Výcvik pro hráče Josto Hapor

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Výcvik pro hráče Josto Hapor

Příspěvek od Lukin013 »

Orbita Korribanu

Kolem nahnědlé planety byl poměrně klid.Vznášel se tam akorát jeden Sithský křižník hlídajíc planetu před invazí, a kolem něj poletovala eskadra stíhaček, které ji doprovázely.Najednou však vesmír doslova vyplivl malou transportní loď.Byl to klasický typ užívaný všude v galaxii, Republikou, Sithy, ale i pro osobní účely či převážení uprchlíků.
Záhy ji obklopilo šest stíhaček a loď se zastavila.

Tady kapitán Malo z lodi Akiton.Žádám vás o povolení k přistání v osadě Dreshdae.

Ve vysílačce to trochu zašumělo a zaskřípalo, potom trochu zaskřípalo a ozval se arogantní hlas Sithského kapitána.

Ano, Akiton, jo, tady to je, můžete přistát.

Kapitán Malo jen odpověděl:

Děkujeme kapitáne,

a loď sebou škubla při přistávacím manévru.Chvilku to drcalo a poskakovalo, no komfort jak se patří a loď dosedla na zem.
Se syčením se potom svezla výstupní rampa a po ní sestoupili na přistávací plochu všichni cestující.
Mezi nimi byla také temně vyhlížející postava v črně nastříkané uniformě Republikové armády.

Zatím se cestující řadili k vratům do osady, kde je pracovníci obchodní společnosti Czerka zastavovali a vybírali si od nich přistávací poplatek.
Jakmile ses dostal na řadu, obsluha tě taktéž zastavila.

Promiňte pane, ale musíme vybrat poplatek, aby se tato plocha dala dále udržovat.Za poplatek vám budou poskytnuty veškeré služby zdejší osady a taky vám poskytneme veškeré informace, jaké si vyžádáte.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, přistávací plocha u osady Dreshdae

Povzdechl jsem si a uvažoval co teď. Když ho zastřelím sesype se na mě celá stanice. Tak že bych mu zaplatil? Podíval jsem se po přistávací ploše a neviděl jsem nic převratého, normální plocha jakých jsou po celé galaxii stovky. Prohlédl jsem si obsluhu a to co sem viděl na mě neudělalo žádný dojem Tak těmhle jen tak nezaplatím. Hele, ja nehci v osadě nic koupit, jsem tu na pozvání někoho z akademie a měl jsem spěchat. Tak mě nezdržuj, nech mě projít a už neotravuj řekl jsem to co nejnepřijemnějším tónem jakého jsem byl schopen

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - přistávací plocha

Strážce tě sledoval trochu s obavami, ale potom se zatvářil jako někdo, kdo uhodl opravdu těžkou otázku.Triumf v jeho tváři nakonec umocnila jeho slova.

To ti tak budu věřit, ale i kdybys tu byl na pozvání samotného Temného pána, bez poplatku neprojdeš.Je to nařízení schválené i Sithy.

Potom jsi viděl, jak se vedle něj postavili dva ozbrojení strážní.Jeden byl asi dva metry vysoký hromotluk, plešatý a ozbrojený opakovačkou, druhý byl průměrně vysoký a vypracovaný, držíc obyčejnou pušku.

Buď nám zaplatíte nebo se můžete vrátit na transport a odletět si tam, odkud jste přišel.

Strážní na tebe zamířili své zbraně.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, přistávací plocha

Při pohledu na obsluhu, která se nyní, se dvěma ozbrojenci za zády mě přepadl záchat smíchu.
Hahahaha, to snad není ani možný, haha, takový drsňáci, hahaha
opřel jsem se o stěnu a se smíchem pokračoval
Poslouchejte, vy velicí tvrďáci, o placení poplatku si promluvte s těmi co mě sem pozvali, takže co kdyby jste se všichni sebrali, šli na akademii a poprosili o potrestání, za to že mě zdržujete.
přestal jsem se smát a pokračoval
Jsem si jistý, že ten sith, co mě pozval bude milosrdný a zabije vás rychle. Protože jestli tam brzo nepříjdu, přijde se podívat ce mě zdrželo a to vás bude bolet
dořekl jsem a usmál se a v duchu pokračoval
To mi to na Korribanu pěkně začíná. Nerad bych tu začal střílet, střelit nějaké miláčka sithů a budu v loji místo nich já. Nicméně tu jsou jen dva ozbrojenci se zbraněmi připravenými ke střelbě a já mam dva blastery. Sice ne v rukou, ale připravený na opasku. Nerad bych začal svůj pobyt tady, jako strůjce masakru. I když troška strachu k mé osobě by nevadila
dál jsem pozoroval ty přede mnou a řekl
Tak na co ještě čekáte, v akademii na vás čekají

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Tvůj smích pronikal celou plošinou a obyčejné obyvatele by zamrazilo v zádech, byl přímo děsivý, ale obsluhu už to naprosto dožralo.Ten, který vybíral poplatky vytáhl blaster a přirazil ti ho mezi oči, ostatní dva se postavili vedle tebe každý z jedné strany a nabili zbraně.

Tak hele!!Je mi úplně jedno, kdo tě sem pozval a jak znám Sithy, nejspíš ti to jen někdo doporučil a ty sis to blbě vyložil!Takže už přestaňte zdržovat frontu a vysolte ty prachy!

Zpoza dveří po chvilce vyběhli další strážní a jeden Sithský student.

CO SE TO TADY SAKRA DĚJE?!

Kouknul na tebe a všiml si i, jak už pomalu saháš k opasku připraven vytáhnout své blastery.

Teda kuráž ti nechybí.Líbíš se mi.Pusťte ho!

Strážní si potom šli zase po svých a ten, kdo po tobě chtěl ten poplatek, šel ke svému terminálu.

Zas***ný zmetek, a to jen pro pár kreditů...

Procedil ještě mezi zuby.
Sithský student se na tebe podíval a založil si ruce v prsou.Měřil si tě jako laser zkoumající identitu a potom se na tebe usmál.

Mezi námi, nechápu, proč je tady lord Revan ještě drží.Ale musím tě upozornit, nikdy se tady neodvolávej na členy akademie, nestává se, že by někdo zval nové studenty.Nanejvýš jim řeknou, že by mohli na Sithské akademii být docela schopní, ale jinak je jim celkem jedno, jestli někdo přijde.Ten strážný má pravdu, máme tady nejvyšší moc, ale nad přístavem vládne Czerka a poplatek jim musí platit bez výjimek každý, je to ale jen na první přistání.TeĎ mě omluv, mám tady zábavu...

Usmál se Sith zle, když zahlédl nějaké "kandidáty" na akademii.

Ale ale...

Zaslechl jsi ještě z dálky.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, osada Dreashde

Vida, diky za radu, to se určitě bude hodit. Doufám že se aspoň pobavíš

řekl jsem si a procházel osadou. Osada byla normální, nějací obchodníci, nějaké hospody, v hospodách piloti a lidi co čekaj až je pustí do akademie.

Zajdu se podívat k akademii, když tu v té hospodě tak pěkně popisovali cestu

Po několika minutách chůze jsem opustil osadu a ocitl se v prašné pustině. Z osady vedla jenom jediná hlavní cesta a ta končila v masivních dveřích v masivní skále. U dveří stálo několik studentů a stráž. Přišel jsem blíž a slyšel jak stráž chce od každého vidět medailon studentů. Pokud dotyčný měl medailon prošel, pokud ne tak neprošel. Hlídka Sithských vojáků se svými zbraněmi vypadala dost výmluvně. V prachu okolo cesty bylo pár mrtvol a když nikoho neznepokojovaly, rozhodl jsem se je ignorovat.

Hmm, snaha vyhnout se placení málem skončila masakrem a to byla jen běžná stráž. Tady jsou vojáci, to ani zkoušet ukecávat nebudu. Musím nějak získat ten medailon.

Pomyslel jsem si a nechal jsem tam tu skupinku a stráž. Nikdo ve skupině medailon neměl a postřílení celé skupinky si nechám až na konec, kdy už nebudu vědět jak se dostat dovnitř. Vracel jsem se do osady a divil se proč si Akademii postavili Sithove tady, tak hnusně prašném světě. V osadě jsem zjišťoval kde je nejvíc studentů z akademie a zapadl do té hospody. Sedl jsem si do rohu ke stěně, tak abych měl výhled na celou knajpu a objednal si nějaký nealkoholický nápoj.

Tak, a teď mi zbývá čekat na nějakýho blbýho ožralýho studenta, od kterého získám ten medailon

Usrkávaje si sdonešený nápoj, jsem číhal na vhodnou obět, někdy si pohladil své blastery a čas se tak strašně pomalu vlekl.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - kantýna

Nějakou dobu jsi seděl v kantýně a upíjel drink.Asi po půlhodině se v ní objevil vysoký a urostlý muž v šedé uniformě.Vlasy měl zastřižené v obvyklém vojenském sestřihu a na opasku se mu houpal světelný meč.Jeho pozornost zaujal nějaký rodian, který se mu uklonil a v Huttštině mu začal lézt do zadku.
Záhy na to se ale muž rozzuřil a vytasil svůj, jak jsi nyní mohl poznat, rudý meč.

Už mám dost téhle chátry, MÁM VÁS DOST!!!

Zajedčel vztekle a mečem rodianovi srazil hlavu.Potom sklonil hlavu a odplivl si.Pak se otočil, jako by nic a zašel k barmanovi.Sedl si za bar a ukázal prsty na jednu flašku za barmanem.Ten nemeškal a rychle mu nalil.Sith potom jen něco zamrmlal a zavdal si pořádný doušek.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, kantýna

Tak, že by tento?

řeknu si a prohlížím si ho. Byl by schopným boxerem s tím svým tělěm. O jeho umění v síle nevím nic, protože ji nepoužil.

Třeba ji ještě neumí ovládat. To že tady použil meč znamená, že si není zas tak jistej ohledně svých schopností v síle. Kdyby ji uměl používat, určitě by se vytáhl, hlavně před ostatními z Akademie. A protože už nechci čekat další podělanej den, tak to bude tento. Tento Sith mi přenechá svůj medailon.

Pousměju se pro sebe a začal jsem s přípravami. Nechal jsem na stole nějaký kredity za pití a vstal od stolu a pití vzal sebou.. Ve válce s Mandaloriány jsem viděl Jedie odvracet blasterové střely světelným mečem. Takže bych k němu měl jít co nejblíž, ale to zase může cítít nebezpečí. Rozhodl jsem se pro kompromis a procházel kantýnou abych se dostal Sithovi do zad a v zhruba dvou třenivé vzdálenosti mezi barem a stěnou. Na tuto vzdálenost by neměl být schopen vycít nebezpečí. Střely mých blasterů tuto vzdálenost překonají rychle a on se bude muset otočit o 180 stupňů aby je vykryl, ale na to určitě nestihne. Nicméně jsem nechtěl nechávat nic na náhodě a cíl zasypat zběsilou palbou a v případě nouze jsem mohl ustoupit ke stěne a tak se udržovat nějakou dobu z dosahu meče. Sedl jsem si ke stolu, dopíjel nápoj a pozoroval provoz v kantýně a Sitha. Ten do sebe lil ten nápoj a když přihlédnu k temtu, jakým ubýval nápoj z lahve, určitě to nebude nic slabého a hnusného. Dopil jsem nápoj a čekaní na vhodnou příležitost jsem si krátil ohmataváním svých blasterů a jejich kontrolou.

Konečně. oblast mezi mnou a Sithem byla náhle bez prochazejícíh lidí a jiných druhů. Vzal jsem ze stolku svoji prázdnou sklinku a nějakou misku a vstal.. Obě jsem je hodil na druhý konec kantýny, na nějakého obyvatele z osady, ale nebyl vojákem, ani Sithem, tak aby oblast dopadu byla přímo před Sithem. Miska narazila na stěnu a roztříštila se, ale sklinka ho zasáhla do hlavy. Kantýnu naplnil jeho nářek a všichni, včetně toho sitha koukali na něj.

Na to jsem čekal, zamířil své težké Mandaloriánské blastery na hlavu a záda Sitha a zahájil zběsile rychlou palbu. První střela ani nedoletěla k cíli a já pořád střílel, ale prohodil jsem cíle zbraní v levé a pravé ruce.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - Akademie Sithů

Sith vycítil nebezpečí a vytasil meč.Odrážel všechny tvé střely a pomalu se snažil usměrnit všechny střely tak, aby tě zasáhly.Sith vyskočil a během skoku tě vyhodil pomočí Síly do vzduchu a zatím co on padal, tys zrovna letěl nahoru a dopadnul jsi tvrdě na podlahu kantýny.

Tak tebe si vychutnám!

Vykřikl na tebe a když jsi na něj znovu namířil blastery, vykopl ti je za skoku z ruky a druhou nohou tě srazil na zem několik metrů dál, jako bys byl hadrová panenka.To už jsi pistole neudržel.

Vím, že u Sithů to není obvyklé, ale budu čestný.VSTAŇ!Dáme si malý souboj pouze beze zbraní.Doufám, že si ten souboj užiju více, než ten fádní útok blasterem!

A postavil se do postoje pro boj beze zbraní.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban, kantýna

sakra, jakotže to přežil. Vystřílel jsem nevím kolik střel a on tu teď stojí a tlemí se na mě. Tolik střel nezvládali ani Jediové-

Hele, to nemužeš chcípnout jak ostatní, na které jsem toto použil?

zeptám se ho.

Uff, nejprve přijde můj fádní útok blasterem, potom narazím na čestného sitha. Co příjde po tom potom? Měl bych ho zabít co nejrychleji, abych to zjistil

Hele, řekni mi své méno, ať vím co ti mám nechat napsat na náhrobek

řekl jsem a zvažoval jak na něj. Je celkem silný, takže by nebylo dobre stát na místě a dostávat od něj ránu po ráně. Zbraně byly bohužel daleko, takže teď nemá cenu pro ně jít. Vstal jsem a rozběhl se k němu že se na něj vrhnu pěstmi. Běžel jsem maximální rychlostí přímo k němu nejkratší možnou cestou, ale chvíli před srážkou jsem vyskočil na židličku a droazil jsem se směrem k němu. Nyní sem tu trasu neběžel, ale letěl. Nohy jsem natáhl dopředu, abych jimi do něj v plné rychlosti narazil. Nohama jsem mířil na hruď jakožto největší cíl.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - kantýna

Sith si už myslel, že začneš utíkat, ale tvůj útok ho ani trochu nezaskočil.Jakmile jsi vyskočil, odhodil tě proud Síly na druhou stranu kantýny.

HAHA!Ty sis myslel, že se mi můžeš rovnat?!

Následovaly další útoky, ale Sith se skoro zalykal smíchy, když tě omlátil prakticky o všechny stěny kantýny-

Tu máš!!!,

o hlavu ti rozmlátil několik lahví Juma džusu

Napijme se na mé vítězství!


a omráčil s tebou jednoho Twi´leka.

Fakt sorry, poděkuj ale tomuhle tupounovi!

Pak ale udělal chybu.Při dalším tvém útoku tě hodil přímo k blasterům.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - kantýna

Jak jsem si tak lítal od stěny ke stěně napadlo mě, že bych si měl svoji zbroj trošku vylepšit.

Přinejmenším nějakou měkčí vycpávkou. Mohla by ty dopady trošku zmírnit

V duchu jsem se zasmál nad čím, že to v tuto cvíli uvažuju. Z mého uvažovaní mě vytrhl další tvrdý dopad, tentokrát na zem doprovázený zaskučením.

A okraje taky, sakra.

Celý pomlácený a mokrý jsem se zastavil u svých dvou blasterů.

Miláčkové moji chyběl jsem vám? Vy mě strašně moc

pomyslel jsem si a jelikož ta mlátička, proti které stojím dokáže dobře vykrývat střely tak jsem je hned skryl do pouzder.

Pořád neznám tvé jméno, namyšlenče

řekl jsem a rozběhl jsem se přímo k němu. Vyhlídl jsem si jeden z mála stolů, které byly napevno umístěné v kantýně a skočil na něj s tím že ho opět zkusím nakopnout v letu. Přiběhl jsem k němu a skočil na něj. Ve chvíli letu ke stolu jsem si vzpomněl že mám blastery a při dopadu nohou na stůl jsem se odrazil ne přímo na Sitha, ale napravo od něj. Kolem stolu bylo místa dost tak jsem se nebál, že bych narazil do stěny. Když jsem se odrazil od stolu a letěl vpravo vytáhl jsem své blastery a zahajil zběsilou palbu. Tentokrát jsem se ovšem nesnažil způsobit vážná či smrtelná zranění, ale nějaký zásah. Proto jsem svými blastery mířil na celé jeho tělo z různých úhlů, s tím že alespoň několik ran pronikne jeho obranou a zraní jej. Kdyby se mi povedl zásah do končetin zajisté ho to nezabije, ale nebude moci používat meč nebo se zřítí na zem. Pokud ho zasáhnu do trupu bude to příjemná změna od součásného stavu, kdy jsem mlácenej já.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban - kantýna

Jakmile Sith postřehl, že jsi sáhl po blasterech, rychle hmátl po svém meči, ale když postřehl, že jsi je dal do pouzdra, znovu dal ruce od opasku.Když jsi na něj zase zaútočil, jen se znovu usmál, jenže úsměv mu zmizel hned po tom, co jsi neuvěřitelně rychle vytáhl blastery a ještě rychleji stiskl spoušť.
Nová salva ho zasypala a než stihl tasit, měl v sobě asi deset děr od laseru.
Padl na kolena a snažil se udržet při životě.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Mandalorian

Příspěvek od Mandalorian »

Korriban - kantýna

Uff

Hlasitě jsem si vydechl a přemýšlel co se zraněným Sithem. Podle zasáhů co jsem viděl to nemohl vydržet dlouho a tak jsem se rozhodl to skončit. Mohl jsem k němu přijít, strčit mu blaster před oči a poté zmáčknout spoušt, ale to bych se vystavil riziku kontaktu s jeho mečem a tomu se velmi rád vyhnu.

Vypadá to, že mám vyřešený problém s medailonem i s mečem, jen mu pak musim změnit barvu. Červená je taková fádní a je jí tu nějak moc. Škoda že mi neřekl své jméno

povzdechl jsem si a zamířil své blastery na jeho hlavu.

Tak to bude mít aspoň rychle za sebou

řekl jsem si a zmáčk spoušť.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Korriban

Po tomto souboji jsi odešel z kantýny a zamířil tam, kam jsi měl původně v plánu jít - do akademie Sithů.Znova jsi vyšel z osady a ocitl se před masivními dveřmi akademie.Stáli tam taky čtyři kandidáti a ve chvíli, kdys přišel jeden padl k zemi a zemřel, nejspíš na dehydrataci.
Došel jsi až k těm dveřím, ale strážný tě znova zastavil.

Předlož medailon studenta.

Vyštěkl a natáhl ruku.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“