Výcvik pro hráče Daren Gorr

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine

Za svou chybu bych nejradši zaplatil životem, nebo mi dovolte ho ukončit sám, pokud si nepřejete něco jiného.

Procedil jsem mezi zuby. Ve svém postavení jsem se cítil nesvůj a nechtěl jsem aby se mnou zůstal i mistr, který byl zjevně dost rozčílený a možná se mě chystal dodělat.

Rád bych dostal poslední šanci, jestli ve mě máte alespoň zbytek důvěry kterou jste ke mě měl při našem prvním shledání

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Tak snadno z toho nevyváznaš!
Najednou jsi cítil jak tě mistr svou Silou drtí.
Máš štěstí že mam málo lidí. Tvé místo učedníka je nyní volné. Cheš-li ho zpět budeš se muset víc snažit.
Najednou s tebou seknul do prachu.
Za branou je teď skupinka huttových žoldáků, byla jim slíbena pomoct. Pomůžeš jim ty. O tvém dalším osudu rozhodne výsledek tohoto odpočinkového úkolu. Jakékoliv ztráty jsou nepřijatelné.
Už ses zvedal ze země když tě mistr opět uchopil a zabořil jsi tak obličej do prachu.
Hutt a jeho lidé jsou nyní naši spojenci. Chovej se podle toho!
Oznámil ti nakonec a odešel.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

tatooine

Jistě...Mistřepronesl jsem když odešel

Vstal jsem a rozhlédl se kolem. Další postup byl pro moji budoucnost klíčový.

Jestli to teď zvořu tak se půjdu oběsit jestli mě Lord Vaen nezabije prvního. Hlavně žádné zbrklé reakce nebo ti nejspíše dobře vycvičení žoldáci i se mnou zemřeme ať to je jakákoliv mise.

prošel jsem několika chodbami dokud jsem nevyšel ven k žoldnéřům kde jsem se chtěl ohlásit vůdci.

________
Předpokládám že budu pod velení jednoho z nich

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Šéf žoldáků ti ukázal ať chvíli počkáš, neboť zrovna s někým mluvil skrz komlink.
Zrovna jsem dostal instrukce. Půjdeme zlikvidovat skupinku písečných lidí, co se odtrhli od jejich hlavní skupiny.
Řekl ti když skončil s rozhovorem přes komlink.
Písáci jsou skrytý v jedný roklině. Sou to nějaký renegáti, takže nemají střelný zbraně. Pudeme tedy nahoru a budeme je odtřelovat, vy a dvy další půjdete dolem a budete je likvidovat nablízko. A bacha, s těma jejich gaffi tyčema umí celkem dost dobře.
Vysvětlil všem plán a řekl i tobě co máš dělat.
Plán vymyslel Mota a ten novej Sith co zrovna přileťel.
Doplnil, čímž umlčel jakékoliv poznámky k plánu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine

S plánem našich vůdců plně souhlasím, jsem připraven vyrazit.
Řekl jsem tomu žoldákovi co mi dal instrukce.
Rád bych videl ty dva co se mnou půjdou na Tuskeny z blízka, pokud je mohu vidět - rád bych se s nimi domluvil na taktice útoku
Snažil jsem se být klidný.
Je to jen další snadná mise kterých na Korribanu bylo spoustu - potichu přijít, potichu zabít, smazat stopy a rychle odejít. Tyhle mise mě šly ze všeho nejlíp.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine

Velitel kývl a ukázal na sebe a žoldáka s jednoho vibromečem.
Domluvit se s nimi můžete po cestě. Je to pár kilometrů tímhle směrem. Deme pánové!
Velitl ukázal smšr kterým jste měli vyrazit a křikl na všechny aby vyrazili.
Dva žoldáci co šli s tebou na blízko se zařadili k tobě.
Mělo by to bejt podle scénáře, vy dete likvidujete, my vám krejeme záda aby do nich nikdo nevpadl. Alespoň tak nám to bylo prezentováno.
Osvětlil ti velitel zatímco jste šli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Na cestě

Zatímco jsme šli snažil jsem se zrelaxovat protože mi pak souboje šli o mnoho líp než když se na něj vrhnu a nechám se zmrzačit
Doufám že cesta není dlouhá, abych nebyl tak úplně uvolněnej.
Chtěl jsem navázat rozhovor.
Jak dlouho pracujete tady pro Mottu?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, poušť

Pár období.
Odpověděl ti úsečně. Veškeré tvé otázky se setkali s podobnou, tedy téměř nulouvou odpovědí, takže jsi brzo pochopil a přestal se ptát.
Zanedlouho jste došli ke kaňonu.
Fajn. Nicku, víte co máte dělat. Zodpovídáš za to že vše půjde jako na drátkách. Mělo by jich bejt jen pár, takže pohoda.
Promluvil konečně velitel.
Střelci se rozdělili a začali šplhat po skále nahoru. Na obě strany kaňonu.
Až po vás.
Dal ti přednost velitel a zařadil se s druhým žoldákem za tebe a tasili své vibročepele.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - údolí

Hodně štěstí, pánové. Doufám že ho budete mít víc než jsem měl já v posledních dnech. Vyrazíme společně?
Stačil jsem říct svým druhům před vyražením do akce která musí být nejspěšnější v mém živoťe. Prokřupal jsem klouby na rukou a krk a vyšel jsem vstříc příjmutí mě znovu za učedníka nebo smrti.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Vyrazili jste. Plížili jste se mezi kameny, aby nebyl mezi tuskeny vzbuzen poplach příliš brzy.
Šel jsi první a oba žoldáci šli jen pár metů za tebou.
Hlídka na 11 hodinách.
Upozornil tě šeptem jeden ze žoldáků, který měl lepší rozhled. A skutečně jsi uviděl jednoho tuskena jen pár metrů od tebe. Zatím si tě nevšímal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine- údolí

Zatímco jsme byli neviděni poblíž hlídky probíhaly mi v hlavě scénáře bitvy, podle toho, jak se do nich pustíme.
Vy dva, pojdte ke mě. Vyrazíme najednou až k nám budou zády abysme měli moment překvapení. Chápete,doufám jsk to myslim. Tak se připravte na útok
Mohl bych těm zvířatům Tuskenskejm ovlivnit mysl, kvůli procvičení vcítění do oběti. mohl bych jí například zasít do hlavy strach, anebo důvěřivost.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Zatímco jsi si procházel v hlavě scénáře jeden žoldák se připlížil za hlídajícího tuskena. Levou rukou ho chytil za filtr masky, aby ztlumil výkřil a zlomil mu vaz.
Přiblížili jste se k němu.
co kdyby si jeden z nás na sebe natáh tyhle hadry a dostal se tak co nejblíž k nim aniž bysme vzbudili poplach?
Navrhl ti jeden žoldák.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - údolí

To by docela šlo. Jestli nechce nikdo dobrovolně šel bych se tam podívat. Mohl bych skusit je trochu přilákat abysme je měli jako na dlani. Ale jak poznají ti nahoře kdo jsem ja a kdo ne? Světelný meč není na písku vidět
snad mě při akci netrefjej, nerad bych ležel prostřelenej někde na bojišti.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, údolí

Žoldáci se zamysleli.
Pokud si sundáte masku měli by vás poté poznat. Tuskeni si masky nikdy nesundávaj. Jinak bych se snažil převést bojiště přímo do jejich tábora. Všechny je sem nevylákáte a máme rozkaz nenachat nikoho naživu. V jejich táboře si snáž pohlídáme aby někdo neutek.
Vyjádřil svůj názor velitel žoldáků zatímco ses oblékal.
Jinak nemluvte! Tuskeni maj svojí vlastní řeč, a žádnym jinym jazykem nemluví. Budeme čekat na váš pokyn k zahájení akce.
Dodal ještě pár infomací pro jistotu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine- údolí

Vyšel jsem v novém obleku do jejich tábora. Všude kolem jsem viděl Tuskeny kteří seděli kolem u svých stanů a dělali si něco pro sebe.
Jak se k nim dostat aby si toho nevšimli a zároven nepozorovaně?
Přišel jsem na plán. Zašel jsem za stany jako kdybych šel na záchod abych se dostal Tuskenům za záda. Podíval jsem se na žoldáky, sundal jsem masku a ukázal jsem žoldákúm že akce začala. Vytasil jsem meč a zezadu jsem odrovnal prvnho tuskena

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“