Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Vstoupili jste do potemnělého chrámu a mlčky jste šli hlavní chodbou, než jste vešli do jakési hlavní místnosti.
Kudy chceš jít ? Můžeme do tří směrů.
zeptá se Kirana Ti a poukáže na tři chodby - vlevo, rovně a doprava. Žádná se od té jiné neliší, ale všechny jsou v obdivuhodně zachovalém stavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Přemýšlel jsem, kudy by to tak bylo nejlepší ale neviděl jsem žádný rozdíl v cestách.
Vezmem to z kraje, tak vlevo. Vypadá to tady jakoby se o ten chrám někdo staral.
Žeby to co ke mě v noci mluvilo? Pomyslel jsem si.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Šli jste tedy doleva. Prošli jste delší chodbou a prozkoumali několik menších přilehlých místností, kde jste kromě starých nádob nic nenašli. Chodba několikrát zatočila doprava a po půldenním průzkumu, kdy jste nic extra neobjevili jste dorazili do větší místnosti, která evidentně zakončovala chodbu a další cesty z ní už nevedli.
Vypadá to jako obřadní místnost. Ideální místo na oběd. A co se týká toho dobrého stavu chrámu, je to podezřelé.
pronese Kirana Ti a vyndá si jídlo ze zavazadla. Ty také neváháš.
Předtím než si taky sedneš k jídlu, tak se ještě rozhlídneš. Místnost má ve středu vyvýšený kamenný stůl, kde teď v klidu seděla Kirana Ti a zabývala se obědem. O kus dál byli čtyři hlavní sloupy tyčící se do výšky až desítek metrů. Po obvodu místnosti bylo několik malých buněk, kde byli zasazený různé plochy pro sezení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Sednul jsem si do jedné z buněk po obvodu a pustli se do jídla.
Třeba nás sem příjdou překvapit nějácí Massassiové s obřadem.
Pronesl jsem s úsměvem.
I když si nedovedu představit jak by tady tak dlouho přežili.
poté jsem se zase zakousl do jídla a začal Silou pátrat po chrámu.
Cítíte tady něco? Já necím vůbec nic divnýho, ale rozum mi říká že tady není všechno tak jak by být mělo.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džunli, Yavin 4:
Rozum ne vždy souhlasí se Sílou. Ale máš pravdu je to podezřelé. Dojíme a budeme pokračovat v průzkumu. Ráda bych ještě do večera stihla tu chodbu co vedla rovně.
pronese Kirana Ti, sbalí si svoje jídlo a seskočí pod oltář na kterém až doteď bez rozpaků obědvala. Ty si taky zabalíš svoje jídlo a chystáš se vstát, když na něco nezvyklého šlápneš. Ohneš se a na zemi nalezneš poměrně zachovalou panenku ručně šitou. Panenka však připomínala lidskou postavu ne massassijskou, kterou jsi mohl vídat na hodinách s mistryňí Tionne.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džunli, Yavin 4:
Co to? Panenka!! Lidská.
Vyjekl jsem úžasem.
Někdo tady musí žít.
Ukázal jsem ji Kiraně a čekal jak se rozhodne, co budeme dělat dál.
Asi budeme muset být ostražití.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
To je opravdu znepokojivé. A určitě nepochází z doby massassiů, na to je příliš zachovalá. Nyní pojďme a nezapomeň být opatrný.
dodá Kirana Ti a oab se vrátíte chodbou, kterou jste přišli až do hlavní místnosti. Tentokráte vyrazíte přímo rovně a opětprohledáte několik pokojů, než si tě Kirana Ti zavolá.
Vejdeš do menší místnosti, kterou si prohlížela a povšimneš si, že je jinak vybavená než ostatní. Kamené lůžko bylo vystláno sešlou kožešinou, mohl jsi tu vidět něco jako okrasné nádoby přičemž v některých byla ještě voda.
Co si o tom myslíš ?
natočí se k tobě Kirana Ti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
No, vypadá to, že tady opravdu někdo bydlí. možná bysme měli zjistit, kdy naposledy tady někdo byl.
zapřemýšlel jsem nahlas a rozhlédl se po místnosti.
Třeba to zjistíme podle tý vody v nádobách, ale nevím jestli riskovat že ji ochutnáme.
Pokračoval jsem
To by mě zajímalo, kde se ted ten co tady bydlí nachází.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Neřekla bych, že tu ještě bydlí, ta kožešina je hodně stará. A ta voda je dost zatuchlá. Ale nebude to zase tak dlouho. Maximálně tak 50 let.
odpoví Kirana Ti a po dalším lehkém přehlednutí místnosti, kdy už nic neobjevíte pokračujete dál v prozkoumávání chodby. Než dorazíte do hlavní haly, tak najdete i něco, co bývalo spíží, nebo tomu bylo alespoň uzpůsobeno. Hlavní hala je ješě větší než obřadní místnost, kde jste obědvali. Centrum místnosti byl jakýsi šestihran v jehož rozích byli velké mohutné sloupy. Uprostřed šestihranu byla vyvýšenina s kamenným trůnem. Okolo šestihranu bylo mnoho kamenných laviček. Na protější straně místnosti byla stále aktivní fungující fontána s vodou, ale jinak tu opět nebylo nic, co by stálo za zmínku.
No půjdeme před chrám a přespíme do zítřka, kdy prohlédneme zbývající chodbu, nebo máš nějaký jiný nápad ?
zeptá se ještě, než vyrazíte zpět před chrám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Jsem pro, ale jsu zvědavej, jestli zase v noci ucítím to volání, nebo ne.
Pověděl jsem mistrini zatímco jsme putovali chrámem ven.
Mám to ignorovat, když to uslyším? Opravdu mě to tam táhlo, ale než jsem se rozhodl, tak to přestalo.
Podíval jsem se zpět do náhle divně temné chodby a přeběhl mi mráz po zádech, když jsem si vybavil to volání.
Co to jen mohlo být?
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Každopádně buď opatrný. A za ničím se bezhlavě nežeň.
odpoví ti stručně Kirana Ti, zatímco procházíte potemělýma chodbama chrámu, jak se venku stmívá.
Ale máš pravdu, taky mám z tohoto chrámu nějaký podivný pocit.
dodá ještě Kirana Ti a nenápadně přidá na kroku, aby jste za chvilku dorazili ven před chrám, do vašeho tábora. Kirana Ti se posadila a rychlým zažehnutím meče podpálila oheň, okolo kterého jste ještě na chvilku usedli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Oheň plápolal a jasně zářil, a já jsem ještě před tím než jsme šli úplně spát vyprávěl Kiraně Ti příběh odehrávající se v pradávné minulosti mé rodné planety.
Doufám že dnešní noc bude klidná. Pomyslel jsem si předtím, než jsem konečně zavřel oči a snažil se spát.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Kirana Ti také ulehla poté, co si nadšeně vyslechla tvůj příběh a s lehce pohořívajícím plamenem ohně jste oba brzo usnuli.
Jenže stejně jako minulou noc, tě vzbudilo jakési dotknutí Síly. Torchu zaskočený, ale i zvědavý jsi se posadil a naslouchal, zda-li znovu neuslyšíš ten hla jako minule. Nezaslechl jsi jej, ale doslova zahlédl. Ve vstupu do chrámu stála osoba, okolo níž byl jakýsi oblak mlhy. Byla to pohledná dívka, jejíž věk by se dal odhadnout okolo dvaceti let. Stála ve vstupu a gestem ruky ti naznačovala, aby jsi ji následoval, načež se otočí a pomalu vejde do chrámu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Trochu překvapen jsem udělal několik kroků tím směrem a náhle jsem si na něco vzpoměl: Za ničím se bezhlavě nežeň Vybavil jsem si slova Kirany a zarazil jsem se. Vyslal jsem Sílu, abych zjistil co, nebo kdo by to mohl být.
Kirano, probuďte se. Někoho jsem viděl u vchodu do chrámu!
Zavolal jsem, ale zdálo se mi, že něják podivně potichu.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Kirana Ti však na tvé volání nereagovala. Zkoušel jsi s ní lehce zatřást a když ani to nepomohlo, tak zatřást silněji. ale ani to nevedlo ke kýženému efektu. Chvilku jsi si pomyslel, zda-li se jí něco nestalo, ale puls a dech měla v normální frekvenci - jenom nešla probudit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“