Výcvik pro Kowmana(Drizzt Do´Urden)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Mark na tebe zaraženě a překvapeně koukal, obdobně jako většina ostatních, vyjma Enderase, kteří se jenom uznale pousmíval.
Opravdu jsem ti křivdil.
podotkl Mark, když konečně využil tvé ruky a trochu s obtížemi vstal.
Omlouvám se, měl jsi pravdu a souboj to ukázal.
uklonil se Mark a čekal na tvoji reakci. Enderas zatím začal opuštět okolí kruhu a gestem ti naznačil, aby jsi jej co nejdříve dohonil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone:
Nic se nestalo, bojuješ víc než dobře a byl jsi více než uctivím protivníkem.
řekl jsem uklonil se a odešel za Endarasem.
Doufám, že mi začnou trochu věřit a všechny ty věci se začnou konečně řešit.
Následoval jsem Enderase.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Dohnal jsi ho o kus dál a společně jste poté procházeli táborem.
Opravdu jsi splnil moje očekávání, a proto si zasloužíš i moji úctu. A věřím ti, že chceš společně se svým mistrem tuto situaci rozřešit. Proto jsem požádal Cleu, aby se nějak zkontaktovala s tvým mistrem. Už vyrazila a zítra by jsme se s ním mohli snad někde setkat. Pro dnešek si odpočiň, určitě jsi unavený a myslím, že budeš vítán u našeho společného jídelního stolu v támhleté budově. A ještě jedna věc ...
pronese Enderas a trochu se k tobě nakloní.
... dej si předtím koupel.
pousměje se, což je vzhledem k jeho vzezření neobvyklé a odkráčí ke své chatrči.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Chvíli jsem se koukal za odcházejícím Enderasem, ale pak jsem se otočil a zamířil ke své chatrči, byla nedaleko, takže jsem tam dorasil velmi rychle , svlíkl jsem si prádlo, rychle se umyl, utře do nachystaného ručníku a oblékl jsem si nachystané oblečení, které bylo podobné jako roucho ale trochu víc volné, oblékl jsem se a neváhal jsem a vyrazil do jídelny, abych náhodou nepřišel pozdě, jídelna byla kousek za Enderasovou chatrčí, takže jsem ji lehce našel, vypadala skoro stejně jako ostatní obydlí, ale lišila se pouze tím, že měla více oken a vypadala jakoby byla nafouklá, vešel jsem dovnitř a uprotsřed se nacházel velký hodovní stůl s velkým množstvím jídlem, v čele seděl sám Enderas a po jeho boku jistě další význámní lidé těchto povstalců, ale bylo tam i volné místo, nechtěl jsem vypadat nezdvořili tak jsem počkal dokud mi Endaras nepokyne si k nim přisednout.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Než však stihl Enderas jakkoli pokynout, povstal Mark a naznačil ti, aby jsi se usadil vedle něj. Dlouho jsi neváhal a vyhověl jeho žádosti, čím jsi mu evidentně ulevil. Na stole byla spousta různorodého jídla od různých druhů masa až po všelijakou zeleninu a ovoce. Nikdo však doposud nejedl, pouze se vesele hovořilo, když náhle všichni utichli.
Všem přeji dobrý večer a jsem rád, že vás tu vidím všechny v pořádku. Vyjádřeme tedy spolu vděčnost za dary země po níž chodíme a najezme se do syta. Dále tu mezi námi máme hosta, který by mohl být klíčem v našem boji, proto se k němu chovejte s úctou, jako Mark, které díky své netrpělivosti a horkokrevnosti musel tuto úctu nalézt v pěstích našeho hosta. Nechť nám chutná.
pronese slavnostně Enderas a během zmínky o Markovi se on i několik dalších pousmějou nad touto poznámkou.
Nechť nám chutná.
odpoví poté sborově všichni a i ty se k nim přidáš.
Takže je pravda, že jsi Jedi ?
zeptá se tě někdo z protější strany stolu.
Zažil jsi nějaké velké bitvy ?
ozve se další otázka, tentokráte z levé strany.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Patřím do řádu jedi, ale jedi ještě nejsem jsem pouze padawan, tudíž jsem žádné bitvy nezažil.
odpověděl jsem zatím co jsem si nandával maso a nějákou tu zeleninu, bylo mi jedno co jím měl jsem takový hlad, že jsem jedl vše co mi přišlo pod ruku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Opravdu ? To jste už takhle silní jako padawani ?!
připojí se do diskuze další z lidí sedících okolo tebe.
A vemte si jak silní jsou teprve řadoví Jediové nebo nějakí mistři !
zahučí to znova okolo stolu a tak to pokračuje po celou dobu večeře. Po jídle si podáš ruku s přáním hezké noci s velkým počtem lidí, aby k tobě jako poslední přišel Enderas.
Nyní si odpočiň, zítra budeme jednat podle toho, s čím se vrátí Clea. Můžeme se na ni spolehnout.
pronese Enderas a i on opustí místnost, aby jsi tam zůstal jako jeden z posledních.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Dobře jsem se najedl, v místnosti mě už nic nezdržovalo tak jsem vyrazil ke své chatrči, abych si mohl odpočinout, po pár minutách jsem už ležel v posteli a přemítal jsem so co jsem všechno zažil a naučil, ale po chvíli jsem usnul.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Po vydatném a osvěžujícím spánku jsi se ráno omyl a netrvalo dlouho a přišel k tobě Enderas doprovázený Cleou.
Dobré ráno příteli, mám pro tebe dobrou zprávu.
podotkne Enderas a pozdraví tě i Clea.
Včera večer se mi podařilo úspěšně promluvit s tvým mistrem. Je rád, že jsi v pořádku a po stručném vysvětlení situace ji porozuměl. Mám ti předat zprávu. Zjistil, že guvernér se účastní podezřelých aktivit v jedné z místních továren. Vůbec se o ní dříve nezmínil, ale většina tranposrtů vyrážela nebo projížděla tamtudy. Jestli to bude možné, tak na něj máme počkat večer před městem.
promluví Clea vážným tónem a jak ty, tak i Enderas jí se vší vážností posloucháte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Neměli bychom otálet, čím déle tím se věci zhorší a určitě dojde k boji tak bychom měli vše promyslet a vymyslet nějáký plán.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Do večera tam bez problémů dorazíme, neříkal ještě něco k nějakému plánu, Cleo ?
zeptá se Enderas a Clea jenom přikývne.
Ještě říkal, ať vezmeme několik našich schopných lidí, spíš menší přepadovou skupinku. Že do té doby situaci okoukne a něco vymyslí.
dodá ještě Clea a Enderas jenom přikývne.
Předpokládám, že jsi ho informovala o Caillii.
dodá ještě Enderas a Clea jenom přikývne.
Na to mi dodal to s tím plánem.
potvrdí jenom Clea, zatímco Enderas něco vytáhne ze svého oděvu a podá ti to.
Tohle je myslím tvoje.
pronese a ty si všimneš svého světelného meče.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Děkuju, uplně jsem zapomněl na to, že ho nemám.
Přijal jsem meč a připnul jsem si ho k opasku, abych ho někde nenechal.
Jak se dostanem na smluvené místo?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Vyrazíme do hodiny na dvou landspeederech. Pojedeme vedlejší cestou, aby jsme nebyli tak lehce spatřeni. Landspeedery poté schováme nedaleko skal u města, kde počkáme na tmu. Poté dorazíme khradbám města, kde se sejdeme s tvým mistrem.
naznačí svůj plán Enderas a ty si uvědomíš, že vůdcem této skupiny je z jistého důvodu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Kowman

Příspěvek od Kowman »

Základna povstalců, Belderone
Ano, půjdu se nachystat.
odešel jsem do své chatrče vzal si své věci a hned jsem vyrazil do hangáru kde byly lanspeedry. Do hangáru jsem přišel skoro hned, protože nebyl daleko od jídelny. Uvnitř jsem uviděl skupinku v čele s endorasem, vyrazil jsem za ním.
Tak jdeme na to?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Základna povstalců, Belderone:
Ano, vyrážíme.
dodá stroze Enderas a naskočí do jednoho z landspeederů a ty se po jeho výzvě přidáš k němu. Společně s váma jsou tam další tři lidi a dalších pět na druhém landspeederu, včetně Clei nebo Marka.
Cesta netrvá dlouho v porovnání s čekáním nedaleko města, než se setmělo. Poté jste co nejrychleji a nejméně nápadně vyrazili na určené místo setkání. Tam po chvilku dorazila postava v plášťi a ty už podle výšky a také díky nuancím v Síle poznáš, že se jedná o mistra Moudamu.
Rád vidím, že jsi v pořádku Drizzte.
pronese mistr Moudama a otočí se k Enderasovi.
A vás rád poznávám, Enderasi.
a společně se navzájem ukloní.
Nyní však není času nazbyt, podařilo se mi zjistit něco více o té jejich továrně a domnívám se, že by tam mohli držet tu dívku. Ale je potřeba zasáhnout i proti guvernérovi, aby nespustil poplach. Drizzte, jsi plně schopný akce ? Jestli jo, rád bych aby jsi šel zachránit tu dívku, samozřejmě v doprovodu jisté části tohoto týmu, co ty na to ?
pronese rozhodně mistr Moudama a Enderase nevznese žádné námitky, jako by to sám nemohl vymyslet lépe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“