Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Po chvilce váhání jsem se nakonec rozhodl, že to risknu a půjdu se tam podívat. Nastražil jsem všechny svoje smysly a intuici, zkontroloval jsem si světelný meč a byl připraven rychle tasit. Načarpal jsem Sílu, jak jsen jsem mohl a vydal se ke vchodu do chrámu.
To je blbost Gerenne, měl bys počkat do zítřka. Říkal jsem si, ale něják jsem to zazdil.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
I přes velké vnitřní dilema si se vydal za záhadnou osobou mladé dívky. Postupoval si opatrně a dívka se pohybovala tak rychle, aby jsi akorát stíhal vidět, kudy jde. Takhle jste dorazili až k první rozbočce. Postava dívky zamířila doprava, tedy do jediné chodby, kterou jste ještě nešli. Zvědavost t ponukla jít dál a následovat ji, přesto jsi byl stále opatrný a pečlivě a opatrně nahlížel za každý kout. Dívka jakoby si toho nevšímala a pokračovala pořád rovně až do hlavní místnosti, která zakončovala tuto chodbu. Velikostí byla podobné té na protější straně chrámu, ale uprostřed nebyl oltář, ale jakýci čtverec, který byl povrchem o několik centimetrů pod podlahou zbytku místnosti. Dívka se zastavila uprostřed a hleděla s úsměvem na tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Stál jsem stále v chodbě mimo místnost, rozhlížel se kolem sebe a hledal past, pokus tam opravdu nějáká byla, tak jsem si ji zatím nevšiml. Ona tam stále stála a usmívala se. Divný. Asi bych si ji měl trochu proklepnout řekl jsem si.
Kdo jsi?
Zeptal jsem se nakonec po chvilce váhání, aniž bych se pohnul z relativního bezpečí chodby.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Postava dívky pohla rty, ale zřetelně jsi nemohl rozeznat, co říká. Stále to opakovala, ale pořád jsi to nemohl zaslechnout, aniž by jsi přišel blíž. Vzpoměl jsi si však na jedno cvičení v chrámu, které vedl mistr Streen. Využil jsi Síly a posílil jsi svoje smysli a to hlavně sluch.
Pomoz mi. Prosím pomoz mi.
opakovala dívka stále dokola a ty jsi náhle vycítil jakousi přítomnost temnoty někde poblíž. Nepodařilo se ti zjistit, odkud vycházela, ale byl jsi si jistý pouze tím, že nepocházela od té dívky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Co to je?blesklo mi hlavou, a ruku jsem reflexivně položil na svůj meč, i když jsem nevěděl, jestli mi to bude k něčemu platný.
Ale jak, nebo před čím ti mám pomoct?.
ptal jsem se nejistě a zmateně se rozhlížel po místnosti
Chce to nějákej plán Gerenne. Mysli!. Přikázal jsem si a pátral pomocí Síly po zdroji temnoty.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Vešel jsi do místnosti a rozhlížel se po ní hledajíc zdroj temnoty, ale pořád byl takový nejasný. Náhle se zavřeli velké mohutné dveře v chodbě, kterou jsi přišel a uvěznili tě i s dívkou v místnosti.
Už přichází.
pronese vyděšeným tónem dívka a ukáže ke stropu, kde je malý otvor ven jímž se teď dovnitř nahrne temný mrak. Sestoupí asi dva metry před dívku a začne se zhušťovat až se v něm objeví postava postarší ženy, která je oblečena jako by v temné rouchu.
Kdo jsi ?
pronese k tobě takovým syčivým tónem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Jsem Gerenn. Kdo jsi ty a co po nás chceš?.
Snažil jsem se mluvit co nejklidněji jsem uměl. Pomalu jsem se vzdálil od dívky, i když by se možná víc uklidnila, kdybych si stoupl přímo před ní, ale takhle divná osoba stála aspoň zády a dívala se na mě.
Možná to bude aspon trochu taktická výhoda, když se vrhne na mě tak aspon ta dívka bude mít větši šanci a naopak já můžu taky klidně zaútočit když by si ta osoba vybrala za cíl vyděšenou dívku. Snad to stihnu dřív než jí něco udělá.
Nepochopil jsem, jak jsem mohl v téhle situaci tak rychle přemýšlet, ale prostě to tak bylo.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chraám v džunli, Yavin 4:
Gerenn ? Já jsem Waylla Ni Mue, paní tohoto chrámu.
odpověděla ti žena a zvědavě si tě prohlížela. Poté e k tobě přiblížila, ale jakoby se nadnášela.
Sílu v tobě cítím ... co jsi zač ?
zeptala se zvědavě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džunli, Yavin 4:
Student ze zdejší akademie, prozkoumávám tento chrám.
Nemám ve zvyku lhát, a tak jsem se snažil aspon nevykecat všechno. Kdyby se dozvěděla, že se cvičím na Rytíře Jedi, asi by mě hned roztrhala. Vždyt i Sithové měli akademie. To asi neprojde, cítila by ve mě temnotu, kdybych patřil k Sithu
Žena v temném rouchu měla zšedlou kůži a a žhnoucí oči ze kterých vyzařovala temnota. Nyní jsem si vzpoměl na to jak mistr Skywalker vyprávěl o duchovy Exara Kuna, ale nedokázal jsem si to dostatečně jasně vybavit, jak to bylo.
A co ty jsi zač?
Zeptal jsem se nakonec i já.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Vládnu tomuto chrámu už šest let a to díky všemocné Síle. A i v tobě ji cítím. Mnoho bych tě mohla naučit.
promluví hrubým hlasem Waylla Ni Mue.
Jen si pomysli, co vše Síla dokáže. Síla je věčná a já budu věčná s ní. A to že ještě netušíš, co je to skutečná podstata Síly, tě nemusí nijak děsit.
promlouvá k tobě nadšeně a opět se o něco přiblíží směrem k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
To musí být dost nuda vládnout prázdné zatuchle budově. Nechápal jsem co na tom je podle temné osoby tak skvělího.
K čemu by mi bylo vládnout chrámu díky Síle, když bych přišel o všechno ostatní? K čemu je být věčný, když všichni ostatní, by stejně umírali? Koneckonců, takhle mluvili všichni, jako ty a jak nakonec dopadli? Myslím, že vím, co je skutečná podstata Síly - šířit život, Síla život vytvořila. Nevěřím, že to co mě můžeš naučit ty dokáže stvořit život.
Vychrlil jsem ze sebe trochu pohrdavě.
Á jé, žvaním blbosti a ted se na mě vrhne.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Mluvíš jako Jedi. Ale to se dá napravit. Pověz mi, k čemu je chránit život lidí, kteří se proti sobě budou pořád štvát, když se jejich děti budou stále dál hádat a stejně tak děti jejich dětí ? Když proti sobě budou neustále vytahovat zbraně a válčit spolu ? Jen se podívej do historie a uvidíš, že se to děje pořád dokola a pořád to samé ... chceš snad říct, že to není pravda ? A když máš tu moct tomu zamezit, zajistit věčný mír ?
pronese sáhodlouze Waylla a čeká ci ji odpovíš tentokrát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Mluvíš o zajištění věčného míru tím že všechny ostatní pozabíjíš a už nebude nikdo kdo by mohl válčit. Ne, mír se dá zajistit i vyjednáváním, i když to není napořád. Jediové možná věčný mír nikdy nezajistí, ale temnota taky ne a koneckonců, i když se ti podaří zajistit mír, vždycky se najde někdo třeba i jenom dočasně silnější, kdo tě nakonec zlikviduje a zase si budou lidi dělat co chcou. Lidi už jsou takový, Síla nás tak stvořila a tak to má být. Pokud lidi nemají volnost, tak se budou vždycky hádat, ať se snažíš jakkoli. Za většinou válek stejně stojí ti co je chcou vést. Temnota ti nikdy nezajistí to aby s tebou všichni souhlasili. Máš pravdu, je to všechno pořád dokola, ale i to co mi nabízíš je pořád dokola. Temný lord se dostane k moci, málokdo to příjme, začne občanská válko, zkončí to svrhnutím temného pána a je klid, dokud se o to nepokusí další.
Vychrlil jsem ze sebe, a ani jsem neměl ponětí o tom jestli to dává smysl.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Pozabíjení všech ostatních ? Zbytečné plýtvání zdrojů, když mohou býti mými sluhy. A temní lordi vždy selhali, protože se snažili vystoupat k moci moc rychle - vlastně to ani nebyli skuteční temní lordi, pouze zbrklí slabí sithé. Ty - ty bys mohl mít tu moc přesvědčit o pravdě mnoho lidí, i tvých přátel, kteří by tě podporovali. A společně by jste mohli nastolit věčný pořádek - a já, já tě té moci mohu naučit.
pronese nachroptělým hlasem žena, okolo níž se stále tak trochu vznáší část temného mraku, z kterého se zjevila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Chrám v džungli, Yavin 4:
Každý má mít právo zvolit si, jak chce žít a co chce dělat, všechny nemůžeš donutit aby ti sloužili, to žádná moc nedokáže. A přátelé? Pokud to jsou opravdoví přátelé, tak mě budou podporovat, i když je nebudu mít ve své moci. Nechci takovou moc, nakonec tě ta moc stejně zničí.Pokoušel jsem se být opatrný.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“