Bod Rovnováhy

Knihy, které již vyšly v češtině

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Bod Rovnováhy

Příspěvek od Jordi Linx »

Bod Rovnováhy
Kathy Tyers
Obrázek

Kniha nás opět přivádí do drtivé invaze Yuuzhan Vongů přicházejících z jiné galaxie. Po jejich počátečních útocích má Nová Republika velký problém s uprchlíky, kteří jsou přemisťováni na mnoho planet, včetně průmyslově zničeného Dura. Han Solo se stále vyrovnává se smrtí svého nejdražšího přítele a potíže sužují i jeho děti. Každé má zcela odlišný problém, ale všichni se nakonec střetnou na Duru, kde s uprchlíky působí jejich matka Leia. S překvapujícím objevem přijde i vongskou nemocí sužovaná Mara Jade, která se také ocitá na Duru. Je však tato planeta v bezpečí před útočníky ? A jak nehostinná je pro uprchlíky ? To vám prozradí tato kniha.

Ženská ruka Kathy Tyers byla hodně znatelná při reakce ženských postav knihy, které byly dobře zpracované a opět nás utvrdí v tom, že Jacen Solo je prostě idiot :) Tato kniha jistě stojí za přečtení a podpořím to hodnocením 7,5/10 a konstatováním, že tato kniha patří mezi ty, které se dobře čtou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Ryen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 66
Registrován: 10.2.2011 01:57:44
Bydliště: CR

Příspěvek od Ryen »

I když mi zezačátku přišla trochu nudná, tak mně kniha po chvíli čtení začala bavit. Taky už jsem se chystal dát sem na ní recenzi :D
Nemůžu si pomoct, ale role i chování Jacena se mi v ní náhodou líbilo... ;)
Nejsou žádné emoce, je jen klid.
Není žádná nevědomost, je jen poznání.
Není žádná vášeň, je jen vyrovnanost.
Není žádný chaos, je jen harmonie.
Není žádná smrt, je jen Síla!

Odpovědět

Zpět na „Recenze knih“