Lego Star Wars - The Video Game

Napište recenze a své názory na jednotlivé hry ze světa SW

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Lego Star Wars - The Video Game

Příspěvek od Jordi Linx »

Jedná se o první verzi Star Wars, kde hlavní roli hrají Lego postavičky, která byla zaměřena na novou trilogii Star Wars, tedy Epizody I - III.
Hra samotná má dva základní módy - Story mode a Free Story Mode, kde Story Mode je procházení jednotlivých úrovňí s charaktery, které byli v daných příběhových sekvencích, zatímco do Free Story Mode si můžete vzít kohokoliv, koho máte k dispozici, což je i nezbytné na dohrání hry na 100 procent.

Vše začíná v kantýně, kde Obi-Wan scháněl informace o útočnících na senátorku Amidalu v II. Epizodě a to je i jakýsi centrální bod. Mimo kantýnu si můžete prohlížet sestavené modely loďí(musíte splníte určité podmínky během misí, jako sesbírání lego "stavebních" kostiček) nebo se bezcíleně řezat s kolemjdoucími padouchy. V samotné kantýně jsou tři další podmístnosti, každá vyhražena pro jednu epizodu. A v každé téhle místnosti je šestero dalších dveří, které symbolizují ty nejznámější kapitoly z daných epizod. A vchodem do těchto dveří zahájíte samotnou misi.

Co se misí týká, tak teoreticky je nemůžete nevyhrát, protože, ruku na srdce, je hra zamýšlena především pro nejmenší obecenstvo. Pokud však chcete hru dokončit na maximum - tj. nasbírat ve všech misích daný počet lego peněz, všechny "stavební" kostky, odemknout si všechny charaktery a bonusy, tak se opravdu hodně zapotíte a každou misi si projdete víc jak jednou. Pokud se zaměříme na typy misí, tak jsou tu dva hlavní - postavičkové a lítací mise. Samotné pojmenování misí je už dost výstižné, takže to nebudu dále rozebírat.

Grafické zpracování mi přijde perfektní vzhledem k danému žánru, protože je to "přecejenom" Lego, ne ? Herní obtížnost jsem zmínil v části o misích, takže jenom shrnu, že každý si přijde na své. Zvuk je už de facto klasika, co se týká Star Wars, a pokud řeknu klasika ve Star Wars, tak mám na mysli vysokou úroveň.

A cože mě na této hře zaujalo nejvíc ? Kromě toho, že má úžasné osobité kouzlo, které pohltí snad každého fanouška StarWars, tak jsem si opravdu neuvěřitelně užíval možnost Co-Operative hraní, kdy jsem k tomu zasedl s bráchou a společně jsme procházeli mise. Tady bych taky vytknul jednu slabinu hry a tou je právě multiplayer, co se síťového hraní týká. Takže největší sílou této hry je kromě Síly taky a především její zábavnost, kterou bych hodnotil 100+ procenty.

Málem jsem zapoměl zmínit ještě jednu důležitou poznámku a to, že hra k samotnému příběhu StarWars občas přistupuje dost komicky, jenomže i to přispívá k skvělé zábavnosti hry, protože veškerý humor je pojatý tím správným způsobem. A možná bych ještě podotknul, že tato hra vyšla dva měsíce před III. epizodou, takže pokud jste si do té doby odemkli stejnou epizodu ve hře, tak jste mohli znátn ástin příběhu ještě před samotným filmem.

Minimální požadavky:
System: Pentium III 1GHz
RAM: 256 MB
Video Paměť: 32 MB
Místo na disku: 2200 MB

A závěrem bych tuto hru jenom doporučil dále, protože i pokud hrajete sami, tak si to neuvěřitelně užijete, ale o to víc vám doporučuju přizvat si k počítači kamaráda, bratra, sestru, tátu, mámu, prostě ohkoliv do dvojice a jet spolu, protože pak to má ještě lepší náboj.

Screenshot:
Obrázek
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

nan-lon

lego

Příspěvek od nan-lon »

tahle hra je super!vzdycky kdyz prisel kamos tak jsme sli parit tuhle hru.vzdycky kdyz jsme to hrali tak jsme se malem polulali smichy!jeto proste
goooooooooood hra.

Uživatelský avatar
Lord Reborn Master
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 27.11.2007 07:25:15
Bydliště: Akademie Sithu na Korribanu
Kontaktovat uživatele:

Lego Star Wars:The Video Game

Příspěvek od Lord Reborn Master »

Souhlasím s vámi,je to mrtě pařba já ji mám a už sem ji celou přepařil.Ale z celé hry je nejlepší ukázka jedné mise ze IV.epizody kde se hraje za :Vader: Darth Vadera :Vader: a za jednoho :Trooper: imperiálního vojáka :Trooper: .
Sithský kodex

Neznám mír, pouze hněv.
Neznám strach, pouze moc.
Neznám smrt, pouze nesmrtelnost.
Neznám slabost, pouze Temnou Stranu.

Jsem Srdce Temnoty.
Odvrhuji strach a
naopak rozsévám ho mezi protivníky,
jsem ničitel světů,
skrze moc Temné Strany.

V mém nitru žhne nenávist,
celý vesmír se přede mnou sklání,
oddal jsem se Temné Straně,
v níž našel jsem pravý život,
ve smrti světla.

Uživatelský avatar
LaMpA
Učedník
Učedník
Příspěvky: 63
Registrován: 22.10.2007 07:15:46
Bydliště: Havířov

Příspěvek od LaMpA »

Něco tak srandovního a hustého jsem dlouho neviděl...prostě good game plná srandy...a kdo to nehrál tak doporučuju... :Emperor: :Vader: :Trooper: :| :cry: :o
Jsem Král Spamerů...připoj se taqké ty...


Hehe

klokis

lego star wars

Příspěvek od klokis »

tuhle hru doporucuju vsem lidem co se chteji poradne zasmat ja mam lego star wars 1

ale lepsi jak jednicka je dvojka

Lego Star Wars:The Original Trilogy

Luke001

Příspěvek od Luke001 »

faaaaaaaaaakt super hra doporučuju.nejlepši je to ve dvou. :X-wing:

Windruner

Příspěvek od Windruner »

Tuhle hru hrajeme s bráchou pravidelně na Wii ve verzi complete saga.
Nedovedete si představit jeho radost když zničil hvězdu smrti nebo porazil hraběte Dooku. :D

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

úplne perfektná hra...prešiel som ju asi 100x ale nikdy ma to neomrzelo a complete saga je tiež pecka
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Odpovědět

Zpět na „Recenze her“