Kotor I.

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Máte tuto hru doma?

Ano
51
82%
Ne
11
18%
 
Celkem hlasů: 62

Potan

Příspěvek od Potan »

čím byla náštěva Kashyyyku tak výjmečná?

Uživatelský avatar
cynamon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 119
Registrován: 08.11.2007 17:44:57
Bydliště: Akademie Jedi na Yavinu 4
Kontaktovat uživatele:

zpráva

Příspěvek od cynamon »

Prostě se mi Kashyyyk líbí. Ta atmosféra. Možnosti řešení situací (jako ostatně u každé planety).
Alver Zarin - Nová republika, padawan Mistra Rassina Jaula
Mace Zakussa - Mandaloriánské války
Jan Rahn - Stará republika

Konec je pouze začátek
Hrůzy Impéria se nesmí opakovat
My nejsme válečníci, my jsme ochránci míru v galaxii

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

Jó, pamatuju, jak sem to hrál poprvé. Kashyyyk byla moje první navštívená planeta. Strašně mě zajímalo jak ji zpracovali a musím říct, že se jim hodně poved. Nádherná atmosféra. Až na ty wookie (i hate wookie) je to nejlepší planeta v celé hře.

Uživatelský avatar
Lukin013
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 783
Registrován: 06.9.2007 16:42:16
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukin013 »

Me se zatim libi vic dvojka,ten pribeh v jednicce byl takovy na prd.K te Krei,asi bych pekne čuměl,kdyby se do ní vypovězená,respektive vypovězený zamiloval,a taky sem cumel,kdyz jsem v jednicce hral za zenskou na zvetle strane,po 1. souboji s Bastilou mi Juhani vyznala lásku,copak je to nějaká t............á hra?
Ve dvojce se mi zas moc nezamlouvá schopnost bitevní meditace,kde vjedicce to byla vzacna schopnost a Bastila diky ni byla nezadanejsi zena galaxie,a ve dvojce to ovlada kazdy Jedi.Ale switch weapon se mi libi vic.Navic,ja nejsem moc fanda temnych her,kde je plno mrtvol,ale tohle se mi libilo,jen me stvalo,ze skoro zadny mrkvol u sebe nic nemel.Jo,a taky se mi libila ta krev a moznost bojovat s Revanem.
Obrázek

Sith Nehav - MW
Mistr Slolu Nehav - Imp
Padawan Luke - NR
válečník Zheison Sha Luke Nehav - Bojová aréna
Kapitán Erik Nehav - Vong mise
Námezdní lovec Marwollo Zhein - MPM Temný rozbřesk
Cassus Sand - MPM Chyťte ji!

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Zatím mám rozehranou jedničku a musím říct že je to výborná hra. Grafika sice nic moc ale taky nemám zrovna nejsilnělší počítač a jsem rád že to šlape. Nejvíce se mi z planet zatím líbil Manaan a jeho vodní svět. Hraju vždycky za LS ale štve mně že jsou temné body za používání přesvědčoví sílou.

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Hraj za Sithy, je to lepší a více srandy :P. Korriban rulezz

Uživatelský avatar
Garon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 01.12.2009 16:40:10

Příspěvek od Garon »

Hm myslím že jednička je lepší než dvojka (já vždy hraju podle Kanonické verze) takže Revan muž. Ale víc se mně líbila jednička ten příběh byl dobrej je tam scie pár nedostatku které ve dvojce zlepšili, ale ve dvojce je řidší příběh je sice krásně temný, ale už odzačátku mě bylo ajsný že Kreia je Sith a to jsem u Revana tehdy nečekal několik minut jsem seděl a koukal na monitor když mně Malak řekl, že jsem temný pán ze Sith Dart Revan v jedničce.

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“