Hodnocení 1. mise Rehma Kalefa (joemandel)

Zde naleznete hodnocení dokončených výcviků a misí pro toto období.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Hodnocení 1. mise Rehma Kalefa (joemandel)

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení 1. mise Rehma Kalefa (joemandel)

- vedl: East.Wood

- timeline: 28 BBY

- tvar příspěvků: V tomto nemám jako vždy joeovi co vytknout...

- chování charakteru: První půle mise probíhala relativně v klidu, s blížícím se konfliktem však narůstalo sebevědomí, mísila se rozporuplnost s rozhodností a jiné vlastnosti dostávaly konkrétnější obrysy. S koncem mise přišel i hlavní střet myšlenek a podle mě se s tím hráč vypořádal na výbornou.

- postup v příběhu: Neviděl jsem, že by příběh neplynul tak, jak má. Až na pasáž v institutu šlo všechno jako na drátkách.

- reakce na podněty: Většinou se zdálo, že ví, na co reaguje a proč reaguje tak a ne onak...

- využití Síly: Měl zase o něco více příležitostí, než ve výcviku a vypořídal se s tím velmi dobře. Čili zlepšení v použití Síly je namístě.

- následky mise:

+ další zdokonalení se v souboji s mečem a používání Síly
+ střet s bývalým mistrem zvládl a nenechal se zlákat temnou stranou Síly
+ nadchází ukončení výcviku a pasování na rytíře Jedi
- hráč už tuší, že mistr Nimbus je zřejmě ovlivněn temnou stranou... (zármutek nad ztrátou bývalého mistra)

Závěrečné shrnutí: Joemandel patří k hráčským stálicím Akademie a nyní si zaslouží i titul rytíře Jedi, neboť svou první misi dovedl ke zdárnému konci bez větších potíží. I když konec napověděl možná něco jiného... Dávám 89% ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Odpovědět

Zpět na „Hodnocení výcviků a misí SR“