Výcvik pro checkmana

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Výcvik pro checkmana

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi - Dashův pokoj

Rozeznával jsi každý detail, byla tak reálná, každý rys. Stála před tebou, usmívala se, volala tě, byla to žena prací znavená, strhaná a neskutečně milá - tvá matka. Volala tě, krásně se na tebe smála - "Pojď synu."
Udělal jsi první krůčky, ano, jistě, ale najednou jsi si všiml změny jejího výrazu, už se neusmívala, ne, byla smutná, stále tě však propalovala svýma očima a to tě neskutečně bolelo u srdce. Podívala se na svůj hrudník, který se černil tak, až vypadal jako rána po blasteru. Do očí se jí nahrnuly slzy. Běžel jsi k ní ve snaze pomoci jí, ale postava se náhle změnila v ohavný znetvořený obličej toho Sitha, který tě trýznil před nedávnem. Smál se ti do tváře, samolibý a výtězný. "Jsi můj, navždy."

A pak ses probudil, zpocený a udýchaný, byl to sen.
-----------------------------------
Popiš sen z tvého pohledu + myšlenky a dobu po probuzení.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Vycvik

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - Dashův pokoj
Viděl jsem ženu byla krásná a milá a prací znavená - moje matka.Šel jsem k ní a najednou jí z očí spadla slza a její hrudník byl černý.Pak jsem se k ní chtěl dostat a pomoct jí ale bylo už pozdě.Pak jsem viděl tvář toho sitha a na ten výraz nikdy nezapomenu.Byl hnusný a posmíval se a řekl:Jsi můj,navždy.Pak jsem se probudil celý zpocený a pomyslel jsem si tenhle sen se mi vraci pořád a pořád ale dnes to bylo nejjasnější.Sedl jsem si a začal meditovat o tom hrozném snu.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Vycvik

Příspěvek od Heinz »

Neboj se víc rozepsat a děj více posunout dál, prakticky jsi teď vlastně jen popsat to, co jsem ti nastínila.

Corusant - Chrám Jedi - Dashův pokoj

Meditoval jsi asi hodinu, slunce mezitím začalo osvětlovat coruscantský ruch. Z meditace tě až vyrušilo zaklepání, otevřel jsi a zjistil, že to byla dívčina asi stejného věku, jako ty. Zářivě se usmála a energicky se začala rozhlížet po tvém pokoji a zkoumala, jaký to tu máš, tvůj udivený pohled ignorovala.
"Tak ty seš ten novej, nějak starej, ne?
Absolutně jsi si nevybavoval, odkud jí znáš, ale ona se chovala suverénně
"To je něco, jak dlouho tu si?"
Sedla si na tvou postel, jako by jí patřila.
"To je divný, stejně, a sakra! Já se zapoměla představit! - Ressewa Dekuten, padawanka Mistra Colenama Trebora. "
-----------------------------------------------
Popiš jak vypadá, sveď s ní rozhovor kompetentní pro tvůj věk, přidej myšlenky a neboj se rozepsat a posunout děj! ;)

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

Dash Pollis

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - Dashův pokoj
Meditoval jsem asi hodinu a pak mě vyrušilo z meditace zaklepání.Kdo to může být pomyslel jsem si.Pak jsem vstal a šel jsem otevřít.Za dveřmi byla krásná dívka v mém věku.Pěkně se na mě usmála a já jsem jí usměv oplatil a řekl jsem :Ahoj.Ale ona mmůj pozdrav ignorovala místo pozdravu řekla:Tak ty seš ten novej, nějak starej, ne a já jsem na to odpověděl:Jjo vzali mě nedávno.A ona řekla:To je něco, jak dlouho tu sia já jí odpověděl.Pár týdnů.Ona si sedla na mou postel a prohlížela si můj světelný meč a zničehonic řekla:To je divný, stejně, a sakra! Já se zapoměla představit! - Ressewa Dekuten, padawanka Mistra Colenama Trebora. Já jsem na to řekl:Já jsem Dash Pollis z Tatoine,odkud jsi ty?A stejně mě někoho připomínáš...a nejsi taky z Tatoine??Ta dívka je nějaká divná.pomyslel jsem si a čekal jsem na odpověd.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Dash Pollis

Příspěvek od Heinz »

Corusant - Chrám Jedi - Dashův pokoj

"Ne, nejsem z Tatooine, bohužel, ale taky mám pocit, že jsem tě někde viděla... já jsem v Chrámu už deset let, to znamená, že mi je 12. Upřímně, nevzpomínám si na nic ze svého dětství. Ale planetu jo - Nar Shaddaa, podle pověsti této planety jsem docela ráda, že si na nic nepomatuju." Ressewa se zamračila a poposedla na posteli.
"Ale, přiznám se, docela by mě zajímalo, kdo jsou mí rodiče."
Chvíli se zamračeně koukala do blba, nejspíš přemýšlela, ale pak se jí oči rozzářili.
"Ano! Už vím kde jsem tě viděla! Před těmi deseti lety, před příjímáním, bavili jsme se, ano, ale pěkně ses od té doby změnil! Ale, neříkals, že tu jsi teprv několik týdnů?!" Nedůvěřivě se zamračila.
-------------------------------------------------------------------
Vycházím z tvého životopisu, to znamená, že už máš za sebou ten částečný pád na TS a teď jsi v chrámu podruhé - je ti tedy kolem 12 - 13.

Tak a dál - neopisuj to, co říká, já to znám...
Sveď s ní rozhovor a odpověz, třeba něco přimysli, víc spolupracuj.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant Chrám Jedi - Dashův pokoj
Já jsem své rodiče poznal na mámu si pamatuju docela dobře usmívala se na mě když zemřela.Dnes se mi zdál sen o mé matce jak zemřela...ten ten sith... jeho tvář nezapomenu jak se mi vysmíval do tváře.... No ehm ano jsem zde podruhé zapomněl jsem...tehdy mě dovezl Mistr Kit Fisto a tebe jsem viděl jako asi prvního člověka když mě sem přivezl a pak mě unesl...tu větu jsem nedokončil a podíval jsem se do země a pak na ni Tátu mi taky zabili před očima ale toho si moc nepamatuju...Mistr Trebor se mě vidal zachranit a toho sitha zabil také před míma očima...bylo to hrozné to zabíjení a unášení...nepůjdeš se mnou cvičit do tělocvičny??
Natáhl jsem se pro světelný meč prohlížel jsem si ho v rukách pak si jsem ho připnul za opasek a čekal jsem na odpověd.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Skvěle!:)
-----------------------------------
Corusant Chrám Jedi - Dashův pokoj

Poslouchala tě velmi zaujatě, v jejích očích jsi mohl vidět skutečné empatické vcítění. Při tvé otázce se ale zarazila a vyděšeně se na tebe koukla.
"A sakra! Já úplně zapoměla! Měla jsem tě dovést k Mistrovi. Rychle, musíme jít!"
Jak se zdá, tahle dosti hyperaktivní a roztržitá holčina má i dost špatnou paměť. Co naplat, musel jsi rychle jít za ní.
Utíkali jste po chodbách a Ressewa nevybíravě vrážela při prodírání se i do starších padawanů. Ač tě dost rozčilovala, nemohl jsi se ubránit pocitu, že ti je svým způsobem sympatická. Právě svou roztržitostí a aktivitou.
Konečně jste doběhli před vrata výcvikové místnosti a ona otevřela. Mistr Trebor meditoval a ač jsi byl přesvědčen, že o vás ví, nachával vás vydusit. Ressewa k němu přicupitala.
"Mistře... Mistře Trebore."
"Ano Rew, už jsi se vypovídala a vzpoměla si na něco tak nedůležitého, jako je úkol ode mě?"

Holčina byla červená jak přezrálé rajče.
"Neodpovídej, ještě si o tom promluvíme. Dashi? Pojď ke mně. Potřebuji si s tebou promluvit."
-------------------------------------------------
Zase popiš děj a trochu ho posuň dál. Nepiš za tvou postavu, staň se jí.

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant Chrám Jedi
Utíkal jsem co nejrychleji za ní a jen o vlásek jsem se vyhnul mistrini Shakk Ti a ještě jsem stačil říct:Prominte,moc se omlouvám.Pak jsem doběhl za Rew a vešel jsem do tělocvičny.V tělocvičně meditoval mistr Trebor a ačkoli jsem věděl že o nás ví oddýchával jsem co nejtišeji.Rew pak šla za mistrem Treborem a omluvila se mu.Pak si mistr Trebor zavolal mě abych šel za ním.Ne mistře to zdržení je moje vina pokud chcete někoho obvinovat tak jsem to právě já.Přijdu k mistrovi Treborovi a sednu si Co potřebujete mistře??A podívám se po Rew ktérá na mě kouká s otevřenou pusou.Pousměji se na ni a pak se podívám zpět na mistra Trebora.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - Chrám Jedi - výcviková místnost

Mistr Trebor se usmál a otevřel oči.
"Nemusíš jí omlouvat, já jí moc dobře znám, často někde nechá hlavu a pak zapomene, kde jí nechala, ale teď k tobě."
Vstal.
"To, odmlčel se, "co se stalo, nedávno, tě mohlo ovlivnit. A to negativně. I když jsi se dostal zpět na světlou stranu, nemusí to znamenat, že zase nespadneš. Vykonáš proto zkoušku, zkoušku, která rozhodne o tvém dalším osudu. Rew, ty tu prosím zůstaň."
Dívka se uklonila.
"Například bys mohla meditovat a uvažovat, kde jsi posledně udělala chybu."
Zase zrudla.

Za chvíli jste kráčeli chodbami chrámu stále níž a níž, dokonce ještě níž, než jsou drtiče odpadu, až do útrob chřtánu podzemí. Mistr byl po celou dobu zticha, mlčel a tvářil se vážně až přísně. Najednou jsi ucítil známý pach temnoty, jako by se koncentroval na konci chodby. Sice jsi neviděl na krok, byla tam úplná tma a orientovali jste se jen podle Síly, věděl jsi, že chodba tam nekončí zdí, jsou tam dveře.
"Tak, jsme zde."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - výcviková místnost
Mistr vstal,tak jsem vstal také.Poslouchal jsem mistra Trebora s doslova "napjatýma ušima"pak jsem řekl:Dobře mistře.Pak jsem se na Rew pousmál a jen tak trochu jsem zamával.Rew mi úsměv oplatila a taky mi zamávala.

Pak jsme s mistrem kráčeli v chodbách a míjeli jsme padawany i rytíře jedie i mistri jedie.Pak jsme šli dolů ze schodů do podzemí pod drtiče odpadků a potrubí a najednou jsem ucítil známou věc...temnou stranu.Mistr Trebor řekl že jsme zde.Tam?? zeptal jsem se mistra a ten jen přikývl.Tak jsem udělal pár kroků a odepnul jsem si světelný meč z opasku a došel jsem ke dveřím a cestou jsem přemýšlel Co tam asi tak je??Že by nějaký jedi aby se mnou bojoval??A co tím vlastně mistr myslel s tou zkouškou??Asi abych příště nepropadl temné straně.Šel jsem opatrně až moc opatrně a pak jsem dorazil ke dveřím a pomalu jsem je otevřel...To co jsem tam viděl mě hodně překvapilo...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Corusant - Chrám Jedi - výcviková místnost

V místnosti byla velké tma. Chvíli si tvé oči musely zvykat, ale jakmile jsi se rozkoukal uviděl jsi na konci, v šeru, stát jakousi temnou postavu, zahalenou do černého, přibližně stejně vysokou. Věděl jsi, kdo to je - ten Sith, ano, čekal jsi to.
Pomalu jsi se začal přibližovat s očekáváním zhmotnění snu, věděl jsi co se bude dít.
Ano, už se otáčí, kápě mu zakrývá celou tvář a v náručí svíral tvou matku, nebránila se, jen se bezelstně smála, krásný smích tvé matky, teď však již narušený naivitou vymytého mozku.
Postava v kápi jedním pohybem aktivovala meč, uslyšel jsi typický zvuk zažehávání, objevil se rudý paprsek a za chvíli již maminka ležela na zemi, probodnutá silou nejlepší ruční zbraně, jež existuje, existovala a nejspíš existovat bude. V srdci ti vyvstala neuvěřitelně silná bolest, která pocházela z nejniternějších koutů tvé duše a lásky, v očích si ucítil vlahý dotek slz.
Muž v kápi meč vypl a otočil se k tobě zády a sundal kápi. Najednou v tobě hrklo, takhle přeci Sith nevypadal! A pak ti to došlo a překvapením jsi se nemohl ani nadechnout. Postava se otočila a tys stanul před největší noční můrou, před sebou samým, ale v temném podání. Promluvil na tebe hlasem chladným jak led.
"Už chápeš? Dashi, Dashi, Dashi... Ne ti zabijáci, to ty jsi vrah svých rodičů - ty jsi já, já jsem ty. Byl jsi zrozen pro Temnou stranu! Můžeš utíkat jak chceš, ale minulosti a osudu neujdeš, pojď se mnou, přestaň si něco nalhávat a přiznej si to, beze mě nejsi nic. Miluješ mě, i když si myslíš, že mě nenávidíš! Já ti osvětlím minulost, jen spolu budem celý, jen když se spojíme, zrodí se skutečný Dash, skutečná lidská bytost."

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Corusant - Chrám Jedi - výcviková místnost
Na konci místnosti jsem viděl temnou postavu ze které byla cítit temna strana .Ano byl to ten sith kterého jsem měl tolikrát ve snu a ted zde byl skutečně a šel si pro mě.Ty pohyby byli stejné jako ten sen.Pak sith zabil mou matku.Néééééééé křikl jsem i když bych tomu tak jako tak nevyhnul.Bleskově jsem zažehl svůj světelný meč a modrá záře osvětlila mou tvář a sprintoval jsem k tomu sithovi,který meč vypnul a sundal si kápi.Jak jsem viděl jeho tvář okamžitě jsem se zastavil,vypnul meč a upustil ho.Byl jsem to já...Ne neopustím své přátele kvůli tomuhle...ano neuteču své minulosti.Přitáhnu si k sobě světelný meč spustím ho a na sebe zautočím.Sith jen ukáže rukou a já odletím 5 metrů daleko.Vyskočím na nohy a skočím do vzduchu a snesu se na sitha.Ten jen zapne meč a bez problému vykryva me rany.Snažím se splynout se silou a nechat silu aby ovladala me ruce jak ve Vaapadu...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Corusant - Chrám Jedi - výcviková místnost pod Chrámem

Chvíli bojuješ se sebou samým, ale pociťuješ, že tvé druhé já je silnější, v jednom nestřeženém okamžiku ti pevným sekem sebral meč a ty jsi před ním stál bezbranný, jako by tvé temné já vyhrálo. Vypl meč a ďábelsky se začal smát.
"HAHAHAHA! Já to věděl! Věděl jsem to!" Jeho smích slyšíš jakoby z dálky a namísto něj před tebou stojí Mistr Trebor, mračí se, v jeho tváři vidíš přísnost a zklamání.
"Padawane! Teď hned na místě mi přeříkej Kodex! Možná pochopíš, proč teď ihned předstoupíme před radu!"

Uživatelský avatar
checkman
Učedník
Učedník
Příspěvky: 242
Registrován: 14.1.2008 16:02:28
Bydliště: Corusant Chrám Jediu
Kontaktovat uživatele:

sw

Příspěvek od checkman »

Prominte mistře já jsem se neovládl...Sklopim hlavu k zemi a spustím Nejsou emoce, jen mír.
Není ignorance, ale znalost.
Není ukvapenost, ale klid.
Není smrt, ale Síla.
Při užití Síly musí Jedi zůstat v souladu s ní.
Jakékoli jednání v nesouladu vyčerpává jeho moc.
Síla je vytvářena a podporována životem. Jedi chrání život.
Jedi nikdy nejedná z nenávisti, zlosti, strachu nebo agrese.
Jedi musí jednat, když je klidný, sebejistý a v souladu se Sílou.
Jednat ve vzteku znamená přivolávat Temnou Stranu a riskovat vše, pro co Jediové žijí.
Rytíř Jedi vždy jedná dle Kodexu.
Zabíjení je špatné.
Pak jdu s mistrem Treborem před radu...jdu se sklopenou hlavou a jdu kousek za mistrem Treborem a míjím mistrini Shak Ti a ta se mě laskavým a milím hlasem zepta :Co pak se děje že seš tak smutný ...a já jen zklamal jsem republiku a jedie Pak Shak Ti se podiva do mých očí a já poprvé vidím v jejich očích bezmocnost.Tak jdu dál až dojdu před radu.Zdravím vás mistři...asi jsem zklamal a jestli dovolíte jdu si zbalit věci...Řeknu a čekám co mi Rada odpoví...

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: sw

Příspěvek od Heinz »

Coruscant - chrám Jedi - Rada

Rada Mistrů seděla na svých místech, mlčeli, dvanáct párů očí na tebe přísně koukalo a propalovalo tě pohledem. Postupně ti začalo docházet, že začít mluvit nebylo zrovna vhodné, ať byla tvá slova jakkoliv upřímná, vyzněla spíš jako drzost a vztek, to Mistry mírně podráždilo.
Slova se ujal Mistr Mace Windu:
"Myslím, že jsi to vystihl přesně, bývalý padawane, už jednou jsi na Temnou stranu spadl a teď jsi ukázal, že bys mohl u ní skončit znova, tvé trénování nebylo ještě rozvinuté, proto můžeš klidně odejít - přesto, počítej s tím, že tě budeme alespoň rok bedlivě sledovat, pokud se pokusíš přejít na Temnou stranu, budeš se sám cvičit Síle či se pokusíš mstít, okamžitě skončíš ve vězení. Je ti vše jasné? Jestli ano, máš hodinu ta sbalení."
--------------------------------------------------------------
Tohle je rozhodně emocemi nabitá situace, chci vidět tvé myšlenky, city, pořádně je rozviň, podle nich se bude dále příběh odvíjet, tak na to pamatuj.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“