Výcvik pro Eldara Draca(Draco Drexxas)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Eldara Draca(Draco Drexxas)

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Seděl jsi ve stínu širokého stromu, který byl největším v této menší zahradě a klidně jsi meditoval. Slyšel jsi ševelení listů stromu a občasný vanoucí vánek. Zvyšující se vlhkost ti naznačovala, že bude brzy pršet. Kolem tebe proudila Síla a ty jsi v ní byl plně ponořený, přesto tě překvapilo, když ti někdo položil ruku na rameno. Netrvalo dlouho, aby jsi se dozvěděl, kdo to byl. Nikdo jiný, než tvá mistryně Depa Billaba.
Promiň, že ruším tvou meditaci padawane, ale přála jsem si s tebou o něčem promluvit. Mohu ?
pronese svým vřelým tónem a postupně sílící vítr jí pohodí vlasama a zdůrazní tak její ženské rysy, které dokonale zakrývali její silné schopnosti v Síle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Zdvihnem hlavu a pozriem sa do tvare svojej mistryně a usmejem sa
Nie mistryně vy ma nikdz nevyrušujete odpoviem s usmevom
Postavým sa na nohy a uctivo sa uklonim
O čom sa chcete porozpravať mistre?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Mistryně Billaba ti odpoví na tvůj pozdrav podobnou úklonou a společně pomalým krokem vyrazíte ke kraji zahrad.
Společně zde pobýváme už nějaký čas a dospěla jsem k názoru, že je na čase se vrátit na Coruscant, kde nás teď bude více zapotřebí.
začne mluvit mistryně Billaba, zatímco dorazíte ke kraji zahrad, jež je pouze několik metrů od prudkého svahu do nedalekého kaňonu. Ty v odmlce vytušíš nějaké ale a vyčkáš, co mistryně Billaba dodá.
Ale když jsme se přiletěli, tak jsem ti slíbila jednu věc. A to, že odsud odjedeš jako rytíř řádu Jedi. Proto je zapotřebí se podrobit zkoušce. Ale ráda bych věděla, jestli se na ni cítíš dostatečně připraven.
doplní mistryně Billaba a její pohled se upírá do hlubokého kaňonu před vámi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Upriem i ja pohľad na veľký kaňon
Ste moj učitel mistrine ,ste mi ako matka..ked poviete ,že ste ma naučili už dosť aby som sa mohol podstupiť skušky a stať rytierom Jedi tak vám verím,že som pripravený ..odvratim pohľlad od kanonu na mistriňu...nemá práve tato skuška zistiť či som už hoden toho stať sa rytierom Jedi? dodam zo slabym usmevom

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Pro mistra je vždy těžké určit, jestli naučil svého žáka dost, ale v boji jsi jistý a s užíváním Síly nemáš problémy. Proto tedy dobře, nechám připravit tvou zkoušku. Započneš ji večer, hned po večeři, tam se i setkáme. Zatím se na ni připrav dle svého.
pronese mistryně Billaba a i ona se podívá tvým směrem.
A ještě poslední rada než začne zkouška - Nevěř všemu, co hned uvidíš, Iluze dokáže být mocnou zbraňí.
pronese ještě Depa, než se ukloní a vydá se připravit věci okolo tvé zkoušky. Ty jsi se ještě jednou ohlédl do kaňonu a poté jsi zamířil do jídelny na oběd. Už zde sedělo několik padawanů i mistrů, včetně tvého častého tréninkového partnera twi'leka Huu'rita.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
To je neuveriteľne čoskoro sa zo mna stane Jedi..teda ked zvladnem skušky
Prejdem pohľadom po jedalni a pohnem sa k servirovaciemu pultu kde si zoberiem michané vajíčka a zamierim si to k miestu kde sedel Huu'rita.
sadnem si oproti Huu'rita a usmejem sa na neho
Nazdar Huu'rito ..hadaj čo sa mi stalo ked sa zatvaril zmätene a prekvapene usmejem sa ešte žiarivejšie dnes večer budem robiť skušky aby sa zo mňa stal rytier Jedi a pustim sa do vajčík

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Huu'rit spolkne sousto a s úsměvem se na tebe podívá.
Takže jsi se konečně dočkal, co ? Dokonce se tu objevilo několik tipů, kdy by to mohlo být.
pousmál se Huu'rit, ale úsměv zase spolknul s dalším soustem.
Ale máš samozřejmě moji důvěru, protože pokud to nezvládneš ty, jakou mám potom šanci já ?
zasměje se, zatímco ho s pobavením sleduješ a semtam si dáš i kus vajíček, které se dneska docela povedli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Vdaka od teba je to fakt pochvala po tom ako si ma naposledy tak rýchlo porazil a pousmejem sa
Len som zvedavý čo na mňa majstri nachystaju,kedže skúšky nie su rovnaké,ale majster vo mňa verý a ja nechcem jej dôveru skalamať
hodim do seba ešste zopár súst vajíčok a pozriem sa von oknom ako sa slnkom pomali blíži o obzoru

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Po obědě se rozhodneš věnovat volný čas meditaci, která nakonec vyplní skoro celé odpoledne až po čas večeře. Když dorazíš do jídelny, tak už u jednoho stolu večeří tvá mistryně Depa Billaba a ty bez váhání, poté co si vyzvedneš svoji večeři samozřejmě, zamíříš přímo k ní. Po oficiálním pozdravení zasedneš naproti ní a pustíš se do jídla. Depa samozřejmě dojí dříve, i proto, že tu byla mnohem dřív než ty.
Vše potřebné je připraveno a odsouhlaseno dalšími přítomnými mistry, padawane Drexxasi. Teď v klidu dojezme a poté se vypravíme na místo, kde začne tvá zkouška.
pronese Depa, zatímco ti přežvýkujíc nějaké maso, které jsi tu snad ještě neměl ji pozorně sleduješ. Po dalších několika soustech k tobě opět vzhlédne.
Doufám, že jsi si s sebou vzal svůj světelný meč, stejně jako plášť. A ještě jedna věc, pokud se chceš ještě na něco zeptat, tak teď je poslední možnost.
podotkne ještě Depa.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Jediské tréninkové centrum, Kamparas:
Prepadla ma nervozita a zacalo ma z tej nervozity bolet brucho
No myslim ze uz asi viac neziem pozriem do taniera a potom na mistriňu
MIstreňe možem sa spýtať aká bola vaša skúška na rytiera Jedi?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jediské trénikové centrum, Kamparas:
Depa se napřímila na své židli a trochu se zavzpomínala, zatímco ty jsi napnutě čekal na její odpověď.
Už je to nějaký čas, kdy mi mistr Windu oznámil, že jsem připravená na zkoušku. Tehdy jsem byla nadšená, i když průběh zkoušky to nadšení utlumil. Nejjednoduší pro mě asi byl test schopností, protože díky učení mistra Windua jsem už tehdy dobře zvládala světelný meč. Byl to souboj s jedním Jediem, kterým mě takto prověřili. Nejnáročnější pro mě byli testy bolesti a ducha, kde jsem si sáhla až na dno svých schopností. Test odvahy jsem podstupovat nemusela vzhledem k misím, kde jsem doprovázela mistra Windua. Hlavní tehdy bylo pevně věřit svému přesvědčení a odhodlání.
odpoví ti zdlouhavě Depa a tobě neunikne její lehký úsměv při této její vzpomínce na konec jejího padawanství. Po této odpovědi ještě Depa jakoby chvilku zasněně hledí do minulosti.
Ale teď už je potřeba vyrazit. Ale chci ti poděkovat za to, že jsi mi připoměl moji zkoušku, protože teď jsem si jistá, že jsi připravený.
pronese Depa a vstane od stolu a zamíří k východu z jídelny, kam ji po odnesení talíře následuješ. Poté společně projdete několika chodbami budovy, až dorazíte k východu z trénikového centra, kde se před dveřmi Depa zastaví.
Tady začíná tvůj test. Jediné co s sebou smíš mít je tvůj světelný meč a oblečení. Tvůj test je následující - musíš projít kaňonem až k jeho počátku, kde narazíš na řeku, podél ní dojdeš až k jejím pramenu v lese. Tam najdeš bažinu v jejímž středu je vchod do jeskyně na jejíž konci, tě čeká i konec tvého testu. Je zakázána jakákoliv pomoc od kohokoliv. Zkouška se týká poue tebe a tvých schopností. Na to vše máš jeden den, pokud nedorazíš na konec před západem slunce, tak jsi neuspěl. Nyní běž.
vysvětlí Depa princip tvé zkoušky a s pomocí Síly otevře velké dveře do kaňonu, který není příliš schůdný. Na jeho dně protéká mělká říčka, chvilku s břehy, chvilku bez nich. Na skalách ji provázejících je spousty výstupků, někdy i několik metrů dlouhých ochozů. Bylo ti hned jasné, že to nebude nic snadné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Jediské trénikové centrum, Kamparas:
Hmm tak to nebude snadné prejdem pohladom po rieke a po výbežkoch a na dlhý kaňon
ale je na čase vyraziť skočim do vody ,ktorá mi siaha po členky orejdem k brehu rieky ,skontrolujem si či je svelený meč po ruke nechám sa prestúpiť silou a rozbehnem sa po brehu proti prudu rieky
Je načase dokazať ,že na to mám sa stať rztierom Jedi
pomocou sily ovladam svoje dýchanie a udržujem stale rovnaké tempo behu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kaňon, Kamparas:
Bez výrazně změny tempa v běhu běžíš asi půl hodiny, než dorazíš do hlubší části říčky, kde ti byla voda až po hrudník. Takže jsi dále nemohl běžet vodou. Zlehka si oddechneš a rozhlédneš se okolo. Občas je podél říčky kratičký břeh, místy jsou různé římsy a vyvýšeniny, kudy by jsi mohl různými skoky snad pokračovat v cestě. Ještě než jsi se rozhodl pokračovat dál v cetě, tak jsi se osvěžil čerstvé vody, aby ti zády proběhlo mrazení, jakési tušení, ale ať si se ohlídnul a šahal po Síle různými způsoby, tak jsi nic nevycítil. Nyní je třeba pokračovat dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Eldar Draco

Příspěvek od Eldar Draco »

Kaňon, Kamparas:
Vyskočim na najbližši breh
naberem sílu do nahou a povyskakujem na najvyšie miesto v kaňoni a rozhliadnem sa v dilľle už vidim ako sa kaňon rozostupuje do krajiny a v diaľke vidim hustý les
Ha už vidim les ..ponorim sa do síly a skačem z jedneho vzstupku na druhy a pojračujem v ceste

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kaňon, Kamparas:
Vědomí blížícího se konce kaňonu tě jenom posílí a ty k němu zamíříš s ještě větší vervou. Na jednom výstupku se pod tebou odrolí kus skály a levá noha ti sjede dolů, naštěstí se však stihneš včas zachytit. Zůstane ti na ní však krvavý šrám, jak ti noha sjela o ostrý kraj. Protože už to máš ke kraji opravdu jenom několik skoků, tak na to nehledíš a doskáčeš tam. Teprve tady se zastavíš, aby sis uvědomil, jak vyčerpávající cesta kaňonem byla. Posadíš se ke kraji čisté říčky a vodou si oplachuješ ránu.
Jsi v pořádku ? Nepotřebuješ to ošetřit ?
ozve se zpoza tebe, aby jsi tam zahlédl mladou dívku, která k tobě pomalu přijde. Je oblečena v bíle halence a dlouhých těsných běžových kalhotech, které jsou pro cestování zdejším prostředím mnohem vhodnější než sukně. Pozoruje tě svým roztomilým obličejem a ti z ní nevycítíš žádné nepřátelské úmysly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“