Kotor II

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

mně kreia taky drtila dokud jsem nejdřív nesundal ty její tři meče...nejtěžší bylo když jsem na tom malachoru utíkal před sithama a pak jich tam na mně bylo přes 20...

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Neutíkat,kosit jednoho po druhém,používat stázové pole,tady se moc často nezachrání,meče,to dělej takhle,obíhej Kreiu dokola,zastav se až se tě bude držet jen jeden meč,potom ho znič,vyprdni se na ostatní a pokud hraješ na Temné,tak Kreiu z dáli drť pomocí Síly rozdrcení(meče si tě nevšimnou)pokud hraješ za LS,potom je nič jeden po druhém,Kreia se pak vzdá
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

kirio

Jedi Exile

Příspěvek od kirio »

Taky mi to přišlo o něco málo lehčí za temnou stranu. Holt temná je lepší 3) Oficiální verze konce hry je však ta, že Jedi Exile se vrátila ke světlu a pomohla obnovit řád rytířů Jedi - na to možná naváže i KotOR III. Více informací o Jedi Exile najdete na http://starwars.wikia.com/wiki/Jedi_Exile .
Asi nejtěžší souboj jsem paradoxně neabsolvoval s hlavní postavou, ale s Mirou proti wookieskému zabijákovi Hanharrovi (mluvím o jejich druhém souboji na Malachoru V). To zvíře mě 3x zabilo:o). Je fakt, že jsem toho do Miry moc neinvestoval... Když jsem to hrál za světlou stranu podruhé, byla Mira už citlivá na Sílu a to byla jiná pohodička:o).
Taky jsem při dalších hraních této hry přemýšlel, jak nejrychleji získat světelný meč. Asi nejkartší cesta je po opuštění Telosu letět na Nar Shaddaa, uspat Huttovy psy a vzít si jej ze skladu. Pokud víte ještě o kratší, dejte vědět:o)

Darth Hawk

Příspěvek od Darth Hawk »

Ted uz musime jenom cekat jestli vyjde SW:KOTOR 3 nebo ne :)

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“