Výcvik pro hráče StoVosum(Andyn Toylle)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Sídlo Lady Santhe, Lianna:
Víte Lady Santhe, je velice těžké popsat, jaké to je býti v řádu.
Na jednu stranu je to něco jako poslání, kvůli kterému toho musíte leda cos obětovat. Musíte se odstěhovat své od své rodiny, nemůžete se jen tak zvednout a odjet si na výlet, celý den trávíte v chrámu a buď cvičíte, nebo meditujete...ale na druhou stranu víte, že všechno to odříkání a tvrdou práci děláte proto, aby jste jednou mohl pomoci tomu, kdo to potřebuje. A i kdyby všechna ta léta strávená v potu, krvi a slzách měli v mém životě pomoci byť třeba jediné živé bytosti, tak vím, že ta oběť stála za to. Život v řádu je všelijaký, lepší dny se střídají s horšími, ale já jsem nikdy nelitoval svého příchodu do něj.


Usměji se na náznak, že jsem již skončil s výkladem a po očku se kouknu na mistra, zda ho má odpověď potěšila či ne...přitom mi vyvstane myšlenka, že přeci jenom jsem občas zaváhal zda-li by mi nebylo lépe na corusantu s přáteli...mistr mi již často tyto nostalgické myšlenky vyčítal...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Sídlo Lady Santhe, Lianna:
To je opravdu zajímavé, kdyby to bylo možné, tak bych se tam ráda podívala, ale současná situace mi to bohužel neumožňuje.
pousměje se Lady Santhe a zavede rozhovor na svoji rodinu, kdy zmíní svého vnuka, který sympatizoval s rebely ještě, když nebylo poraženo impérium. Hovor byl plynulý a sám jsi se občas zapojil, ale hlavní slovo si držela Lady Santhe, která se nejčastěji ptala na různé zážitky mistra Streena. Ty jsi o většině jeho misí už měl možnost slyšet, ale bylo příjemné slyšet to znova a dívat se na jejich obsah nyní mnohem zkušenější, než když jsi začínal s výcvikem. Takto vám uplynula celá večeře.
Chci vám poděkovat, že jste přišli drazí Jediové a zítra se spolu sejdeme k pracovní záležitosti. Qia zařídí podrobnosti, ale bude to ráno během mé exkurze našich továren. Přeji vám nyní dobrou noc.
pronese závěrem Lady Santhe, vstane od stolu lehce se ukloní a odejde do svých komnat. Ty poté s mistrem Streenem následuješ Qiu až k horizontálnímu výtahu, který vás doveze do čtvrti, kde jste ubytováni. Ale sotva vystoupíte z výtahu mine vás výstřel z blasteru.
Andyne běž přímo za ním, já ho zkusím obejít.
pronese okamžitě mistr Streen a ukáže směrem mezi dva domy, kde si spatřil pohybující se postavu, zatímco mistr Streen až překvapivě rychle zmizí do jiného směru, aby zkusil pronásledovaného obejít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:

Provedu Mistře! zvolám abych ujistil mistra že jsem mu rozuměl, když se ale podívám jeho směrem, mistr už je pryč.
sakra ten je rychlý!
Podívám se směrem mezi domy kde jsme spatřili onu postavu, zlehka obhlédnu okolí abych měl jasno kudy kam a jestli na mě nečeká nějaká past....poté naberu Sílu do svalů svých nohou a rozeběhnu se směrem mezi domy...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Rychle se dostaneš do míst, kde jsi zahlédl toho střelce, ale ten už tu samozřejmě není, po ohlédnutí si ho brzo všimneš, jak utíká směrem doprava. Vydáš se za ním a pomalu ho dotahuješ, jak probíháte mezi domy a místy zatočíte. Už jsi jenom deset metrů od něho, když střelec narazí do čekajícího mistra Streena.
Dál už ani krok.
pronese mistr Streen a možná až hrozivě se týčí nad střelcem, tkerý se válí na zemi.
To si nemyslím.
pronese a tebe společně s mistrem Streenem oslepí jasná záře, jejíž efekt ještě umocní, že je všude kolem tma. Jenom uslyšíš běh pryč od vás, aby se ti zhruba po miuntě začal vracet zrak. Mistr Streen seděl oslepený na zemi a muž, který po vás střílel byl pryč.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:

Ještě chvíli po "probdění" se krčím...ne že by nám snad ještě něco hrozilo, to zřejmě ne...spíš je to takový instinkt...
...pohlédnu na mistra...sedí na zemi? Zrovna u něj bych čekal že se zmátoří během vteřiny a poběží dál...holt není každý den posvícení...

Přiklušu k němu, skloním se a chytím jej pod paží abych mu pomohl vstát:
,,Mistře jste v pořádku? Zdá se, že tady vskutku jsme někomu na obtíž...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Mistr se jenom otřepe a s tvojí pomocí vstane.
Ten oslepující granát byl mnohem silnější, než je obvyklé. Vypadá to, že ten dotyčný si je vědom toho, že jsme Jediové. O to opatrnější musíme být. Ale teď se vraťme do našeho příbytku.
pronese mistr a vyrazí do domu, kde jste byli ubytováni. Tam jste došli bez jakékoli známky toho, že vás někdo sleduje. V pokoji jste si poté sedli ke stolu.
Obávám se, že náš atentátník se o něco podobného pokusí i zítra a to rovnou při naší cestě s lady Santhe její továrnou. Proto budeme muset být ostražití a hlavně neohrozit bezpečnost lady Santhe, což by mohlo ovlivnit náš pobyt zde.
pronese mistr Streen s vážnou tváří a čeká, jak mu odpovíš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Vyslechnu si mistra, poté se zhluboka nadechnu, opřu se hluboko do křesla, semknu ruce a přemýšlím...... Atentátník...šel po nás, ale ne po Lady Santhe...jak se o nás vůbec dozvěděl? Jsme tady přece jenom jako turisti....zítra po nás půjde zase...že by šel po mistru streenovi? nebo je proti účelu naší cesty?....Sílo pomož nám dokončit tuto misi na jedničku... dlouze se koukám před sebe, jakoby nikam...v takovéhle póze mě mistr jen tak často nevidí....

Mistře, možná bychom zítra něměli na schůzku s Lady jít společně. Možná by bylo moudřejší předstírat, že jednoho z nás ten výstřel skutečně zasáhl a tak musí zůstat zde a doléčit se. Mohli bychom tak zmást nepřítele a využít toho k vyhledání atentátníka.... podívám se na mistra s jiskrou naděje v očích, jaký je to dobrý nápad, ale po chvilce mé nadšení lehce opadne...,,jenže, vědět tak aspoň, kde s tím hledáním začít...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Ne, Andyne. Nemůžeme předstírat zranění, protože jsme jej oba pronásledovali a on to moc dobře ví.
zamítne s dobrou námitkou tvůj návrh mistr Streen a zamíří k oknu místnosti.
Půjdeme tam oba, ale vymyslím záminku, aby jsme se mohli rozdělit. V Síle ti tak naznačím a ti na to přistoupíš. Takhle se rozdělíme, ale budeš se snažit držet v povzdálí a budeš připraven reagovat, pokud se něco stane. Stejně tak i já, ale domnívám se, že útočník chce sabotoat naše snažení, proto zaútočí na toho, kdo bude s lady Santhe. A bude lepší abych to byl já. Jakmile zaútočí, okamžitě se vydáš za ním. Co si o tomto plánu myslíš ?
navrhne po chvilce mistr Streen a otočí se k tobě čekajíc na tvou odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:

jasně že jsme ho pronásledovali oba, ale to přeci ještě neznamená, že nemůžu být zranění ne? Kolikrát si už lidé v náporu adrenalinu nepovšimli toho, že jsou zranění? Takových příběhů už jsem slyšel, dokonce jsem slyšel i jak jeden přišel o nohu a stejnak dokázal běžet celou míly pro pomoc, aniž by si toho všiml..... přemítám si v hlavě mistrův důvod...

Mistře, víte že nejsem v krytí nějak extra schopný, ale s pomocí koncentrace a Síly jsem odhodlán atentáníka dopadnout. Stačí mi naznačit, kdy se mám ztratit a já tak učiním.... lehkým krokem přejdu do kuchyně, vyndám nějaké to kulinářské náčiní... ,,Máte hlad? Lekhá večeře nám po tom dnešním vzrušení jedině prospěje. řeknu s lehkou nadneseností a usměji se.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Dobře.
přikývne mistr Streen a zamíří do koupelny, když zaslechne tvoji poznámku, která ho donutí zastavit se a otočit se směrem k tobě.
Ty máš ještě hlad ? Po tom vše, co jsme spořádali na večeři u Lady Santhe ?
pronese pouze mistr Streen a s kroucením hlavy odejde do koupelny. Ty se jenom pousměješ a připravíš si něco k snědku, aby jsi si pak v hlavě ještě několikrát přehrál celou uplynulou situaci a poté se po vlastní sprše přemístíl ke spánku. Ze spánku jsi se několikrát během noci probudil a prohlédl jsi váš dočasný příbytek, aby jsi se ujištěn o bezpečnosti znova vracel ke spánku. I tak jsi si do rána dost odpočinul, za což můžou i jediské techniky, které jsi se už naučil. Nyní jsi seděl u stolu a snídal jsi, stejně jako naproti tobě sedící mistr Streen.
Ale totožnost našeho atentátníka by mě zajímala. Jestli mu opravdu jde o přerušení možné kooperace Lianny s republikou, nebo to je pouze zášť vůče Jediům a snaha je ponížit a shodit na veřejnosti ? Motiv často odhalí hodně informací o útočníkovi, které ti mohou být užitečné. Napadá tě taky ještě nějaký možný motiv ?
zeptá se mistr Streen a s chuťí se zakousne do čerstvého kusu pčiva.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:

Přehazuji si chvíli pečivo z jedné ruky do druhé, snažím se přemýšlet. Hlavou mi proudí spousta myšlenek, ale jediná, kterou dokážu zformulovat je že se pořád tláskám a nebýt té věčné fyzické zátěže, byl by ze mě pěkný cvalík.

Konečně se zakousnu a užívám si snídani, ale v tu chvíli po mě chce mistr odpověď...musí tedy chvíli vydržet než polknu sousto..:
,,Mistře, v noci jsem přemýšlel. Zdá se býti jasné, že onen atentátník nejde po Lady, ale po nás. Zda-li je za tím vskutku účel naší cesty nebo zda-li je to kvůli naší příslušnosti v Řádu je vskutku těžké odhadnout. Napadlo mě také, ale jen tak zlehka, že by mohl chtít zabít Vás mistře. Ale tuto myšlenku jsem ihned zapudil, jelikož věřím, že kdyby to byla osoba vám známá, tak by jste jí jistě poznal, že?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Mistr se na chvilku zamyslel, jakoby pátral v paměti a během té doby měl zavřené oči, ale po chvilce je otevřel.
Ani to nelze vyloučit, ale spíš se nakláním pro možnost sabotáže naší mise. Může to být imperiální agent nebo zástupce nějaké jiné korporace, která vyrábí vesmírné lodě. Ale nebyl to špatný nápad.
odpoví mistr a dopije svůj nápoj, který měl vedle snídaně.
Je na čase vyrazit.
dodá ještě když vstává, aby ani nem inutku nato u dveří už stála připravena vaše věčná průvodkyně po Lianně Qia.
Jak jste se vyspali ?
zeptá se zdvořile, zatímco si narychlo upravuješ svůj plášť dožvýkávajíc poslední sousto.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Rezidenční čtvrť, Lianna:

Dobré ráno Quio usměji se a ukloním my jsme se vyspali výtečně, doufám, že Vy taktéž. ještě jeden úsměv navíc a můžem vyrazit...
jasně že jsem nespal, ale o tom přeci nemusí nikdo vědět...a beztak jsem spánkový deficit dohnal dík naším meditačním technikám...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rezidenční čtvrť, Lianna:
Ano, Qio, postele byli opravdu pohodlné. Ale pojďme, ať lady Santhe příliš dlouho nečeká.
pronese tak trochu neutrálně mistr Streen, aby jste poté vyrazili za Qiou. Opět vaše cesta vede k horizontálnímu výtahu, který vás zaveze skoro až do továrny, kde na vás venku čekala lady Santhe včetně několikačleného doprovodu. Po oficiálním zdvořilostním přivítání, jste vyrazili do továrny. V první hale byl až nečekaný ruch, jak se tu neustále přepravoval materiál a různé komponenty do jiných hal. V další však už byli vidět iontové motory, jejichž typický zvuk dříve doprovázel celé impérium v stíhačích TIE. Tehdy jsi pocítil cuknutí v Síle a mistr ti pouze lehce rukou naznačil, že máš projevit zájem o stavbu jednoho z motorů, aby jsi měl možnost se zdržet.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
StoVosum
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 06.1.2008 16:25:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StoVosum »

Tovární hala, Lianna:

Hmm, takže tohle dávalo stíhačkám TIE ten charakteristický zvuk... přemýtám si v hlavě, když sleduji výrobu iontových motorů. V tom si povšimnu mistrova naznačení a ihned pochopím:
Lady Santhe, nebude Vám vadit, když se zde chvilku zrdržím? Již odmala jsem se zajímal o motory stíhaček TIE a teď, když mám jejich zrod přímo na dosah ruky, bych si byl velice rád prohlédl jejich výrobu trošku detailněni. Nebojte se, hned Vás doběhnu.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“