Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Syntax
Učedník
Učedník
Příspěvky: 6
Registrován: 20.10.2008 20:09:22
Bydliště: Dvůr Králové n/L
Kontaktovat uživatele:

Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy

Příspěvek od Syntax »

Doufám že jsem to tady někde nepřehlíd, ale přijde mi jako hřích nemít tu recenzi na jednu podle mě z nejlepších her ze série Star Wars. Jednu z nejlepších myslím hlavně díky skvělému Multiplayeru.

Už z názvu jistě zjistíte že začátek se odehrává v akademii rytířů Jedi. V této hře je ojedinělost, jenž je velmi potěšující. Hned od začátku máte svůj světelný meč, jehož barvu a vzhled si vyberete v menu, stejně jako vaší postavu! Nejenom, že si můžete vybrat postavu a vlastní Lightsaber, ale můžete si před každou misí vybrat nebo zlepšit nějakou schopnost! K výběru je zde i několik ras a hrát můžete za obě pohlaví, ovšem vaše postava se vždy bude jmenovat ,,Jaden Korr“.

Rasy:
Keldor - muž: Je zde jen muž, ovšem máte na výběr z několika různých hlav (každá s jinou maskou), a několika ojedinělých oblečení, které jiné rasy nemají!
Rodian - muž: Jako u rasy Keldor, máte k výběru několik hlav a oblečení! Tak je stejně i u jiných ras!
Člověk - žena i muž
Zabrak - žena
Twi'lek - žena. U této postavy je možnost změnit barvu její kůže!

Po chvilce hraní si můžete zvolit jestli váš meč bude lehčí a tudíž rychlejší (lépe pujdou vykrývat střely, atd..), a nebo bude silnější a tudíž pomalejší! (lépe se vám budou zabíjet nepřátelé! Později si můžete vzít buď: Světelnou tyč, dva meče a nebo si nechat jeden! Na konci poslední soustavy misí si musíte vybrat zdali se přidáte na Temnou stranu Síly, nebo zůstanete na Světlé straně Síly. Jak to bude dál, to už je jen na vás!

+ Této hry:
+ Vynikající multiplayer s několika mody
+ Souboje se světelnými meči
+ Zpracování okolí a misí
+ Grafika
+ Možnost vybrat si mezi Temnou a Světlou stranou
+ Vytvoření si postavy, meče a později možnost vzít si světelnou tyč a dva meče!

- Této hry:
- Krátký příběh
- Blbá inteligence nepřátel i přátel

Na závěr vám mohu tuto hru, ač není nejnovější, vřele doporučit.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

To je divný, to ten topic někdo musel smazat, protože zde byl a já jsem do něj i přispíval... No, ale dost k off-topicu. Je to výborná hra, která mě baví dodnes.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Jo tuto hru si vždy rád zahraji. Dnes však jen multiplayer. :D
Obrázek

Pajda
Učedník
Učedník
Příspěvky: 4
Registrován: 04.11.2009 15:16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajda »

Tuhle hru už pár let hraju po netu, dokonce i v klanech, kde jsem prošel od nejspodnějších, až po nejvyšší hodnosti.
Doporučuju, ale Jedi Outcast taky není špatnej... :)

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Taky hraju dohrál jsem všechni obtížnosti a teď dokončuju Jedi master za hodný

Uživatelský avatar
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník
Příspěvky: 121
Registrován: 13.3.2011 13:34:37
Bydliště: Jaroměřice n. Rok

Příspěvek od Jedi Pablo Hol »

Teď jsem to dohrál na Jedi knight, za světlou stranu síly s jedním mečem. ;)
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi

Uživatelský avatar
YavineCzek
Učedník
Učedník
Příspěvky: 72
Registrován: 07.2.2009 15:47:06

Příspěvek od YavineCzek »

Tak Jedi academy je úžasná hra ... multiplayer taky dobrej.. , ale to uplně nejlepší jsou módy obzvláště ten zvaný Movie Battles 2 který absolutně překopává herní ovládací i grafickou stránku hry a činí jí tím naprosto dokonalou :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“