravím na cestě, na kterou vyrážíme za tři hodiny. Během té doby se můžeš nachystat na cestu. Neber si sebou žádné velké zavazadlo, především nejnutnější věci, které se mohou hodit v každé situaci. Po většinu času budeme trávit mimo město. A světelný meč je samozřejmostí, na to nezapomínej.
prozradí ti tvá mistryně něco víc o nadcházející misi, zatímco dorazíte na konec chodby a začnete sestupovat po schodišti dolů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Corusant,Chrám Jedi
Vyslechnu si informae o misi během chůze po Codbě a scházení po schodech.
Na konci chodiště se rozloučím: Jdu se tedy připravit na onu misi. Pokud mě budete hledat budu u sebe v pokoji.
Ukloním se a rozejdu se do svého pokoje. Cestou se zastavím v archivu a zjístim si nějaké informace o Planetě. Pak dojdu do svého pokoje a připravím si věci
(Světelný bič, meč, nějaké kredity jen kdyby). Pak si ještě připravím svůj cestovní plášť a vyčkávám na Příchod mé mystryně u politického kanálu.
---------------
Jenom připomínka k závorkám - budu mnohem radši a bude to vypadat lépe, když je běžně rozepíšeš.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Netrvalo dlouho, než dorazila tvá mistryně odděná ve svém tradičním cestovním plášťi, který jsi na ní měl možnost už tolikrát zahlédnout. Jako vždy kráčela elegantně a sebejistě bez jediné známky pochybnosti o svém poslání.
Je dobře, že jsi tu včas, alespoň naše loď nebude dlouho čekat. Poletíme běžnou loďí třídy Consular. Podle všeho by na nás měla už čekat v hangáru. Kus cesty s námi poletí i mistr Fisto, jehož dále loď odveze o něco dále.
pronese mistryně Eerin a pokračuje směrem k hangáru, aby jsi ji automaticky následoval. Netrvalo vám to dlouho, než jste konečně dorazili do hangáru, kde už skvěla červeně nalakovaná loď a před ní stál i mistr Fisto. Mistryně Eerin se s ním přátelsky přivítala, aby se mistr Fisto obrátil na tebe, když jsi k němu také dorazil.
Není to mladý Taru'n Wion ? Rád tě zase vidím, netrápí tě Bant příliš při tréninku ? Pořád ještě můžu využít svého vlivu na ní.
usměje se mistr Fisto a přátelsky se ti ukloní, aby se s tebou přivítal s na tváři dominujícím vřelým veselým úsměvem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Corusant,Chrám Jedi:
Vstanu a obléknu si svůj cestovní plášť, který dokonale zakryje světelný bič. Samozřejmě, dokážu poslouchat. Vydám se za Mistryní do hangáru. Mistr Fisto poletí s námi? Jednou znovu budu moci mluvit s někým z mé rasy. Loď, kterou jsem již dlouho neviděl se nedalo přehlédnout, když stála před dveřmi hangáru. Když dojdu k mistru Fistovi. Nemohu si stěžovat Mistře. Ukloním se.
Mistryně Erin je to nejlepší co jsem si mohl přát. Podívám se na Mistryni a čekám na další pokyny.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi
Mistryně Eerin se jenom pousměje a posunkem pokyne, aby jsi nastoupil do loďi, jakožto posléze učinila i ona s mistrem Fistem, takže se mohl uzavřít kryt a loď se přichystala k odletu.
Těší mě chvála mě bývalé studentky, protože je odrazem i mě samotného, stejně jako ty jsi a budeš jejím odrazem. Ať už chceme nebo ne, tak si padawani vždy osvojí některé návyky nebo zvyky svých mistrů. Přecejen vzájemné pouto mezi mistrem a padawanem bývá hodně silné.
pronese mistr Fisto, zatímco dorazíte do steřdně veliké místnosti, jež může sloužit k různým konferencím nebo i taktickým poradám. Oba mistři se usadí a vybídnou k usazení tebe.
Je to pravda mistře Fisto, ale než budeme pokračovat v naší přátelské konverzaci, tak bych měla Taru'novi sdělit několik informací. Ale předtím, víš něco o planetě Nové Plympto Taru'ne ?
podotkne tvá mistryně a zeptá se tě, zda-li znáš některé informace o vašem cíli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Corusant Chrám jedi
Byl jsem vyzván pokynem nastoupit, počkal jsem, až nastoupí Mistryně Erin i Mistr Fisto. Spěšně nastoupím a vejdu do místnosti a poslouchám mistra Fista.
Doufám, že i já budu odrazem mé Mistryně usměju se a posadím se k oknu. poté se mě zeptá, jestli znám podrobnosti o Planetě Nové Plympto.Mé mmistrini odpovím kladně.
Ano, než jsem se šel připravit do pokoje, byl jsem v Archivu. Našel jsem si nějaké podrobnosti. Řeknu Mistryni jaké podrobnosti jsem si zjistil o povrchu, podnebí, civilizaci, atd... Pak se zeptám mé Mistryně: Bude naše mise diplomatická?
Přehodím si svůj cestovní plášť přez sebe, protože už čekám na chladnou atmosféru vesmíru a čekám na odpověď.
---------------
Informace o povrchu, podnebí, civilizaci ? Já se těšil, co mi řekneš detailně - příště to klidně trochu víc rozveď, co ses skutečně dozvěděl, pokud nic, tak se za to stydět nemusíš, informace by stejnak byli doplněny časem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Orbita:
Obavy z chladu se tě nakonec nedotknou, protože klimatizace loďi pracuje na výtečné úrovňi a v místnosti je příjemné teplo. Ale spíš než to pocítíš, jak se loď zvedne z prostoru hangáru a zamíří hutným provozem Coruscant vzhůru k orbitě.
Co se týká našeho úkolu, tak je zčásti diplomatický, zčásti obchodní. Mají tam totiž problém s Rikknitovými vejci, které jsou jejich hlavním exportním zdrojem pro Republiku. Problémy se zdají být dvojího rázu, jedním jsou potíže s administrativní sekcí, ale tou významější jsou údajné sabotáže, které budeme prošetřovat. Kvůli nim dochází ke zpoždění dodávek, zpomalení produkce a tedy neplnění dohod, načež někteří smluvní odběratelé žádají odškodnění.
odprezentuje ti mistryně Eerin jádro problému, který vás čeká.
Dá se navíc předpokládat, že přítomnost zástupců řádu pomůže vyřešit administrativní problémy a získá to důvěru věřitelů.
sdělí mistr Fisto svůj komentář, který ho v souvislosti s vaším úkolem napadl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Orbita:

Dívám se na zmenčující se město, které poté z části mizí v marcích a jsou vidět jen vrcholky většiny mrakodrapů planety. pak se ocitneme na orbitě Corusantu a já si vzpomenu na farmu která v podvečer odletu s dodávkou Aiwhavů vypadala téměř stejně jako Corusant z orbitu.
Přitom poslouchám podrobnosti naší mise. Otevřu ústa, ale nevím co říct, proto je zase zavřu a stále se dívám na Corusant. Pak znovu otevřu ústa a zeptám se:Jak dlouho nám bude travat cesta?Počítám, že do hyperprostoru vstoupíme asi za minutu. Ikdyž je v místnosti teplo nechám si plášť na sobě a zavřu oči pro lepší koncentraci.
Až jednou budeš odlétat za lepším, pamatuj, kde je tvůj pravý domov.... Hlavou mi proběhne věta, kterou mi otec řekl ještě než mě začal učit používat sílu. Otevřu oči a koukám stále z okénka. Od té doby, kdy jsem zavřel oči m usela uběhnout alespoň minuta, neboť planeta se zmenšila o pěkně velký kousek. Doufám, že jsem neusnul. zeptám se sám sebe v duchu a po očku se podívám po Mistryni.

--------------
K těm detailům... O novém Plymptu jsem nesehnal žádné informace, proto jsem to netrozváděl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Orbita:
Pohled z dálky na Coruscant, jenom umocňí jeho jedinečnost, jakožto jedno veliké město na povrchu celé planety. V celé galaxii by jsi těžko hledal podobnou planetu, a i kdyby jsi našel, tak by se se stejnak něčím lišila.
No cesta by neměla být příliš dlouhá, zhruba okolo šesti hodin. Během té doby se můžeš připravovat, jak je libo. My s mistrem Fistem si hodláme povídat o dění v poslední době, protože v Chrámu jsme poslední dobou neměli příliš možností se setkat a v klidu si popovídat. Ale pokud chceš, tak můžeš zkusit meditovat v jedné z kajut. Měli by být pohodlně vybaveny, takže by jsi se měl cítit v pořádku.
odpoví ti mistryně Eerin a pousměje se, když pocítíš krátké škubnutí, jehož následkem je i změna výhledu, který se změní v protáhlé hvězdy, jak loď zapnule své hypermotory.
No, rozhodně to je kratší cesta, než do okrajových částí galaxie, některé vydají na několik dnů.
podotkne mistr Fisto, když se zamyslí nad dobou cestování hyperprostorem.
---------------------------
Jinak jedna poznámka k cestování vesmírem - protože je potřeba překlenout dlouhý úsek, tak je nejjednodušší napsat, že si jdeš zdřímnout, či v případě Jediho meditovat(ale může taky spát samozřejmě), aby se ta mezera co nejlépe překlenula. Neříkám, že dialogy by nebyli zajímavé, ale jistě tušíš kam mířím.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 11.11.2008 10:55:29, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Loď, vesmír

Otočím se na moji mstryni. Půjdu si tedy odpočinout do jedné z kajut na tomto patře. Vstanu, ukloním se a jdu si do jedné z kajut lehnout na lehátko. stále myslím na vzdalující se Corusant a naší farmu.
za několik minut usínám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Orbita:
Ničím nerušený a klidný spánek dopřál tvému tělu svěžý a nutný odpočinek pro nadcházející misi, která si jistě vyžádá mnoho z tvých sil. Probudil jsi se prakticky v okamžiku, kdy vaše loď opustila hyperprostor a táhlé čáry hvězd se opět scvrkly až na jednotlivé body rozeseté po obloze. Jinak než předtím, ale typicky pro oblohu zdejšího prostředí, Nového Plympta. Dorazil jsi do pozorovací místnosti, kde už u okna stála tvá mistryně Eerin. Shlížela na planetu, která byla vaším cílem, z vesmíru modro-zelený svět, pro běžného cestovatele tak stejný jako spousty dalších podobných planet.
Zdejší obyvatelé jsou Nosauriani. Je to pozoruhodný druh, vlastní jazyk mají složený ze směsice různých zvuků. Jsou o ně menší než my, ale mají výtečný orientační smysl. A taky jsou barvoslepí, ale jeden by to na nich ani nepoznal.
pronese mistryně Eerin, když si uvědomí tvou přítomnost, i díky poutu, které spolu jako mistr s žákem sdílíte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Orbita, Nové plympto

Jakmile se dostáváme do hyperprostoru okamžitě usínám.
Probudím se, když sebou loď nepatrně trhne. Už jsme vyšli z hyper prostotru? za dvě hodiny? Mistryně říkala, že to bude trvat šest hodin. Podívám se na hodiny a zjistím, že neubjěhlo jen dvě hodiny, ale celých šest. obléknu se a jdu do pozorovací místnosti, kde je moje mistryně.
Stále mámnějaký špatný pocit, jako bych na něco zapoměl.... Vůbec se mi to nelíbí. Řeknu a posadím se k mé mistryni. Musím se už zase nadechnout čistého vzduchu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Nové Plympto, Orbita:
Mistryně si vyslechne tvoji poznámku, aby zbystřila své smysly a hluboce nasála zdejší vzduch, načež o tom chvilku přemýšlela.
Hmm, je tu trochu sušší vzduch. Je pravda, že se také těším na vlhčí vzduch na planetě. Ale tohle bývá běžné ve vesmírných loďích, navíc tahle má před generální opravou, což může být také jeden z důvodů.
podotkne tvá mistryně, zatímco z pilotní kabiny přijde mistr Fisto, jenž byl očividně prohodit několik slov s piloty.
Piloti říkali, že brzy přistaneme v hlavním městě, Phemis. Podle všeho vás tam bude čekat delegace, která vám pomoci ve vašem šetření a také se má postarat o vše, co by jste tam mohli potřebovat.
pronese mistr Fisto a mistryně Eerin jenom souhlasně přikývne.
Škoda, že nemůžeš jít s námi Kite, Taru'n by se od tebe mohl mnohé přiučit a věřím, že i já bych našla něco, co mi ještě zůstalo Sílou skryto.
podotkne mistryně Eerin, aby se mistr Fisto jen přátelsky usmál.
Síla nás vede všechny, tam kam je zapotřebí a v mém případě je to bohužel jinde. Taru'ne, věřím, že dáš na Bant pozor, občas má tendenci dostávat se do problémů.
zašklebí se mistr Fisto, zatímco vaše loď prorazí vrchní vrstvu atmosféry a začíná se blížit k přístavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“