Výcvik pro uživatele Pear

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dům pana Gurella, Kor Vella, Corellia:

Lehko-těžko jsem vstal z postele, na nohu jsem ještě trochu napadal. Vydal jsem se přes chodbu k mistrovy.
No fuj mistře!
To byl ale hroznej sen! Se mi zdálo jak jsme šli tunelem a najednou vyletěl granát. Doufám že umíte odráže granáty! Pomocí síly samozřejmě. Snad se to nastane!!! A těď se vydáme k tomu pašerákovy zbraní. Ať nám řekne co ví. Když se bude vykrucovat tak misíte zakočit mistře. Pro mě bude dost když se tam dopajdám. Tak kde je ten landspeeder. Šup do něj ať nemusím stát na tý noze. Nashle pane Gurelle.
Rozloučil jsem se a dopajdal jsem se do speedru. mistr mi gentlemansky podržel dvěře.
Děkuji.
Nastoupil jsem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Ulice Kor Vella, Corellia:
Často jsi příliš roztěkaný a uspěchaný padawane. Nemusíš zbytečně spěchat. A nepoddávej se zlobě, to vede k temné straně Síly.
pronese mistr Koon, když nastoupíte do landspeederu, který vás zaveze ke kantýně.
Co se týče, tvého rozhovoru s Gerrenem, tak tam půjdeš sám, já počkám venku. Gerren je vnímavý a poznal by mě. Tady je kopie zatýkacího rozkazu na Sareena Norda jako poslední potvrzení, že jsi splnil svou část dohody. Buď pevný a nedávej najevo slabost, přesto nevypadej příliš drsně. A zaměř se na poslech všech detailů, které ti řekne. Věřím, že to zvládneš, proto neměj zbytečný strach. Padawanem přece jenom nejsi nějak krátce.
mluví k tobě mistr, zatímco landspeeder dorazí ke kantýně. Převezmeš tedy datapad a snažíš se jít tak, aby jsi co jelépe zamaskoval své zranění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ulice Kor Vella, Corellia:

Nebojte se mitře, slabost nedám znát a k temné straně se nenechám svést.
Vystoupil jsem z speedru a namiřil jsem si to rovnou ke kantýně. Vešel jsem dovnitř a sedl jsem si ke Gerrenovy.
Tak pane Gerrene, mám tady vše co potřebujete. Je to důkaz že Nord bude zatčen. Tak jak se domluvíme dál?
Snad se domluvíme dobře. Haha.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Cantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:
Gerren se na datapad nepodívá a napije se ze svého drinku.
Vím o tom, a musím říct, že to byla solidní práce. A taky ti chci poděkovat, že jsi mi takto pomohl, i když jsi pomohl i místnímu obyvatelstvu a tím i Reoublice, což vy Jediové tak rádi děláte.
pronese úsměvným tónem Gerren a trochu si poposedne, aby se mu lépe sedělo.
A protože jsem férový člověk, tak i já dodržím svou část dohody.
pronese a vytáhne datapad.
Možná tě zklamu v tom, že Nord v tomhle nejede, ale bohužel je to tak. Proklepl jsem všechny lidi, kteří se motají okolo Corellianských šipek a podobných zbraňí a nic mě někam nezavedlo, teda až na jednoho, kterého jsem nejprve nemohl najít. Hakona Drixe. To vzbudilo můj zájem a proklepl jsem to trochu víc. Drixovo mrtvolu jsme našli v jednom jeho prázdném skladišti, které někdo kompletně vykradl i s jeho obsahem včetně Corelliánských šipek. Potom jsem si vzpoměl, co jsem si prověřil na okně domu pana Gurella a něco mi docvaklo. Tohle mají na starost droidi - přesný průstřel skla, bezproblémové vyloupení skladiště a ještě něco ... několik neoznačených loďí v kosmoportu, kde se motá až moc dobře vyzbrojených droidů. Všechny informace jsou v datapadu a doufám, že tu holčičku brzo najdete. A nyní mě omluvte, zaslechl jsem něco o pozoruhodné krádeži v jedné severní čtvrti a jsem hrozně zvědavý člověk.
pronese dlouhý monolog Gerren, aby se po něm zvedl, přátelsky tě plácnul po zádech a v klidu odešel z kantýny.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Cantýna u Cassuse, Kor Vella, Corellia:

Mějte se Gerrene!
Odešel jsem, jako by úplně někam jinam, ale po chvíli jsem se otočil zpět, a šel jsem k mistrovy. Neměl jsem být nápadný, s tou nohou to ovšem nebylo lehký. Jak jsem se dostal k mistrovy, tak jsem mu hned pověděl o kosmoportu, droidech, vykradení, prostě jsem mu dal datapad.
Přišel jsem se s vámi poradit co dál. Do toho skladiště by jsme měli jít kdyš tak oba. Sám tam nemůžu jít. Vždyť víte ta noha! A šel bych tam hned. Už kvůli tomu únosu bych nečekal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Před kantýnou u Cassuse, Kor Vella, Corellia:
Ano vydáme se tam hned, není důvod otálet.
přikývne souhlasně mistr a vyrazíte v landspeederu je kosmoportu, kde zastavíte kus od něj a společně se co nejnápadněji proplížíte tak, aby jste mohli sledovat popsané dokovací bloky. Naleznete nenápadné místo ve tmě a čekáte. Nedlouho na to se objeví několik droidů s bednama a otevřou přistanuvší loď, aby jste ve vnitřku jejího hangáru spatřili dvě hlídací droideky. Droidi vynesou další, plnější bedny ven a míří do prostoru, kde se tyto bedny nakládají na vozidla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kosmodrom, Kor Vella, Corellia:

Dívám se na doky, které jdou citít nepříjemně, tak že by někdo mohl i omdlít. Co chvíly tam přistávaly lodě, na které se nakládaly nové a nové bedny. Bylo tam rušno a já jsem se až tě´dka podíval do hangáru.
Mistře droideky! Co budeme dělat? Máme několik možností. Buď použijeme sílu "zneškodnění droida", kterou ovšem nikdo z nás neumí, jak si myslím, nebo jim můžete zabodnout meč do štítu a tím ho zneškodnit, já tam pak přiběhnu a dodělám je bičem-to je docela realistická možnost mitře, nebo je prostě obejdeme-to je podle mně nejlepší možnost. Tak co, rozhodnutí nechám an vás mitře. Věřím vašemu úsudku.
----------------------------
Síla "zneškodnění droida " ? Hezké, ale takhle to nenazývej, používej - užít Sílu na likvidaci(zničení, eliminaci, či jiná synonyma) elektronických obvodů.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kosmodrom, Kor Vella, Corellia:
Mistr tě pokynem ruky donutí k tichosti a pomalu se zvedne a míří pryč a zamíří do budovy, která slouží jako překladiště, kde pomocí Síly vyskočí na pět metrů vysokou plošinu. Podívá se po tobě a ty jej s trochou problémů následuješ a při doskoku si neodpustíš povzdech.
V té loďi ta holčička není, necítil jsem tam žádné dítě.
vysvětlí stručně msitr Koon důvod, proč jste opustili svoje místo u přistávací plochy. Potichu po rampě dojde ke dveřím, které otevře a následovan tebou vejde dovnitř, kde uvidíte nákladní landspeedery, které nakládají těžčí transportní droidy bednama, které právě vyložili z lodě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kosmodrom, Kor Vella, Corellia:

Jste si jist že tam není. Co když jste jí necítil??
3el jsem dál s mistrem a když otevřel dveře a já viděl ty droidy.
Zkuste je zničit "pomocí síly" mistře. Nebo něco z té telekineze. A naučíte mně to taky?? To se hodí...ehm na...ochranu svých přátel. Ale těď k tomu našemu plánu. Jak to spácháme mistře. Chce to nějákej plán.
Poslední větu jsem řekl pomalu a nejistěl, protože jsem nevědel jakej plán.
Snad to dopadne slavněji než ta moje tajná operace. Heh.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Překladiště v kosmodromu, Kor Vella, Corellia:
To by jenom zbytečně upoutalo pozornost na nás padawane a ohrozili by jsme život té dívky. Ta loď je nákladní a vevnitř nebyl žádný člověk, jenom droidi. Nás zajímá, kam tenhle náklad odvezou, protože tam bude schovaná i ta dívka. A vzpomeň na část tvojí vize, kde procházíme tunelem nebo jeskyňí, tady v kosmoportu žádná není.
odpoví ti mistr a ze záhybů svého roucha vyndá jednoduché sledovací zařízení, které cvičeným pohybem a s trochou Síly vrhne na přepravní transportér, který už je skoro naložený. Poté ti pokyne a vrátíte se na venkovní plošinu, kudy jste přišli dovnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Překladiště v kosmodromu, Kor Vella, Corellia:

Mistře, kam se vydáme těď? Já bych šel někam odkud bychom mohli bezpečně sledovat tu loď. A co když opustí planetu?? To by chtělo taky nějákou loď, nebo už taky neuvidíme nai náš vysílač! Haha! Ne mistře, ale měli bychom něco udělat.
Sledoval jsem mistra tam kam šel a po cestě jsem poslouchal co říká.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Překladiště v kosmodromu, Kor Vella, Corellia:
Teď ? Počkáme, kam pojede ten nákladní transportér a pak jej budeme sledovat.
odpoví ti mistr, ukáže ti datapad, který zobrazuje směr, kde je sledovací zařízení. Poté zamíří k vašemu landspeederu a otočí se k tobě.
Nebo chceš snad jít pěšky ?
pousměje se mistr Koon.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Překladiště v kosmodromu, Kor Vella, Corellia:

Já bych klidně šel pěšky mistře, ale jak chcete. Půjdeme k landspeedru, a pak se uvidí. Cítíte něco. Já cítím nějáké vybrace v síle mistře. A jsem dost unaven z toho mistře. Už od té doby co jsme sem přijely. A po tom co mě střelili do nohy ještě víc.
Ploužil jsem se těžko k speedru, a nasedl jsem dovnitř. Bylo tam dost prostoru tak jsem mohl pěkně meditovat.
...bum..AAA...mistře...co t...
Mistře, zase ta část vize s tím granátem. To už je po třetí když se to tak vezme. Co to je!! Chtěl bych se toho zbavit. Je to plné strachu, smrti, utrpení!!

------------------------
Tak to bylo co!! :)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Kosmodrom Kor Vella, Corellia:
Uklidni se padawane, je to jenom vize a ty se jí nesmíš poddat.
pronese jasným tónem mistr.
Pamatuj si, že vize nám má sloužit, ne nás řídit. Pokud budeš dělat přesně podle svých vizích, tak budeš slepý ke všemu okolo, pokud ji budeš ignorovat, tak budeš k cestě před tebou. Proto musíš vizi pozorně sledovat, ale taky sledovat vše okolo.
pronese kárným tónem mistr a ohlédne se po dveřích z překladiště odkud vyjde těžký tranport, kam před chvílí připevnil sledovací zařízení.
Rozuměl jsi tomu ? Pokud se poddáš své vizi, tak tě může svést buď k šílenství nebo k temné straně.
dodá ještě varovne mistr Koon a vyrazí pomalu s landspeederem a sleduje monitor svého sledovacího zařízení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Kosmodrom Kor Vella, Corellia:

Dobře mistře. Ale přesto když se mi vrací jen jedna vize, tak je to divné. Ale mistře já sleduji vše okolo. Já jenom nechci tuto vizi. Ale když s ní budu spřízněn tak mně posíli. A mistře, já bych rád byl silnější, ať se neopakuje ten incident s těma chlápkama s meči a...ehm...blastery.
Mistr jel cestou necestou, a jel tak rychle jak jsem ho ještě řídit neviděl. A signál od sledovacího zařízení najednou ustalo!
A je to mistře. Co těď?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“