Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Utíkal jsem chodbou k mistrovy. Chodba byla dlouhá a překvapivě široká, kde na konci byly dveře. Rychle jsem k nim došel, otevřel a vidělaj sem jak mistr odráží pomocí světelného meče střely od droidek.
Mistře, nevadilo by vám kdybych se přidal?
Řekl jsem, a trochu jsem se zasmál, protože jsem to myslel jako vtip.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Vem si droideku vlevo, já se postarám o ty zbylé dvě víc vpravo.
pronese stručně mistr a hbitě odráží střely do droidů. Zaktivuješ svůj světelný bič a převezmeš k odrážení palbu od droideky úplně vlevo, čímž mistr Koon získá více prostoru a hned může přistoupit blíže k droidekám a zpřesnit směr odrážených blasterových střel. Droideky si snaží udržet jistý odstup a covnou, aby se jedna dostala vedle velkého regálu se spoustou technického zařízení. Ten se jako na povel zhroutí na droideku a zneškodní ji. Ty se zatím pokoušíš využít délky svého biče a zasáhnout droideku, ale její štít pevně drží a při kontaktu vždy jenom zasyčí. Letmo pohlédneš doprava, kde zahlédneš Neimoidiany chystajícího se vrhnout granát směrem k mistrovi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Mistře...
Rychle jsem skočil naproti tomu granátu a rukou jsem ho odrazil od mistra přesně na jednu jeho droideku. Odskočím od ní a s mistrem bojujeme s tou poslední droidekou. Byla dost silná a tak jsem se za mistrova pomoci dostal až k ní, a mistr si meč zapíchl do droidiva štítu, čímž ho vypl, a já jsem ho sekem bičem přepulil na pět částí.
Tak to byl boj
Tak co těď mistře? Dostal jste moji zprávu co jsem vám posílal než jsem odešel z té místnosti?? No to je jedno hlavně pryč!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Řekneš mi to později, teď musíme chytit toho neimoidiana.
pronese mistr a zamíří do dveří v kterých zmizel neimoidian. Ty jej rychle následuješ, aby jste se dostali do skryté místnosti, kde na stěně visí neuroopasek, který jsi zahlédl ve své vizi. Uprostřed byl operační stůl a okolo něj několik zařízení. A v rohu místnosti se krčil neimoidian a držel před sebou jako rukojmí unesenou dívku - tu kterou jsi viděl ve své vizi.
Jestli se Jedi přiblížit, já tu dívku zabít.
pronese ohroženě neimodian a tvůj mistr tě zadrží rukou, aby jsi zbytečně neútočil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Mistře myslím si, že on se bojí o svuj život. Ti jako on se bojí o život a předpokládám, že by ti dívku nezabil protože ví že kdyby ju už zabil, tak by už neměl proti nám jak chránit. Nebo jí taky může ze strchu zabít. Nevím co dělat. Zkuste mu telekinezí vytrhbnout zbraň z ruky a pak ho nějak omráčit. Třeba "silovou stází". Já bych se do toho raději mistře neplet. Nemám ještě takový výcvik jhako vy. Raději vás budu sledovat a uči se.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Tvůj proslov k mistrovi neimoidiana trocuh zmátl, což mistr přesně potřeboval. Silou vytrhl neimodianovi zbraň a o vteřinu byl světelný meč tvého mistra u krku neimoidiana. Ten okamžitě pustil dívku, která odběhla do druhého rohu místnosti. Měla na sobě nějaký plášť, který obvykle nosili lidi před operací.
Dohlídni na tu dívku Gerry. A ty mi pověz, co jste s tou dívkou měli v úmyslu !
pronese ostře mistr Koon, zatímco se neimoidian třese pod blízkostí čepele světelného meče.
Já ji měl voperovat implantát, já víc nevědět. Instrukce vždy dostat elektronicky.
vykoktá ze sebe neimoidian.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Přijdu k dívce které se strachem podlamují kolena a skloním se k ní a povídám.
Seš v pořádku?? Nepotřebuješ něco??
Když se na mně podívá, tak v jejím výrazu vidím odpověď na moji otázku! Chce hlavně domů. Přes vyděšenou dívku hodím plášť, vezmu jí do náruče, protože by se jí asi těžko chodilo, a nesu jí ven z místnosti. Kde jí položím. Zavolám si mistra a když dojde, trochu od ní ustoupím a zatáhnu mistra za robu, aby se ke mně sklonil. Trochu potišeji povídám.
Mistře, já bych se co nejdřív vrátil do landspeedru, aby se co nejdříve dostala domu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
To je dobrý nápad, ale půjdeme spolu. Ještě by se tu mohli potulovat nějací další droidi nebo někdo z jeho kamarádů. Co mi teď prozrazdil, tak měli dívce implantovat čip, který by po spuštění převzal dočasně kontrolu nad její myslí a ona by jim předávala informace z otcových záznamů. Takže by měli přístup k důležitým informacím. Ale naštěstí jsme přišli těsně před začátkem implantace.
prozradí mistr informace, které získal od zajatce, zatímco jsi se staral o dívku.
Víc z něho asi už nedostanu, takže ho vezme s sebou. Počkej tu na mě, jdu ho svázat a potom půjdeme k landspeederu.
dodá ještě mistr Koon a vrátí se do místnosti. Zatímco ty se rozhledneš po místnosti, aby se náhle otevřeli tajné dveře a z nich vyběhl neimoidian, který se snažil rychle utéct do jeskyně kolem trosek ze zničených droidek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Kdyř je už u dveří do jeskyně, tak pomocí síly zvednu rozbitá torsa droidu a tím mu zatarasím cestu. Neimoidian, nevšímaje si toho do těch droidu narazil a jak se tak v nich motal, tak se zamotal do kabelů.
Tak kampak jsi nám chtěl utíkat, kámo. Mistře, chytil jsem toho neimoidian, vypadá to, že už nám nikam neuteče! "Zavázal" jsem ho sám. Heheh. A jak jste řikal že jsme přišli těsNě před začátekm operace, tak proč tam má t...Mistře, dalš droidi. To je typ B2 battledroid!
Zažehnu bič a jsem ve vyčkávacím postoji.
----------------------
Chybka ve tvaru příspěvku a přidáváš sem droida, který, zda-li se nemýlím, se objevil poprvé až v bitvě o Geonosis, která ještě neproběhla. Takže to přejmenuj na droideku.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Droideka se na tebe okamžtiě zaměří a aktivuje šťít. Ty schováš dívku za sebe a jsi s bičem připravený odrážet střely, protože pokud by jsi se pustil zběsile do útoku, tak by jsi ohrozil život té dívky. Naštěstí se objeví mistr Koon a jedním lehkým gestem na droideku hodí velký počítač stojící opodál. Osud droideky je jasný - je rozdrcena.
To je jiný neimoidian. Ten první je tady.
podotkne mistr kárným tónem vzhledem k tomu, jak jsi to před tím až arogantně a sebejistě vyslovil a ty se ohlédneš a uvidíš toho neimoidiana, který předtím držel dívku jako rukojmí.
Zavaž toho druhého, tak aby byl schopen pohybu. A co jsi chtěl říct, než tě přerušila ta droideka ?
zeptá se ještě mistr Koon.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

Pokračuji k tomu neimoidiánovy, skloním se k němu a začnu ho svazovat speciálním jediovským pacifikátorským uzlem. Z něho nebylo uniku! A při tom svazování povídám mistrovy.
Eh...kde sem to skončil..jo jasně...když jsme teda přišli před operací, tak to jsme měli štěstí, jinak by ji už ovládal nějakej zloduch a byly by jsme ztraceni. Teda kdyby jsme si toho nevšimly. No síla stála při nás!!
Když jsem skončil s proslovem, tak jsem dovázal poslední uzel, a s dívkou jsem se společně s mistrem přesouvali jeskyní ke speedru.

_____________________
Jen bych chtěl dodat že nevím kdy se to odehrává, ani to není nokde napsaný. Stará republika byla přeci i v pruběhu klon. válek. A máš pravdu objevily se až po bitvě o Geonosis. A kolik tam ještě těch neimodanu nebo jak to je chceš dát. Já myslel že to jsou ty tajné dveře s tím operačním sálem. Tos tam mohl raději napsat rodian. Ale nic budu pokračovat v pokračování. Sem to prostě nějak nepochopil. Jo a pls nevyvracuj jmou teorii o implantátu. A dostanem se někdy do Coruscantu, protože mě tam ten muj pes určitě chcíp! A gizky tak ti určitě.
Tvoje živočichy ti určitě někdo nakrmí(i když idea zoo v chrámu je trochu potřeštěná, ale budiž). Co se týká časových udajů, tak ano - měl jsem tě informovat dřív. A k té jizvě - jasně jsem před tím řekl a zmínil, že jste to stihli před zákrokem, tak zbytečně nevymýšlej. Uprav příspěvěk a dej mi vědět, až se tak stane - kontakt na mě máš.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Cestou jeskyňí zpět ke vchodu jste naštěstí už na žádné další překážky nenarazili. Oba zajatci už předem rezignovali na jakékoliv pokusy o útěk a nyní se chovali poměrně zbaběle.
Když mistr nakládal toho jednoho do landspeederu, tak se ten druhý naklonil k tobě a šeptem spustil:
Když vy nás pustit, my vám hodně zaplatit. Vy už nebudete muset honit po planetách.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:

To nikdy. Raději vás předám zákonu.
Nebo kam je vezem.
Naložil jsem děvče do auta, mezitím mistr stačil naložit do auto zbylého neimoidian. Neimoidian seděli úplně vzadu, a já s děvčetem jsme seděli vepředu. Ikdyž by se dozadu vešla taky, raději jsem ji vzal k sobě, protože bylo na ní vidět že se jich ještě bojí, i když jsou svázani.
Posadil jsem ju k sobě, a natočil jsem se k mistrovy.
Mistře doufám že vám nevadí, když bude sedět tady.
______________________________
Dě zvířátka to ještě není ZOO :Trooper: , a k té jizvě, něco jsem ti říkal na včera, ale přece si taky nemusíš všimnout všeho a mám takovej nápad. Udělíme památný herní moment tady na kak. Ty si na něco jako Plo Koon vzpomeně, a já budu tvuj wookieeskej mistr. Těď si nevzpomínám jak se pořesně jmenoval. Co na to říkáš??

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Tajná jeskyně nedaleko Kor Vella, Corellia:
Ne, to je v pořádku padawane. Vysadím vás u pana Gurella, kde počkáš než se vrátím. Odvezu tyhle dva k bezpečnostní místní složce a vrátím se k vám. Tam rozhodneme, co dál, ale podle všeho jsme tu vše vyřešili.
pronese mistr, zatímco řídí landspeeder. Po chvilce cesty dorazíte do Kor Vella k domu pana Gurella, kde spolu s dívkou vysedneš.
Vše je jasné, nebo ti ještě něco leží na srdci ?
zeptá se ještě mistr.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kor Vella, Corellia:

Jen si jeďte mistře. Nebudu vás zdržovat.
Otočil jsem se a vedl jsem ji do domu, kde jsem ju předal otci...
Tak tady je pane Gurelle, vaše dcera...neporušená...byla v nejlepších rukách.
Odvedl jsem jí k otco a já jsem se vydal dookoje který pro me připravil Guerell. Usedl jsem do rohu na kobereček (sametovej...) a začal jsem meditovat.

____________ to jen tak
a nemenoval se ten muž na začátku Mellon???
Malon Gurell celým jménem :P

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“