Výcvik pro Lukea Skywalkera(Girik Narth)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Dobrá děkuji mistře... Příště budu opatrnější a méně tvrdohlavější.
No tak jsem zas jednou něco zvoral. No až se vrátíme na akademii vlezu si do bacty.
Vyjdu za mistrem po schodech. Vyjdu první schod, vyjdu druhý schod, třetí schod, čtvrtý schod... pátý, sedmý, osmý, devátý,desátý,jedenáctý,dvanáctý... Vyjdeme po schodech do úzké chodby a zamíříme do prava.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Poté co se s obtížemi postavíš a vyrazíš směrem ke schodům, ohlédne se ještě mistr po kostře massassijského válečníka uprostřed, než i on začne stoupat po onom schodišti nahoru za tebou.
Ale tohle místo je mnohem záhadnější, než jsem si myslel. Ten předmět, který jsem naleznul v tamté jeskyňi, kde jsi se zřítil a kudy jsem se vydal za tebou, je nějak spřízněný se Sílou. Bohužel se obávám, že byl vytvořen za pomocí staré sithské magie. Proto jsem se rozhodl ho nezkoumat sám a počkám s tím, až se vrátím zpět do chrámu.
pronesl mistr Solusar, jakmile jsi jej dohnal na rozdíl pouhých několika schodů. Stoupali jste už nějakou minutu, když se vrchol začal zužovat, aby jste nakonec dorazili do další jeskyně.
Jsem zvědavý, kam tato jeskyně vede, ale nezdá se, že by byla nijak nebezpečná, alespoň nic očividného, pokračujme, zdá se, že budeme chvilku stoupat.
dodá ještě mistr Solusar, když si přivolá Sílu na průzkum dané chodby a prohlédne si profil chodby před vámi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Hmm také nic necítím. Víte mistře když o tomhle místě přemýšlím... Myslím že kdyby každý nevěděl že Akademie je na Yavinu byli bysme tu slušně kryti... podobně jako mistr Yoda na Dagobahu.
Vzpomenu si na když nám mistr Skywalker vyprávěl o největším z mistrů Jedi.
A mistře ten předmět... šel vzít? Mohli bysme ho vzít na Akademii... Pokud ho již nemáte.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Jeskyně:
Zatímco pokládáš mistrovi své otázky, tak společně kráčíte temnou chodbou stále dále nikým ani ničím nerušeni.
Proto byl také Yavin vybrán jako tehdejší základna Rebélie, protože by tady nikdo nikoho nehledal. Ale v současné situaci je lepší, když se o akademii ví, především pokud se má řád Jedi obnovit do své předchozí Síly.
odpoví mistr Solusar zrak upínajíc dopředu. Stejně tak má nastraženy i ostatní smysly, protože ani jeden z vás nemá tušení, kam tato chodba vede, respektive kde ústí na povrch.
A ano, šel vzít. Mám ho schovaný v zavazadle, které mám právě u sebe, ale jak jsem řekl, jeho prozkoumávání radši přenechám mistru Skywalkerovi v bezpečí akademie.
odpoví ti mistr Solusar i na tvou druhou otázku, zatímco konečně dorazíte ke vchodu, který je hustě zarostlý trnitým křovím. Opatrně přistoupíte k okraji a snažíte se některou skulinou prohlédnout ven. Po chvilce skutečně jednu takovou najdeš a zjistíš, že hledíš přímo na chatrče massassijské vesnice.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, u Massassijské vesnice
Eeeeh... Mistře... Myslím že sem už jsme nechtěli.
Ohlédnu se na mistra a schovám se páč před otvorem prošel nějaký Massasi.
Ale... No to není k naší situaci ale... Co jste viděl když jste bojoval s tou projekcí? Myslím tvář nepřítele.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Východ jeskyně:
Mistr Solusar se při průchodu massassiho ani nijak neskrýval, protože si už v počátku vybral vhodnou pozici, aby nemohl být jen tak někým spatřen.
Co se týká toho souboje, tak jsem soupeřil s někým, kdo měl připomínat Villa Goira. Muže, který mě naučil bojovat se světelným mečem, ale byl pohlcen Temnou stranou. Ale skutečného Villa Goira jsem porazil už před lety na Ossusu, navíc jsem v Síle vycítil, že to má být pokus o zmatení mě pomocí temných triků.
odpoví ti mistr Solusar, který teď opatrně vyhlédne, aby zhodnotil situaci před vámi a především našel cíl vaší další cesty.
No, chrám kterým jsme přišli je odsud zhruba po pravé straně. Když budeme dost rychlí, tak si nás ani nevšimnou, ale pro jistotu ... odvedu pomocí menšího triku jejich pozornost. Řekni mi až budeš připravený a potom se co nejrychleji a nejtiššeji vydej k chrámu. Počkej na mě vevnitř u vchodu, budu hned za tebou.
rozhodne nakonec mistr Solusar a podívá se na tebe, kdykoli připravený zahájit tento únik.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, jeskyně
Po mistrově odpovědi se zamračím.
To jsem tak naivní?
Vyslechnu si mistrův plán.
Dobře mistře... Plánujete nechat se zase honit džunglí?
Zeptám se a počkám na odpověď. Poté vyběhnu z jeskyně a shovám se za hromadou beden. Mistr proběhne okolo mne. Posunu se dál za nějakou chatrč a poté vykouknu co dělá mistr.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Východ jeskyně:
Kam se při tvé otázce na způsob odvedení pozornosti jenom pousměje, čímž dá najevo, že tentokrát to bude něco zajímavějšího.
Nechci je ohrozit tím, že by našli vchod do té jeskyně, kdyby spatřili odkud jsem vyběhl. A nemám v plánu se s nima znova honit, ale to neznamená, že oni nebudou honit mě. Teda alespoň si to budou myslet. Ale teď už běž.
odpoví ti mistr Solusar a neprozradí ti přímo, co má v plánu, ale viděl si, jak se hluboce ponořil do soustředění v Síle, takže se nebude jednat o nic jednoduchého. Rychle jsi vyběhl, když jsi nespatřil nikoho, kdo by tě mohl spatřit a schoval se za nejbližší chýší ve tvém směru. V ten moment jsi zaslechl křik a poplašné volání massassiů. Opatrně jsi vykoukl směrem, odkud to pocházelo a spatřil tam siluetu svého mistra. Zmaten tím, co se stalo, jsi pohlédl do míst, kde byl mistr Solusar, aby jsi zjistil, že tam stále ještě je. Zmatený tím, co jsi viděl, jsi radši vyrazil dál opatrně se rozhlížejíc po případných zůstanivších massassijech. Naštěstí jsi žádného nepotkal, tedy dokud jsi nedorazil ke schodišti vedoucímu k průchodu, kterým jste přišli. Stál u něho jeden statný massassijský strážný a nezdálo se, že by měl v plánu jej brzy opustit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice Massassijů
A sakra... tahle hromada svalů mě asi nepustí. A kreditama ho asi neuplatím... Stejně žádný nemám.
Rozhlédnu se po okolí co by mi pomohlo. Nic nenajdu. Ze středu vesnice se ozývá hluk. Chvíli počkám jestli strážný odejde přilákán hlukem. Jestli ne ponořím se do Síly, vyhledám ho v ní a pokusím se mu namluvit že ho volá šaman.
Doufám že ho nepoštvu na mistra.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Schodiště k chrámu:
I přes nějaký zvuk ozývající se z tábora se strážný ani nehnul ze svého místa, prostě nehnutě stál a hlídal schody. Dle všeho tedy bylo jasné, proč sem byl poslán hlídat i to, že pokud byl vybrán na hlídání, tak se bude jednat o více než zkušeného válečníka. Když se nehnul za hlukem, tak jsi se pokusil jej odlákat pomocí myšlenkového triku. Soustředil jsi se a snažil jsi se mu namluvit, že zaslechnul hlas šamana, jak volá právě jeho. Strážný pohlédne směrem k vesnici, jestli nezahlédne šamana, ale když ho nespatřil, tak se i tak ani nepohnul ze svého místa. Chvilku nad tím přemýšlel, ale pak jenom protřepal hlavou a znova pokračoval ve strážení tohoto místa. Bylo tedy jasné, že vůle tohoto válečníka byla dost silná, aby vzdorovala myšlenkovému triku, který určitě nebyl špatným nápadem, bohužel vyšel vniveč. Navíc jsi si musel nějak pospíšit, protože jsi netušil na jak dlouho zabere mistrovo odlákání pozornosti a navíc sám mistr se ještě taky potřeboval dostat do chrámu, proto bylo tedy potřeba něco vymyslet a to rychle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice Massassiů
Hmmm tak to nevyšlo.
Potřesu hlavou nad nepovedeným myšlenkovým trikem. Vrátím se k té chýši za kterou jsem se schovával a zařvu.
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ-- Derri. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.
Zařvu doufajíc že nějací Massassiové přiběhnou i sem. Vyběhnu z chýše podívat se jestli ten Massassijský válečník také kjonečně odběhl.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Vesnice massassiů:
Po tvém hlasitém výkřiku se k chýši, za níž jsi se skryl skutečně vydala trojice massassijů, kteří zůstali ve vesnice a nehonili se za tím, co se rozhodl jim ukázat mistr Solusar. Než dorazili k té chýši a mohli tě najít, tak už jsi byl zpět kousek od onoho schodiště, jenomže strážný pořád stál na místě, i když občas pohlédnul do směru, odkud jsi předtím zařval. Z toho všeho by tedy mělo být jasné, co tu má ten strážný dělat a proč se nesmí hnout z místa. Bohužel v tvůj neprospěch hrála četná zranění, která jsi utržil v souboji proti oomu hologramu dole v jeskyně, která ti prakticky znemožňovala bojovat se světelným mečem a vlastně jsi byl rád, že jsi cítil všechny své údy na svých místech, kam náleží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vesnice Massassiů
Hmm zatracená gorila.
Přemýšlím co udělat...
Nakonec se pokusím zvednout kámen a hodit jím co největší Silou po jeho hlavě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Schodiště k chrámu:
Rychle jsi poohlédnul po nějakém kameni, až konečně najdeš jeden asi pět metrů pod tebou. Začneš se na něj soustředit a kámen se pomalu zvedne do vzduchu. Vybavíš si přesnou polohu massijsského hlídače, nadechneš, udělíš kameni zrychlení a nasměruješ ho na cíl. Massassi se po něm ohlédne, ale zásahu neujde. Dostane zásah do hrudi, který ho donutí covnout o půl metru. Ze střetu se oklepe a rozhlíží se odkud kamén přilétl a sestoupí o několik shodů níže a postupně se přibližuje místu, odkud jsi kámen vzal. Tím pádem se dostane asi pět metrů pod tebe(délku počítám po šikmé ploše schodiště a ty jsi schovaný v křoví po travnaté části, která je vedle schodiště a vede do jeho poloviny). Dojde k onomu místu a začne se rozhlížet a hledat původce onoho útoku. Okolo se povaluje ještě několik dalších kamenů a jeden delší klacek, který leží na zemi těsně u nohou onoho válečníka. A je jasné, že pokud bude hledat dál, tak tě brzy najde.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, vsnice Massassiů
Hehe... to si se postavil docela blbě kamaráde...
Ponořím se do Síly a vybavím si ten klacek co leží u toho Massassie.
Najdu si ho a pak s ním trhnu tak abych Massassiovi podrazil nohy.
-------
Poznámka pro možnost tvého vývoje - zkus promýšlet i plány trochu víc dopředu, ne jenom jeden krok, často by se ti to mohlo stát osudným, zvlášť když hraješ pode mnou :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“