Výcvik pro Diss Mora

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Výcvik pro Diss Mora

Příspěvek od Jordi Linx »

Zahrada v chránu Jedi, Coruscant:
Zatímco Diss si procvičoval svoji schopnost v Síle, kdy využívá rostlin, zezadu k němu potichu přišla jeho mistryně - Shaak Ti.
Dobré ráno Dissi, nenech se rušit ve svém cvičení. Jenom jsem tě přišla informovat, aby jsi se se mnou setkal po obědě v hangáru připravený letět za misi, kterou nám přidělí rada, kam právě mířím. Ještě jsem ti chtěla připomenout, aby jsi si nic nezapoměl.
pronesla s úsměvem Shaak Ti, když ještě chvíli sledovala jak Diss pohybuje kořeny rostlin, které místy vylézají z hlíny, aby se poté opět schovali. Další cesta Dissovo mistryně vedla do místnosti, kde se scházela rada Jedi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Zahrada v chránu Jedi, Coruscant:
Procvičoval jsem si scopnost kontroli nad rostlinami. Když jedna rostlina vystrčila svoje kořeny pomyslel jsem si.
Je to úžasné co dokáže síla!
Někdo ke mě potichu přistoupil.
Ach ano mistryně Shaak Ti.
Dobré ráno Dissi, nenech se rušit ve svém cvičení. Jenom jsem tě přišla informovat, aby jsi se se mnou setkal po obědě v hangáru připravený letět za misi, kterou nám přidělí rada, kam právě mířím. Ještě jsem ti chtěla připomenout, aby jsi si nic nezapoměl.
Když mistryně odešla postavil jsem se a rozhlédl kde je Eox.
Jak jsem čekal opět se válí pod tím stromem
Vyslal jsem k němu myšlenku že se jdeme najíst. Eox chvatně vstal a rychle běžel ke mě.
Potom jsme se vydali do jídelny je docela zajímavé když vám po boku jde metráková šelma najednou je místa na chodbě dost.
Později když jsme se oba najedli jsme odešli do našeho pokoje. Já si připravil věci při odchodu jsem se otočil na Eoxe
Nedělej tady bordel než se vrátím s úsměvem na tváři.
Pak jsem se vydal do hangáru čekat na mistryni Shaak Ti.
-----------------------------
Tvar příspěvku je v pořádku, dobrý je i popis místa a reakce postavy. Jediné co mi vadí je, že jsi opsal část mého příspěvku, kde mluví Shaak Ti - příště to zkus sepsat jakože si mistryni před její řečí pozdravil. Tohle se blíží k jistě formě hraní za jiné charaktery, což by jsi neměl. Příběhově jsi sice nic nenarušil, ale snaž se toto neopakovat.
Naposledy upravil(a) Diss dne 04.1.2008 21:57:57, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár chrámu Jedi, Coruscant:
Doufám, že jsi nezapoměl obstarat krmení pro Eoxe.
pousměje se tvoje mistryně a gestem tě pobídne ať ji následuješ do transportní lodě.
Tato lodě nás odveze na republikový corellianský transport, s kterým chívli poletím než se oddělíme na Ilum. Tušíš, co nás tam čeká, padawane ?
pousměje se Shaak Ti a zamíří ke vchodu do loďi klidným krokem čekajíc padawanovu odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Hangár chrámu Jedi, Coruscant:
Po chvíli čekání se ve dveřích do hangáru oběvila moje mistrině Shaak Ti.
Zdravím mistryně.
Ne nemusíte se bát že bych na Eoxe zapoměl někdy se až obávám jestli ho nerozmazluji, už teď mi přijde že má menší nadváhu. Odpovím s úsměvem.
Když se mě Shaak Ti zeptá na Ilum s radostí odpovím.
Jestli si dobře pamatuji mistryně tak na této planetě se nachází ložiska krystalů, které se výborně hodí pro výrobu světelných mečů.
Aspoň doufám že je to tak.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hangár chrámu Jedi, Coruscant:
A tím jsi i odhalil důvod naší návštěvy Ilumu. Je na čase, aby jsi si postavil svůj vlastní světelný meč. Možná jsem to trochu moc oddalovala, protože v tréninku sis doposud vedl dobře, ale bohužel nebylo příliš mnoho času.
usměje se omluvně Shaak Ti a nastoupí do transportéru následovaná Dissem.
Až budeme na palubě republikového Corellianského transportu, tak nemusíš být příliš skromný, jídla a pití tam bude dost, protože společně s náma letí i hodně diplomatů, jejíž cíl je však jiný. Teď už ale pojďme, ať nečekají dlouho.
dodala ještě Shaak Ti a zmizela v skromně zařízeném tranportu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Paluba republikového Corellianského transportu:
Mistryně ještě než se odeberete do své kajuty chtěl jsem se zeptat uvažoval jsem nad tím že bych si chtěl vyrobit místo světelného meče světelnou hůl.
Ptám se proto, že jsem v arcivu neoběvil jak se taková hůl vyrábí a kde se dá sehnat cortosium.
Doufám že ji moje otázky nebudou vadit nebo že na to není jestě brzy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
V tom by nemusel být problém padawane, ale cortosium bude složité sehnat. Zatím si sestrojíš obvyklý světelný meč a já se ti pokusím sehnat cortosium, i když...
nedořekne Shaak Ti svoji větu, když ji vyruší příchod dalších dvou osob, na které ještě transport čekal.
Jiný materiál použit by mohl být.
pronesla svým charakteristickým názvoslovím Yaddle doprovázena svoji nautolanskou padawankou.
Mistryně Yaddle, zdravím vás. A jako vždy pravdu máte, použít by jsi ještě mohl slitinu zvanou Phrik, sice bude nějakou dobu trvat, než se ji podaří sehnat, ale podaří a do té doby budeš používat běžný světelný meč, věřím, že ti to nebude tolik vadit.
pronese Shaak Ti a ukloní se na pozdrav mistryňi Yaddle, která jí poklonu opětuje, aby s sebou v tu chvíli cukl transport, jak se zvednul ze země a zamířil k čekající loďi na orbitě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Zaujatě pouslouchám mistryni Shaak Ti když v tom do transportéru vstoupí mistryně která se velmi podobala mistru Yodovi a hned za ní šla Nautolanka nejspíš její učednice.
Odkud já ty dvě znám ?
když ta cizí mistrině skočila Shaak Ti do řeči uvědomil jsem si že jsem tyhle dvě viděl v knihovně.
Když mi Shaak Ti řekla o tom Phriku pomyslel jsem si:
hm tak tohle malinko nevišlo ale co phirk snad bude stačit.
Ano mistrině já to vydržím i když nejspíš nebude obyčejný ale obouruční abych si zvyknul řekl jsem trošku vzdorně.
Potom jsem se otočil na mistryni Yadlle, Je mi ctí se s vámi setkat mistrině doufám že budeme mít příjemný let řekl jsem při pokloně.
Pak jsem trochu zavrávoval jak se tansportér prudce zvedl směrem k orbitě.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Mistryně Yaddle se ti na pozdrav pouze zdvořile ukloní, stejně jako její padawanka.
Cesta jistě zajímavá bude, protože politiků na palubě hodně potkáme.
pousměje se Yaddle a zamíří pomalým, ale pevným krokem nehledě na otřesy lodě ke svému sedadlu, kde se usadí.
Jsem si jistá, že jednoduchý meč bude prozatím stačit Dissi. Nezapomínej, že zvládneš-li jednu čepel, zvládneš dvě později mnohem lépe. A jestli si dobře pamatuju plány tvé tyče, tak ta měla také jenom jednu čepel.
pousměje se Shaak Ti, která se teď zamyšleně podívala ke kabině pilota.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Zajímavé to ano ale pochybuji že bude zábavné mistryně Yadlle.
A taky si jdu sednout.
Jakmile Shaak Ti domluví odpovím.
Ano mistryně jistě se v tomto vyznáte lépe než já.
potom už jen čekám a dívám se z okna.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Trvalo jenom několik minutek než transport dorazil na loď, kde pilot trochu neobratně přistál, že se loď znova otřásla.
Asi nás nemá příliš v oblibě.
podotkne Shaak Ti a Yaddle se jenom pousměje.
Nedlouho na to se otevře průchod a vy tak můžete vystoupit na palubu.
Teď poletíme nějakou dobu na Ilum. Do té doby se věnuj meditaci nebo si můžeš prohlédnout loď. Jakmile budeme připraveni k sestoupení na Ilum, bude to oznámeno.
pronese Shaak Ti, než zamíří ven z transportu na palubu hangáru, kam ji následuješ. Zde vás oficiálně přivítá několik lidí a podají vám informace o vašem ubytování a různých akcích, které se dějí na palubě loďi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Jistě mistryně jen se porozhlédnu po lodi a možná nečo malého sním.
Potom se vydám směrem kde se něco děje. Za chvíly dorazím do nejspíš společenské místnosti byla tam příjemná hudba a plno lidí i jiných tvorů.
Chvíli jsem se jen tak mezi nima proplétal a snažil se připojit do nějaké diskuse.
Ale ty jejich politický keci byly šíleně nudný pomyslel jsem si.
tak jsem se rozhodl jít do své kajuty. Když jsem tam dorazil pohodlně jsem se posadil a začal metidovat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Během letu k Ilumu se nic zvláštního nepřihodilo, až kromě pozoruhodného snu, kde jsi spatřil Eoxe ležícího v tvém pokoji a skrz okno hledícího ven na industrializovaný Corsucant, kde neustále nehledě na denní dobu proudí hustá doprava. Pocítil jsi i jistý pocit stesku, když tě z tvého snu probudilo ohlášení:
Transportní raketoplán na Ilum odlétá za jednu hodinu, žádáme pasažéry, aby se připravili k odletu, kapitán loďi vám děkuje za pozornost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Diss
Force Artist
Force Artist
Příspěvky: 130
Registrován: 02.1.2008 17:27:54

Příspěvek od Diss »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Když jsem ve sém snu spatřil Eoxe proběhla mnou jiskřička radosti ale pak jsem si uvědomil že on je v chrámua já jsem tady pak jsem najednou pocitil vlnu stesku ale tu jsem zahnal myšlenkou:
Vždyt se zachvíly k němu vrátím.
z myšlenek mě probudilo hlášení
Transportní raketoplán na Ilum odlétá za jednu hodinu, žádáme pasažéry, aby se připravili k odletu, kapitán loďi vám děkuje za pozornost.
Vzal jsem si své věci a videla jsem se k přistávací ploše.
-----------
Neuškodí si to občas po sobě znova přečíst kvůli pravopisu, jinak nemám co vytýkat, teda až nato, že lokace se podtrhávají a nedávají do kurzívy.

Jajx promin jsem se překlep a na ten pravopis dám bacha
Naposledy upravil(a) Diss dne 06.1.2008 11:57:51, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba republikového Corelliánského transportu:
Tvoje mistryně Shaak Ti, tam už v doprovodu mistryně Yaddle a její padawanky čekali a jakmile tě spatřili, začali se naloďovat na transport, aby jsi je bez rozmyslu následoval, jakmile jste byli usazení v raketoplánu, natočila se Shaak ti k tobě.
Než dorázíme do chrámu na Ilumu, zopakuj mi prosím co je potřeba udělat s krystalem, který bude základem tvého světelného meče. Popřípadě další kroky, chci se ujistit, zda-li jsi dobře připraven na tuto část tvého výcviku.
pronese Shaak Ti, zatímco s sebou transport škubne a ty si uvědomíš, že na tobě spočívá zrak i mistryně Yaddle a její padawanky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“