Výcvik pro Diss Mora

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ilum:

Však nejspíš zjistíme kdo to bude.
Potom se pohodlně usadíma společně s Shaak Ti začnu meditovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ansion:
Během své meditace jsi ani nepocítil, že jste vyskočili z hyperprostoru. Vyrušila tě až Shaak Ti jemný šťouchnutím do ramene.
Teď už nemusíš meditovat dlouho, jako nad krystalem.
pousměje se, zatímco loď Falling Star začne klesat k atmosféře.
Z počátku je sestup jednoduchý a nic se neděje, ale jakmile loď projde atmosférou a přeletá nad planinem, tak se hrubě otřese a začne prudce padat k zemi. Shaak Ti rychle zamíří k pilotní kabině, ale než se tam dostane, tak loď prude narazí a ti ztratíš vědomí.
Když se probereš, tak je loď na šikmo(nejspíš zabořená v zemi) a máš pouze několik škrábanců. Věci jsou všude převrácené a ty kus od kokpitu uvidíš ležící Shaak Ti, která ještě nenabyla vědomí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ansion:

Když do mě Shaak Ti štouchla řekl jsem si co se děje tak jsem otevřel oči.
Zvyk je zvyk. odpověděl jsem.
Jakmile začně loď sestupovat atmosférou pomyslel jsem si.
Jsem si myslel že ten pilot je člověk ne gamorrean!
Když se podívám průzorem ven vidím že letíme zrovna nad planima když se loď velice otřese.
Co tam blbne !
Potom jen koukám jak začínáme prudce klesat a jak Shaak Ti vstane a jde běží k pilotní kabině.
Když v tom loď narazí a já se praštim do hlavy...
Jakmile se proberu všimnu si že loď je našikmo.
Tak jsme přistáli! řeknu si pěkně nabubřele.
Jamile spatřím Shaak Ti rozeběhnu se k ní.
Mistryně probuď te se!
když se Shaak Ti neprobouzí podložím ji hlavu a jdu se podívat do pilotní kabiny.
Jakmile vstoupím uvidím že téměr celý průzor zakrývá hlína pouze malou škvírou nahoře vniká dovnitř světlo.
Otočím se na pilota vidím že má jen ošklivou bouli na hlavě tak ho vezmu a jdu sním směrem k Shaak Ti jakmile vstupuji do prostoru pro cestující vídím že se Shaak Ti probouzí...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ansion:
Shaak Ti něco zaskuhrá a teprve teď si všimneš, že ji hrudníkem trčí kus konstrukce loďi - jakýsi dlouhý hrot. Okolo ní se teď rozpíjí dost krve. Otřeseného pilota v bezvědomí rychle odložíš na relativně klidné a pohodlné místo a rychle přispěcháš ke své mistryňi.
Musíš mě sundat z toho hrotu a ošetřit mi tu ránu, Dissi.
pronese zesláblým hlasem a ty jenom vycítíš, že se snaží v Síle zařídit, aby nekrvácela více, než už krvácí teď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ansion:

Jamile spatřím ten hrot a krev zděsím se rychle položím pilota na zem a rychle jdu k Shaak Ti.
Ano ano jdu na to.
Rychle jsem se uklidnil a s pomocí síly jsem nadzvednul Shaak Ti potom jsem ji ucpal rány.
když jsem si všiml že krvácení téměř přestalo bežel jsem se kouknout do lékarničky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ansion:
Netrvalo ti dlouho a našel jsi ji. jenže k tvému zděšení jsi kromě obvazu, prostředků proti desinfekci a několika rozdělaných krabiček prášků na hlavu nic extra nenašel.
Vzal jsi tedy dezinfekci a obvazy a zavázal jsi ránu, jak jen to šlo.
To postačí Dissi, uvedu se teď do léčivého transu. Potřebuju, aby jsi prozkoumal místo havárie a zkusil se dovolat o pomoc. Ale pozor, ten kdo nás sestřelil, nebude daleko. O tom jsem přesvědčená.
pronese unaveně Shaak Ti a ponoří e do Jediskéjo lečivého transu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Obchodní loď třídy Nella 342, Ansion:

Jakmile jsem otevřel lékarničku zděsil jsem se.
Desinfekce obvazy prášky na bolení hlavy to je snad sranda ne?
vzal jsem tedy vše a vydal se k Shaak Ti a obázal jí ránu.
Dobře misryně seženu pomoc a dám pozor !
Poté sleduji jak se mistryně propadne do transu.
Po chvíly se rozhodnu že je potřeba abych se dostal z lodi uvědomil jsem si že dveře budou určitě z poloviny zasipané hlínou tak jsem si řekl že by šel použít průzor u pilota.
Tak teď se soustřeď dělal jsi to mnohokrát.
Pomocí síly odhodím tolik hhlíny aby se nezačala sipat dovnitř pak světelným mečem udělám do průzoru otvor kterým se dostanu ven.
Rozhlédnu se a uvidím že našelo loď přistála teda stroskotala doprostřed menšího kráteru úpně zarostého nějakou travinou, takže jsem se vyšplhal po mírném svahu a opatrně se rozhlédl po okolí.





?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Místo havárie, Ansion:
Když jsi se rozhlédl spatřit jsi rozsáhlou travnatou planinu, zkusil jsi si pomoci Sílou, ale nikde jsi nezahlédl známky obydlí. Jediné, co jsi mohl spatřit nedaleko od místa havárie byl hustý les. Který se táhl přes kopec. Pohlédl jsi na oblohu, aby jsi odhadnul, že tu bude místní slunce zapadat zhruba za pět hodin. Pohled na zabořenou loď byl docela děsivý - špičkou byla zabořena víc jak metr do země a ještě k tomu trochu na bok. Podíval jsi se směrem k bočním dveřím, které viseli asi dva metry do vzduchu. Za loďí se táhla alespoň stometrová brázda od brždění, jež směřovala k lesu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Místo havárie, Ansion:

No super zrovna mi musíme přistát do takovéhle pustiny.
Pak se podívám na oblohu.
Ještě lepší za chvíly tma!
Tak co teď řekl jsem si.
Pomalu přikrčen za pomocí síly abych nebyl moc vidět jsem se vydal do lesa.
Jakmile jsem došel do stínu stromů začal jsem silou hledat kohokoliv v blízkosti jak na planinách tak v lese...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Les nedaleko místa havárie, Ansion:
V blízkosti jsi nic nepocítil, ale uvědomil sis, že pokud by jsi pomocí Síly zkusil kontaktovat některé místní živočichy, možná by jsi něco zjistil. Posadil jsi se na zem, a zkoušel se Sílou dotýkat místních živočichů, a naslouchat jejich pocitům. Takhle jsi seděl když si náhle pocítil pocit ohrožení a strachu, které přicházeli z druhé strany lesa. Uvědomil sis, že tam něco muselo místní živočichy vyrušit a vyděsit a podle šíření těch pocitů se to blížilo k tobě, ale především k místu havárie.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Les nedaleko místa havárie, Ansion:

Meditoval jsem a pouslouhal jsem rostliny.
Velice rychle potom co jsem ucítil ohrožení jsem vstal a rychle se ukryl s dobrým výhledem na východ z lesa a místo kde je loď.
Čekal jsem se světelným mečem v ruce, smysly díky síle mnohokrát zlepšené a připraven během okamžiku použít sílu...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Les, nedaleko místa havárie, Ansion:
Netrvalo dlouho a zaslechl jsi hukot motorů od landspeederů a swoopů. Trpělivě a připraveně jsi čekal ukrytý mezi stromy, až některý zahlédneš. Když se tak stalo, naskytnul se ti děsivý pohled - 11 Landspeederů na každém čtyři lidi a plus dalších sedm swoopů a na všem seděli po zuby ozbrojení žoldáci. To jsi poznal už na první pohled, protože měli různá brnění i zbraně. A jedno bylo jasné, ti všichni míří k místu havárie.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Les, nedaleko místa havárie, Ansion:

Jakmile jsem po chvíly zaslech zvuky motorů řerk jsem si že to asi nebude až tak težký.
Ovšem jakmile jsem uviděl 11 Landspeederů a 7 swoopů jak byli seřazeni do řady pomyslel jsem si
jak mám něco takového zvládnout.
ale jak jsem viděl jak jsou seřazeni napadlo mě že bych mohl pomocí síly strnout jeden swoop na landspeeder.
Hned jakmile jsem se rozhodl tak jsem tak udělal pomocí síly jsem odhodil swoop na jeden landspeeder a doufal v řetězovou reakci.
Ovšem nelenil jsem a nespoléhal se jen na tento plán a se sílou jsem požádal všechny rostliny aby ty stroje zastavily.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Les, nedaleko místa havárie, Ansion:
Řidič swoopa nic takového nečekal a společně se svým swoopem sestřelil landspeeder, takže oba skončili ve stromu. Ve víru zmatku ve stromu skončil ještě jeden landspeeder, zatímco ostatní stihli všas uhnout nebo zastavit.
Co se tu sakra děje ?!
vykřikne muž oblečený v mandaloriánském brnění a vztekle se rozhlíží po nabouraných vozidlech, jehož zranění účastníci jenom pokyvují nevysvětlitelně hlavou. Zatímco vozidla zastaví, tak se ze země začnou rašit výhonky a obmotávat a zamotávat spodní části vozidel, čímž je nejdříve přitáhnou k zemi a poté je takto i znehybní. Jakmile si toho mandalorian všimne tak se jenom vztekl zakleje a začne se zběsile rozhlížet okolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Les, nedaleko místa havárie, Ansion:

Díval jsem se jak swoop uspěšn narazil do landspeederu a jak i dalsi landspeeder taky skončil.
Mno mohlo jich být víc.
Potom se podívám kdo to řve.
Kde sakra vzal mandaloriánské brnění ?!
Potom se jen dívím jak rostliny udělali dobře svojí práci a všechny stroje pevně připoutali k zemi.
Jakmile se ten žoldák v brnění začně rozhlížet lehnu na zem kde mě není vůbec vidět.
To bylo o chlup!
Pak je přikrčenej sleduji jak se pokoušejí uvolnit vozidla ale vůbec jim to nešlo.
Podle posunků jsem usoudil že se vydávají na cestu k lodi a ono skutečně.
Velice rychle jsem doběhl ke strojům podíval se na jeden swoop.
Ať se to povede!
Potom si sundám hábit a připevním ho na swoop potom ho pomocí síly odpoutám a nastartuji a hned vyšlu směrem od lodi.
Samozřejmě když se ozval hluk motorů už jsem byl bezpečně ukryt v lese.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“