Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro hráče Glaide(Gerenn Torr)

Příspěvek od Jordi Linx »

... ještě než přejdeme k samotnému výcviku je potřeba, aby jsi vyhověl znalosti pravidel, která jsou na tomto fóru vypsaná v příslušné sekci, pokud nevyhovíš, tak bude tvůj výcvik oddálen.
Takže sem mi odpověz na následující otázky:
1, Co je potřeba udělat, když si chceš vytvořit další postavu, za kterou by jsi hrál(vytvoříš přihlášku - kam a jak ji umístíš, co popřípadě ještě uděláš?

2, Uprav do správného tvaru následující příspěvek(dle pravidel pro tvar příspěvku):
Hangár na Dantooine: Počkej, neodlítej ! vykřikla ještě na tebe. Tohle snad nidky neskončí. pomyslel jsi si, když jsi zaslechl její hlas.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

1. Stačí, když pouze zedituju svoje první téma v sekci členové a upozorním na změnu admina. a taky musím mít jiné jméno postavy než je ta první.

2: Hangár na Dantooine:
Počkej, neodlítej ! vykřikla ještě na tebe. Tohle snad nikdy neskončí. pomyslel jsi si, když jsi zaslechl její hlas.

-------------------------
Dobře, na otázky jsi odpověděl správně, teď tady budeme pokračovat výcvikem.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Velký chrám, Yavin 4:
Seděl jsi na příjemné podložce a snažil jsi se meditovat, když tě vyrušil zvuk přicházející osoby. V klidu jsi se otočil, aby jsi spatřil svoji mistryňi, která vede tvůj výcvik.
Dobré ráno Gerenne, zůstaň klidně sedět. Jenom jsem ti přišla připomenou, že dnes po obědě vyrážím do jednoho vzdálenějšího massassijského chrámu. Proto si nezapomeň, žádnou z důležitých věcí. Máš snad ještě nějaké dotazy ?
pronese tvá mistryňe Kirana Ti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Velký chrám, Yavin 4:
Zrovna jsem se pokoušel meditovat, když v tom mi má mistrině přišla připomenout, že se dnes vydáváme na cestu do jiného chrámu massassijů. Úplně jsem na to zapoměl, příště si musím dát věčí pozor, pomyslel jsem si.
Zatímco jsem stále seděl,promluvil jsem: Dobré ráno mistrině, jen bych se rád zeptal, co nás bude v chrámu čekat, abych se mohl lépe připravit. Jestli to ovšem není tajemství.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Velký chrám, Yavin 4:
Nevím Gerenne, v tomhle chrámu jsme ještě nebyli.
odpoví upřímně Kirana Ti a přejde k velkému oknu ven z chrámu, takže vidíš odlesk mistního slunce na jejím dathomirském brnění, kterému dává přednost před tradičními róbami Jediů.
Ale pokud je Síla s námi, tak se není čeho obávat. Ale cesta bude náročná, protože džungle směrem k chrámů je hustá. Proto dbej, ať si nic nezapomeneš.
dodá ještě Kirana Ti a opustí tuto místnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Velký chrám, Yavin 4:
Když má mistrině odošla, poposedl jsem si a ještě nějákou dobu pokračoval v meditaci, nakonec jsem se rozhodl, že se půjdu do svého pokoje připravit na na cestu džunglí.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tvůj pokoj v chrámu, Yavin 4:
Sbalil jsi si vše potřebné a poté jsi chvilku fascinovaně pozoroval svůj meč, který jsi teprve nedávno pod dozorem své mistryně zkonstruoval. Po chvíli sis uvědomil, že už je čas na oběd a rychlým krokem si vyrazil k jídelně. Jako obvykle tu nebylo tolik lidí, pouze jsi záhledl mistra Katarna a tři další padawany, které jsi doposud osobně neznal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Jídelna v chrámu, Yavin 4:
Prohlédl jsem si všechny, kdo zde byli a potom jsem vyrazil směrem k droidovy, který vydával jídlo. Droid mi nandal na talíř cosi, co vypadalo fakt divně, no snad to bude aspoň chuťově dobrý, když to má tak nevalný vzhled. Pomyslel jsem si.
Zvednul jsem talíř pomocí Síly a snažil se ho k sobě přitáhnout. Málem všechno skončilo na zemi, ale stihnul jsem to znovu zachytit. Sednul jsem si ke stolu kousek od mistra Katarna a odvážil se to ochutnat.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jídelna v chrámu, Yavin 4:
Občas to chutná líp, než to vypadá. Občas.
ozve se mistr Katarn, když si povšimne, jak váháš nad svoji stravou a pousměje se, zatímco ty se odvážíš spolkout první sousto. Tentokrát měl mistr Katarn pravdu, jídlo opravdu mělo poměrně solidní chuť. Proto jsi se ani nemusel tolik přemáhat a celý oběd jsi, bez problémů spořádal.
Taky si občas myslím, že to mistr Skywalker nechává takhle vařit schválně, jako poučení při výcviku.
dodá ještě mistr Katarn než se začne zvedat od své snězené porce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Jídelna v chrámu, Yavin 4:
No něco na tom bude, při misi se určitě můžem dostat do situace, kdy si nebudeme moct vybírat. Radši bych se mistra Skywalkera neptal, jestli je to tak schválně. Odpověděl jsem mistru Katarnovy, předtím než jsem si dal poslední sousto do pusy.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Jídelna v chrámu, Yavin 4:
Mistr Katarn se jenom pousměje a po úkloně opustí jídelnu, kde po chvíli prakticky bez odporu sníš svoji porci a odneseš nádobí na připravený stůl. Poté zamíříš do svého pokoje vyzvednout si připravené věci na výpravu, kterou podnikneš s mistryňí Kirana Ti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Můj pokoj v chrámu, Yavin 4:
Přišel jsem zpět do svého pokoje, vzal jsem všechny připravené věci a zkontroloval světelný meč. Á, málem bych si zapoměl vzít s sebou nějáké jídlo, bylo by blbý, kdybych hned na první výpravě umřel hlady. Blesklo mi hlavou a tak jsem rychle popadl ještě několik energetických tyčinek a vydal jsem se na místo, kde by na mě měla čekat mistrině Kirana Ti.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vchod do chrámu, Yavin 4:
Došel jsi ke vchodu do chrámu, kde na tebe ve své zbroji čekala Kirana Ti a v ruce svírala své tradiční dathomirské kopí, i když jí u opasku stále visel její světelný meč. Když jsi k ní došel otočila se k tobě a pousmála se.
Jis připravený na naši cestu ?
zeptá se tě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Glaide
Učedník
Učedník
Příspěvky: 61
Registrován: 06.1.2008 17:36:27
Bydliště: Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Glaide »

Vchod do chrámu, Yavin 4:
Když se mě mistrině zeptala, taky jsem se pousmál a v klidu odpověděl: Nejlíp, jak jen to jde. Mužeme klidně hned vyrazit.
May the Force be with you!

...There is no death, there is the Force

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vchod chrámu, Yavin 4:
Mistryně Kirana Ti se jenom pousmála a s tebou v závěsu vyrazila. Nejprve jste šli lehce prošlapanou cestou, která vedla už k jednomu známějšímu chrámu, kam někteří mistři často brali své studenty na meditace nebo na různá prostředí. I ty jsi měl možnost to místo několikrát navštívit. Ale po chvilce jste odbočili do hluboké džungle, kde jste museli proplétat zarostlou cestou a mnohdy využívat Síly. Po třech hodinách cesty jste dorazili k menší řece. Mistryně Kirana Ti se rozeběhla a s využití Síly ji ladně přeskočila - celých 25 metrů.
Nač čekáš, nebo snad nevěříš ve své schopnosti Gerenne.
snaží se tě popošťouchnout tvá mistryně, i když ví, že takovou dálku jsi ještě nepřeskočil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“