Výcvik pro Zendyho

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Hangár

Krystal už jsem skoro nedržel v ruce a tak jsem ho hcytl pevněji a řekl.Co vás tak roesmálo?A mimochodem tenhle krystal musím doručit na akdemii jediu na Yavin 4 a nikdo a nic mi v tom nezabrání ani vy ne!
A nenápadně jsem ukázal svůj světelný meč a doufal že přestane a odejde,

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii - hangár

Tak ty to musíš doručit? Krystal už byl na hraně. Nepovídej, ty ho nechceš zpátky? To chceš být Jedim?

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Cesta na Akademii - hangár

Ano musim ho doručit! Použil jsem sílu abych si přivolal svůj světelný meč až jsem ho mněl v ruce řekl jsem Tak teď si vyber tvůj život nebo ten krystal,hm? Ale co když má i on světelný meč možná bych měl šanci ale ne velkou a ještě neumím moc ovládat sílu. Krystal se už vznášel ve vzduchu tak jsem ho chytil a dal do kapsy.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii – hangár

Máš dost slušné reflexy.... Ušklíbl se muž. Tak a teď mi ukaž, co umíš! Uslyšel jsi známý zvuk při zažehnutí světelného meče. Muž ti ironicky zasalutoval a rozehnal se proti tobě se svým, zářícím, červeným, světelným mečem. No tak chlapečku....!!! Posmíval se ti a udeřil...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Hangár-cesta na akedmii

Jeho útok jsem tak tak vykril chvíli jsme spolu bojovaly ale bylo jasné že byl silnější a po chvíly boje sem ho skopl a namířil jsem na něj svůj světelný meč a silou jsem si přitáhl ten jeho a řekl jsem:Tak ještě nějakej problém,hm? Můžu tě zabít ale neudělám to!
Ten jeho meč bych mněl odevzdat na akademii nějakému mistrovy.
Vypl jsem svůj světelný meč a odcházel jsem do své připravené lodě.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii – hangár

Jak šlechetné Jedi... Zapiš si za uši, že se ještě uvidíme!!! Zasípal tvůj protivník. Pak se ozvalo jakoby zasyčení páry a útočník zmizel. Se smíšenými pocity jsi nastoupil do své lodi...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Cesta na akademii-Hangár
Neudělal jsem chybu?Mněl jsem ho zabít?To ale Jedi nesmí,ale příště ho nenechám jen tak odejít.Nastoupil jsem do ledi abych konečně odletěl na Akademii a doufal jsem že cestou nebudou žádné problémy s lodí nebo něco takového...

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii

Všechno již však proběhlo nad očekávání dobře. Bez problémů jsi odstartoval a vznesl se ke hvězdám a v myšlenkách jsi přemýšlel nad svou budoucí cestou. Cesta Jediho je totiž mnohdy klikatá a plná nástrah. Se svými myšlenkami ses pomalu, ale jistě přibližoval k Yavinu. S vyprávění jsi věděl, že je to planeta s bujnou vegetací.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Cesta na akademii

Prélétal jsem nad akademii a chtěj jsem se vysílačkou ohlásit tak jsem zzal vysílačku.Halo?Slíšíte mně?Chci se stát jediem a mám tu nějaký divný krystal pro mistra Skywalkera a žádám o přistáni!Přepínám! Ták konečně uvidím mistra Skywalkera a stanu je padavanem možná že mně bude učit sám skywalker to by bylo super ale takové štěstí nebudu mít! A čekal jsem co ze ozve z visílačky.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Cesta na Akademii

Bylo to jako by se zastavil čas. Kdokoli by byl s tebou na tvém místě v onu chvíli, tak by pravděpodobně potvrdil ono zpomalení času. Tady zástupce velitele ochrany vzdušného prostoru Edin Waitnan. Vašemu přání bylo vyhověno, pokračujte prosím na dráhu číslo 4, posílám vám souřadnice... Balvan o velikosti planety, která byla do posledního centimetru polita lávou teď opustila tvé nitro. A jak by taky ne, vždyť jsi prošel těžkou zkouškou a to zaslouží metál...

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4

Po přistání jsem ukázal co nesu jednomu ze strážců a ten mě pustil dovnitř.Chvíli jsem šel a blouhil.Co hledáte pane? Zeptal se mně jeden ze strážců. Oh,nevíte prosím kde má mistr Skywalker svou kancelář nebo kde teď je? Strážce mi ukázalcestu já jsem poděkoval a vydal se na cestu k mistrovy skywalkerovi.Zaklepal jsemna jeho dveřetak teď ho uvidím,nesmím to zvorat.VstupteOzvalo se z poza dveří. Tak jsem vstoupil zavřel dveře poklek a pozdravil. Zdravím mistře... jsem Zendy přišel jsem se stát jediem. Ale něco tu pro vás mámVytáhl jsem krystal a pokračovalTuhle věcmi dal jeden opilec z hospody kterému jsem zachránil život se slovi:,,Temnota přichází´´
Nadechl jsem se a pokračovalPO cestě sem když se chtěl nastoupit do lodě překvapil mě nějaky muž byl to zřejmě sithVyděl jsem jak mitr zbistřelnakonec jsem ho porazil ale šel po tom kristalu Odevzdal jsem mistru sithuv me i krystal.

Upravit!!!!!!! (Garth)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV

Ty jsi mi nějaký rychlík já bych ze sebe tak nevysypal ani novoroční projev... Mistr podržel krystal proti světlu. Proč chceš být Jedim?

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavim 4

Omlovám se mistře Skywalkere že jsem to tam vyhrknul, ale zažil jsem toho tolik během několika dnů Nadechl jsem se a pokračoval A o tom že se stau Jediem sním už od mala a vždy jsem doufal že jednou budu mít tu čest a setkám se s vámy je pro mne největší pocta.A také mě k tomu tak trochu zval můj otec, on se totiž také hlásíl na akademii ale nevzaly ho ale neřekl mi důvod nechtěl o tom mluvit Sakra co to melu... tohle mistra Skywalkera vůbec nezajímá Dokonce jsem sivyrobil svůj meč bez něj bych tu nebyl A čekal jsem na reakci mistra Skywalkera

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Yavin IV

Mistra to navzdory tvých myšlenkových pochodů velice zaujalo. Odložil krystal na panel a přimhouřil oči. Pověz mi o něm... Nebyl to rozkaz byla to žádost.

Mr.Zendy

Příspěvek od Mr.Zendy »

Yavin 4

Byl to obyčejný farmář pane... Myslím že se pouze vsadil s kamarády to je pro mne jediné vysvětlení. Moc mi toho o sobě neřekl...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“