Fame Caviar - Den slávy

Pakliže je hráč déle než 30 dní neaktivní, sem bude přesunut jeho výcvik

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Fame Caviar - Den slávy

Příspěvek od Gnost Kohn »

Herios IV, džungle

Verd'goten. Tvůj okamžik, tvá zkouška. Tady jsi mohl získat všechno, nebo o vše přijít a čekat, než dostaneš druhou šanci. Nebylo to ale jediné, co tě dnes trápilo. Matčin stav se nezlepšoval a tvůj mandalorianský otec byl čím dál více zachmuřený a téměř nemluvil.

Teď jste ale stáli tady. Herios IV, mýtina uprostřed nekonečného labyrintu stromů, keřů a lián.
Aien k tobě stál zády a notnou chvíli se ani nepohnul.
"Tak jsme tady... připraven?" Prolomil konečně mlčení, když se otočil a sundal si helmu.
"Tvým úkolem a zkouškou je chytit tohoto... muže." Zvedl ruku s holoprojektorem a z něj vystřelil modrý kužel, který ti ukazoval nějakého podivného ptáka na dvou nohách. Neměl však křídla, jeho ruce byly opeřené, ale byly to ruce, které zakončovaly pařáty, stejně jako jeho nohy. Zobák a kožnaté čelo bylo také zakončeno peřím tam, kde měly být vlasy. I přes modrou barvu holoprojekce vypadal velmi barevný.

"Gvrynn Keenda. Druhu Mrlssi. Přes metr vysoký, velmi barevný, velmi vzteklý zločinec. Tvým úkolem je ho najít a chytit... živého, takže si nastav blaster na omráčení. Jak ho dostaneš je na tobě. Podle pozorování je dva kilometry na sever v jeskyni. Jeho zručnost v oboru, ale i v přežití se stala pojmem, takže dávej pozor na pasti."
Poté přešel ke stolu, který zde rozložil a roztáhl na něm do teď zabalenou deku.

"Tady máš svoji pušku, kouřové granáty, ruční vrhač sítí, lano... v pušce máš uspávací náboje, nechceme ho zabít, takže ho možná budeš muset trefit vícekrát. Vezmi si co chceš a do toho chlapče."
Mimo vyjmenované věci zde leželo i několik šokových min, které nevybuchovaly, ale pouštěli elektrické šoky do kohokoli, kdo na ně šlápl. Také ostrý vrhací disk, který měl uprostřed prostor i díry na chycení do dlaně, tkaže se s ním dalo jít i do kontaktního souboje. Z nějakého důvodu zde bylo také vysouvací kopí, které tak šetřilo dost místa a meč. Bylo ti ale jasné, že vše nepobereš.



______________________
Nebraň se pocitům, myšlenkám nebo vnitřním rozporům...
Když popisuješ děj, nikdy nehraj za další postavy, pouze za sebe!
Posuň výcvik o kousek dopředu, nepokoušej se o předbíhání událostí.... můžeš vyrazit, pokud nebudeš mít zájem o konverzaci.
Hodně štěstí.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Alfons
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 01.5.2017 19:19:05
Bydliště: Mandalore
Kontaktovat uživatele:

Re: Fame Caviar - Den slávy

Příspěvek od Alfons »

Herios IV, džungle

Podivný muž pomyslel jsem si. Přehodil jsem si pušku přes rameno, vzal pár granátů,vrhač sítí pár šokových min a lano.
"Hodně štěstí." popřál mi Aien.
"Re'turcye mhi" rozloučil jsem se a vyrazil. Začal jsem se prodírat keři a dalším porostem džungle. Měl jsem strach.
Strach není špatný, když ho dokážeš využít. vzpomněl jsem si na starou poučku, kterou jsem nikdy nepochopil. Při nejhorším umřu a při nejlepším budu žít. U matky je to podobné a doktor stále neurčil nemoc. Aien mluví méně a méně a není jasné, co se s ním stane, pokud matka umře. Dál jsem procházel džunglí.
To je ideální skrýš. uvědomil jsem si a začal jsem přemýšlet, jak toho Mrlsse chytím.
"Vždy skloňujte mé jméno takto: 1.p. Alfons, 2.p. Alfonse, 3.p. Alfonsovi, 4.p. Alfonse, 5.p. Alfonsi, 6.p. Alfonsovi, 7.p. Alfonsem. Mě nezajímá, jak je to správně."-Alfons Alfonsovič (fiktivní postava)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Fame Caviar - Den slávy

Příspěvek od Gnost Kohn »

Herios IV, džungle

Poměrně rychle jsi ve vysokém porostu pochopil, že dva kilometry ti budou trvat déle, než by sis přál. Musel jsi se prodírat křovím, lijánami, které se táhly snad všude a místy i obcházet, ale měl jsi pocit, že držíš směr.
Po nějaké době jsi přišel k místu, kde bylo několk metrů doslova vypáleno a uprostřed této soupště nežela vybělená lebka. Jen lebka, nic víc, žádné jiné kosti, jen tento pohozený ostatek. Když jsi ale pohlédl výše, mohl jsi spatřit něco naprosto jiného.

Za kotníky tam bylo zavěšené tělo, pravděpodobně lidských proporců. Okamžitě jsi poznal, že mu jaksi chybí kůže na celém těle. Jediné co zbylo byly kosti a svaly, ze kterých na zem kapala krev. Jedno ale bylo jisté... jeho lebka to nebyla.
Podle tvých odhadů a za předpokladu, že jsi nesešel ze směru, tělo viselo právě směrem, kterým musíš jít.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Alfons
Učedník
Učedník
Příspěvky: 7
Registrován: 01.5.2017 19:19:05
Bydliště: Mandalore
Kontaktovat uživatele:

Re: Fame Caviar - Den slávy

Příspěvek od Alfons »

Herios IV, džungle
"Zajímavé." zhodnotil jsem výjev. Začal jsem přemýšlet, co znamená.
Možná je to varování uvažoval jsem. Význam lebky a těla jsem ale stále nepochopil.
Nebo orientační bod, možná svatyně, oltář, oběť bohům? bylo to více a více nejasné. Ale pěkná podívaná to nebyla. Odkopl jsem lebku do křoví a dál přemýšlel nad mrtvolou.

Po chvíli jsem se rozhodl, že vyrazím.
"Ach jo" povzdychl jsem si a vyrazil do džungle.
"Vždy skloňujte mé jméno takto: 1.p. Alfons, 2.p. Alfonse, 3.p. Alfonsovi, 4.p. Alfonse, 5.p. Alfonsi, 6.p. Alfonsovi, 7.p. Alfonsem. Mě nezajímá, jak je to správně."-Alfons Alfonsovič (fiktivní postava)

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Fame Caviar - Den slávy

Příspěvek od Gnost Kohn »

Herios IV, džungle

Lebka zasvištěla zvukem a poté zmizela ve vysokém porostu. V zemi po ní zbyl jen malý důlek a po chvíli jsi pokračoval dál.
Zdálo se ti, že s každým krokem tvé okolí potemňovalo. Nejprve nepatrně, ale později už jsi byl rád, že sem dopadá pár paprsků světla. Koruny stromů byly v těchto místech tak husté, že těch několik míst nestačilo prosvítit les až na zem.

Za nějakou dobu ti připadalo, že určené dva kilometry jdeš daleko déle, než by jsi měl. To jsi se ale tak akorát zastavil, když ti pod nohou začala padat tráva. Skrze všechno listí a větve před sebou jsi viděl dílu plnou trnů, do které už zahučelo něco velkého a černého. Po chvíli pozorování ti to připadalo, jako pořádně přerostlé divoké prase a podle smradu zde už nějaký pátek leželo. Někdo past částečně opět přikryl a nechal být.

Kolem jámy, která vypadala že by pojala menší stíhačku bylo podloží na jedné straně pošlapáno. Vlevo od pozice, kudy jsi přišel byla většina větví posbírána a v hlíně zde bylo několik stop, které ale všechny po pár metrech mizely, celkově ale les tím směrem nevypadal tak hustý. Na opačné straně bylo nekonečné křoví a stromy do sebe ve výšinách narážely, jakoby se snažily jeden druhého přetlačit. Vpravo od tebe zase les vypadal téměř rukou nedotčený.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Zamčeno

Zpět na „Dočasně uzavřené výcviky“