Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Zde jsou umístěny všechny dokončené výcviky.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Strojovna

Snad to zvládnu.
Zadoufám a vytáhnu z nářadí další kusy, coby "munici".
Potichu, ale rychle vyrazím na můstek.
Hlavně bejt potichu, ať po mě nezačne hned sřílet.
Napomínám se.
Taky by bylo fajn kdyby nebyl můstek taky pod zámkem.
Zadoufám a přikradu se k němu.
V případě, že tam Toro opradvdu je zkusil bych se k němu nenápadně připlížit a poslat ho do limbu. Stejný postup bych volil i v případě, že bych zde nalezl Kasiu.
V případě, že by se mi nepovedlo je překvapit, byl bych nucen se rychle přizpůsobit na stalé situaci, hlavně v závislosti na vzdálenosti a přítomnosti, či absenci krytů.
Kdyby zde byl Jon či Aniah, odložil bych násilný akt až po rozmluvě, co se děje na jejich straně. Přeci jen, jim Auril věří, takže snad nemají důvod nás přepadat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Kokpit:
Nalezl jsi ještě několik šroubů, matek, které mohly dost dobře sloužit jako projektily a dovybavil ses jimi. Aurilovi jsi pokýval, že si snad poradíš a s tichým našlapováním jsi vyrazil směr kokpit.
Cesta k němu byla volná, což naznačovalo, že v rámci lodi už byly uzavřené jen některé sekce. A jakmile jsi procházel okolo kajut posádky, tak bušení na dveře z pokoje Aniah prozrazovalo, kde se nacházela ona. Zbystřil jsi a byl jsi opatrnější ve svém postupu, ale nezdálo se, že by někdo očekával příchod někoho neočekávaného.

Kokpit jsi měl skoro na dohled a začal jsi plánovat, jak přepadneš dotyčného, pokud jím bude Toro a jak rychle asi budeš muset reagova potom, co otevřeš dveře, které byly zavřené. Variant bylo hned několik, ale nedostal jsi se k realizaci ani jedné - když jsi byl na deset kroků od kokpitu, tak se otevřely dveře a v nich stanul Toro.
V ruce držel blasterovou pistole, ale nezdržel ji zvedlou - tedy rozhodně ne do doby, dokud si tě nevšiml. Na obyčejné máchnutí hydroklíčem jsi nebyl dostatečně blízko, ale tvůj protějšek očividně nechtěl hned střílet.
Mohl jsi i krátce postřehnout Jona v kokpitu, respektive jeho tělo, které leželo opřené o stěnu. Nemohl jsi rozpoznat, zda-li byl jen v bezvědomí, nebo došlo k trvalému řešení jeho přítomnosti. Nicméně blaster se zvedl a mířil na tebe.
Ah, Xier. Doufal jsem, že budeš řádně spát jako hodný člen posádky, ale asi sis zrovna musel odskočit, heh. Zahoď ten hydroklíč do strany nebo za sebe, ruce za hlavu a břichem na zem. A nebudu to opakovat,
začal s úsměvem, aby jeho tón přešel v jednoznačně výhružný a i díky zkušenostem jsi věděl, že to myslel vážně.
Co však Toro nevěděl, bylo že Auril brzy začne střílet a jakákoliv nečekaná událost pro některého z účastníků konfliktu mohla situaci kompletně otočit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Kokpit

V duchu jsem zaklel. Byl jsem již celkem blízko, ale dost blízko. Těch několik kroků bylopříliš mnoho, abych mohl cokoliv udělat.
Zapřemýšlel jsem, že bych zkusil hrát extrémně zmateného, ne že by to v současné situaci byl problém, ale ten hydroklíč bych asi těžko vysvětlil. Jediné mé štěstí bylo, že jsem se stačil již duševněna něco podobého připravit a nezačal jsem okamžitě panikařit.
Ač bylo fajn, že se rozhodl, že mne okamžitě nezastřelí, problém byl, že názor mohl změnit kdykoliv a i omráčit mě mohl díky němu na dálku.
Tak to je v kelu.
Nechtěl bys mi kupříkladu vysvětlit co se tu teď vlastně děje?
Otázal jsem se ho. Protože mi bylo jasné, že moc váhat nebude rovnou jsem se otočil a odhodil hydroklíč, jak požadoval. Stejně mi v současné situaci moc platný nebyl.Zatím jsem tak činil pomalu, doufal jsem, že by Auril mohl zatím rozjet nějakou akci a tím ho rozptýlit, ale s tím se nedalo moc počítat.
Jak jsem se otáčel zpět k němu, začal jsem zvedat ruce, jako bych je dával za hlavu a rovnou se i začal mírně shýbat, aby věřil, že dělám co požaduje.
Doufal jsem že ho tím uchlácholím a nebude čekat mou akci. S tou jsem nečekal.
Když byly rucev ideální výčce pro mířený hod vrhl jsem mu po hlavě jeden projektil, jež jsem měl v ruche schovaný. Zda je to zrovna matka či šroub jsem ani pořádně nevěděl. Nezůstal jsem ani stát na místě a skočil, zde mi pomohlo mírné skrčení, směrem k němu, ale mírně do strany, aby mne střela mohla minout.
Přežil bych-li let, plánoval jsem zde udělatparakotoul, opět změnit směr, vrhnout další projektil a bez zastávky pokračovat mírně klikatou trasou směremk němu kde bych se ho pokusil přeprat a hlavně odklonit hlaveň blasteru mně méně nebezpečným směrem.
Tomu že bych toto mohl dokázat a přežít, jsem nicméně sám moc nevěřil, na vybranou jsem ale moc neměl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Kokpit:
Zažil jsi podobných situací několik a proto jsi se rozhodl alespoň z počátku zdánlivě spolupracovat a tím svého protivníka uchlácholit, což na první pohled fungovalo dobře. Úmysl okamžitého zabití jsi tak u něho zatím spatřit nemohl a to byl další pozitivní bod pro tvoje postavení.
Mít eso v rukávu, nebo něco na vrhnutí, nebyl problém a už jsi jen čekal na vhodný moment - tik očí, polevení v pozornosti, prostě cokoliv, co by opět trošku překlonilo rovnováhu na tvou stranu.
Hele, není to nic osobního - jen dobrá obchodní příležitost. Prostě "náš" kapitán převáží něco, za co dostanu od svého klienta podstatně vyšší sumu, když se to prodá správným lidem,
uchechl se Toro, když se v pozadí spustila blasterová palba. Ruce jsi měl už téměř v ideální pozici, takže načasování bylo opravdu brilantní.

Projektil vyletěl z ruky maximální rychlostí, jaké jsi byl v té chvíli schopen vyvinout a již jsi skákal bokem kupředu. Místnost vyplnilo zaúpění bolestí, když to Toro schytal do pravého ramene a krátce na to se ozval blasterový výstřel.
Ale to jsi již vypustil druhý projektil a chystal se na dvojskok přímo k Torovi. Koutkem jsi stihl postřehnout, že výstřel z jeho blasteru šel úplně mimo a i když z něho nestřílel poprvé, proti zkušeným pašerákům a lovcům odměn by rozhodně neobstál.
Posledním odrazem jsi doslova narazil do Tora a oběma rukama mu chytil zápěstí ruky s blasterem a vyzdvihl je vzhůru, aby další výstřel skončil ve stropě. Díky setrvačnosti pohybu jsi "donesl" Tora až ke stěně, kde jsi ho měl nyní přimáčknutého. Situaci jsi tak obrátil ve svůj prospěch, ale ještě nebylo rozhodnuto.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho

To, že jsem přežil a dokonce se mi i povedlo se k němu dostat mě dosti překvapilo, nechtěl jsem však usnout na navřínech, na těch spí jen maso v troubě, a dál jednal, dokud bylo štěstí blbý.
Využil jsem toho, že jsem byl dostatečně blízko a vší silou ho nakopl kolenem do rozkroku. Nebyla to zrovna čistá zápasnická taktika, ale funebráci se neptaj, kdo bojoal čestně a kdo ne. Vzhledem k tomu, že jsem měl ruce na jeho ruce, která mířila zcela vzhůru vzal jsem ho rovnou loktem na obličem, neměl jsem sice moc času a možností pro rozmach, takže rána nemohla být příliš silná, ale na druhou stranu on neměl moc možností ránu vykrýt.
Počítal jsem s tím, že ho kop vyvede z míry dostatečně natolik, abych mohl využít klasický chvat a držeje ho stále za ruku s blasterem, ho přehodit přes sebe aby dopadl, nejlépe velmi tvrdě, na zem.
Kdyby se mi to podařilo, bylo by vhodné abych mu pak klekl na krk, což by ho mělo dostatečně zaměstnat natolik, aby nekladl už moc velký odpor a konečně mu hlavně vykroutit bouchačku z ruky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Kokpit:
Nijak jsi se nezaobíral čestností souboje a velmi rychle jsi soupeře výrazně ochromil, což veškeré další dění naprosto naklonilo na tvoji stranu. Úder loktem dorazil i ten zbytek vůle k odporu, kterou mohl Toro ještě mít. Následné přehození bylo složité jen v tom, že Toro byl pokrčený a tys tak musel vyvinout více síly, než by bylo běžně nutné. Toro tak přelétl přes tebe a plnou vahou přistál na zemi, aby se sotva stačil nadechnout, když jsi ho přidusil ještě více.
Zbraň jsi ani nemusel moc vykrucovat, protože po chvilce přišel tvůj nyní jednoznačně bývalý kolega o vědomí a uvolnit zbraň poté již byla hračka. Mohl sis být jistý tím, že pár minut bude nejspíše mimo a díky tomu si vydechnout z tohoto střetu, z něhož jsi vyvázl bez vážnějšího zranění.

Zatímco byl Toro mimo, měl jsi možnost překontrolovat Jona a zjistit, že byl zatím ještě naživu, ale zranění vypadala docela vážně a nebylo pochyb o tom, že bez brzkého ošetření by mohlo být jeho zranění i vážné, ne-li smrtelné.
Blaster, který jsi sebral Torovi vypadal v pořádku funkční a prakticky plně nabitý, takže jsi na základě svého rozhodnutí mohl skoro okamžitě vyrazit za Aurilem mu pomoci - nebylo i pochyb o tom, že cesta do nákladového prostoru a tedy k Aurilovi byla volná.
Mohl jsi se dostat i k palubnímu počítači, kde Toro očividně něco prováděl a rychlý pohled ti prozradil, že se neobtěžoval s nějakým zavíráním, rušením úprav, zamykáním nebo něčím podobným. Dle všeho byl tedy nezdolně přesvědčen o úspěchu své akce, což ti nyní mohlo dosti napomáhat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Kokpit

Tora jsem přemohl v téměř rekordním čase. bylo mi však jasné, že kdyby se měl souboj opakovat, tak bych to měl mnohem těžší, neboť mne dosti podcenil. V tuto chvíli ale nebyl čas se zatěžovat předčasnými úvahamy a zkontroloval jsem Jona.
Dobrá zpráva byla ta, že žil, špatná byla naopak ta, že dost možná mu to dlouho nevydrží.
Překontroloval jsem konzole v kokpitu. Naštěstí neměl Toro potřebu po sobě zahlazovat stopy a tak jsem mohl zrušit uzamčení dveří. Dobře sem si pamatoval, že Aniah se snažila dostat ven. Hodlal jsem jí v tom pomoci. Přeci jen byla na lodi medičkou a lékařskou pomoc potřboval Jon jako sůl. Tedy vlastně ne, sůl bych mu do ran radši nesypal.
Aniah! Kokpit, Jon má trable!
Zavolal jsem přes rameno, aby se, poté co byla osvobozena, vydala správným směrem.
Zatím jsem vzal z oné tajné přihrádky granáty.
Při odchodu mi padl zrak na omráčeného hromotluka. Nevěděl jsem jak dlouho zůstane v bezvědomí, ale nehodlal jsem riskovat, že napáchá další škody.
Zaklekl jsem k němu a bez většího rozmýšlení mu vykloubil palec. Loket by byl jistější, ale vzhledem k jeho značné muskulatuře, jsem se bál, že by to trvalo moc dlouho.
U palce jsem však nezůstal a rychle mu s lupnutím vykloubil ještě ukazovák a prsteník. Po vtečinové úvaze jsem postup zopakoval i u levé ruky. V akčním filmu by si prsty nejspíš byl schopen vrátit zpět, ale realita bývá složitější a v případě že se probudí, tak místo aby převzal kontrolu nad svými klouby bude hrát nerovný souboj spíše s vlastními svěrači.
Věděl jsem, že i když jsem neustále spěchal, ztratil jsem již spoustu času a tak jsem s granáty a Torovou pistolí utíkal Aurilovi na pomoc.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Kokpit:
Protože byla konzole normálně přístupná a ty jsi se systémy již trochu seznámil, netrvalo ti dlouho nalézt zámky dveří a odemknout všechny dveře do kajut posádky. Sotva jsi dořekl slova pro Aniah, tak ta už byla téměř v kokpitu. Cestou si dala dvě a dvě dohromady a čistě omylem Tora nakopla do břicha, když probíhala okolo.
Rychlá kontrola Jona ji uvedla do obrazu a zdálo se, že by si nejradši řekla o pomoc, ale když viděl, že jsi našel přihrádku s granáty, tak jí došlo, proč jsi je bral a ozvěny palby z nákladového prostoru ji v tom jen utvrdily.
Co, co se děje?
dorazila do kokpitu i Kasia, když jsi procházel okolo k Torovi a trochu se zarazila, když jsi se začal starat o jeho prsty, aby ses pojistil.
Tím se nezdržuj, já mu něco píchnu, hlavně pomoz Aurilovi! A ty pojď sem, potřebuju tvou pomoc s Jonem,
zahulákala na vás oba Aniah a Kasia ji skoro hned uposlechla. Ty jsi už pelášil směrem k Aurilovi.

Našel jsi ho, jak se krčí u rohu do nákladového prostoru a střelbou se snaží zasáhnout nějaký cíl, ale zároveň i občas naslepo vystřelil do prostoru. Zastavil jsi se kus za ním a jasným gestem ti naznačil, že tě zaregistroval.
Podej mi dva, potom si připrav jeden na odhoz, řekni pět sekund předtím než ho hodíš a pak ho hoď, potom se přesuň na moje místo a pal dle libosti. Až hodím další, tak se zkus přesun na nějaké místo nalevo od dveří, abychom je dostali do kříže,
instruoval tě Auril a čekal, až jak se zachováš.
Co jsi mohl vědět, tak protivníci byli určitě alespoň dva a oba po levé straně skladu. Také ti neušlo, že Auril je úmyslně nechtěl nechat se dostat do pravé části skladu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Kokpit

S vysvětlováním jsem se nezdržoval, na to bude snad dost času později. Naštěstí ho po mne ani nakonec nevyžadovala.
Když, ale řekla abych se již s Torem nezdržoval, že se o něj postará, nechal, jsem ho tedy jen s dvěmi vykloubenými prsty, umím je vyhazovat z kloubů fakt rychle, a rozběhl se za Aurilem rovnou.
Zde jsem mu hodil, stále zajištěné, dva požadované granáty. Další granát jsem již připravil k detonaci a postupoval podle pokynů.
Jakmile granát vybuchl vyklonil jsem se z Aurilova místa hledal skrze mířidla, kde jsou vlastně útočníci, a kam se potom budu moci přesunout, abych mohl zahájit palbu. doufal jsem že na nás neútočí jawové, či jiní skrči, neboť jsem mířil na cíl o výšce člověka.
Byl jsem i připraven, kdy Auril hodí další granát, abych se přesunul, a abych se taky nedíval příliš moc přímo na výbuch oslepujícího granátu, to by mi moc neprospělo.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor:
Při krátké podpoře palbou, jsi měl možnost zahlédnout profil útočníků a ke své úlevě jsi mohl poznamenat, že se nejednalo o jawy, ewoky či jiné tvory, kteří byli sotva po kolena. Co ji mohl říci, tak to byli dle všeho jen humanoidi a číslo jsi mohl brát jako minimálně tři.
Také se ti povedlo vyhlédnout bednu, která, byť nebyla největší, rozhodně poskytovala dostatečný kryt, pro plán načrtnutý Aurilem. Sem tam jsi tedy vypálil naslepo a čekal jsi na druhý granát, aby ses přesunul.
Netrvalo to dlouho a Auril jej vrhnul vpřed, načež jsi počkal vhodnou dobu a skokem plavmo se vrhnul vpřed, aby ses po kotoulu akorát skryl za bednu. Rychlá obhlídka za sebe ti prozradila, že i Auril se přesunul a to ještě víc doprava a trochu dopředu. Neváhal s palbou, ale ty jsi ještě chvilku vydržel a více vyhodnocoval situaci. Za tuto rozvahu sis pak mohl poděkovat, protože jsi spatřil, že při náklonu z opačné strany krabice jsi mohl dostat volnou palbu na jednoho z útočníků a nezdálo se, že by o tvé změně pozice věděli.

Útočníci se stejně jako ty s Aurilem kryli a kromě toho jednoho, kterého jsi mohl překvapit bez jakéhokoliv jeho tušení, jsi trochu viděl i na jednoho dalšího, který by se mohl pod tlakem tvé palby trochu odkrýt Aurilovi. Třetí byl vůči tobě dobře schovaný, ale zároveň na tebe neviděl - držel si ale palebnou linii na Aurila a snažil se poskytovat prostor kolegům, aby na něj mohli něco vymyslet.
Řádně jsi ale neviděl vstup, kterým se dostali dovnitř, jak ti v tom překážel náklad a netušil jsi, co se mohlo ještě skrývat tam.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor

Chvilka, kterou jsem si dalna rozvahu a naplánování se mi nakonec vyplatila, když se jeden z nepřátel odkryl.
Poté co jsem si přesně ujasnil, kde jsou další, a kudy se asi tak mohou vydat dál jsem pečlivě namířil zbraň na nekrytého, nazvěme ho pro jednoduchost pirátem a stiskl spoušť. V případě, že by palba nezanechala, očekávaný výsledek, tedy pirátovo vyřazení z boje, bych pokračoval v palbě na něj.
Jakmile by první byl ze hry přenesl bych mířidla rychle na druhého, na kterého jsem měl výhled a doufaje, že mu chvíli bude trvat, než zaregistruje, odkud byl jeho kolega zastřelen, zkusit mířenou palbou vyřadit z boje i jeho. Nevyšloby-li to, donutit ho se přesunout tak aby mělauril lepší cíl by pro tento okamžik postačilo. Přeci jen mi bylo jasné, že to nehorázné štěstí jsem si již vybral soubojem u kokpitu.
Nesměl jsem však zapomínat na další případné útočníky, kteří by se sem mohli dostat, zatím, ani nevím odkud, a popřípadě se bránit, těmto posilám, či dokonce se přesunout jinam.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor:
Nehodlal jsi nějak výrazněji protahovat čekání a plně využít situace, dokud nepřítel přesně nevěděl o tvé pozici, a převzal jsi iniciativu do svých rukou.
Na první cíl na konec opravdu stačila jediná rána, protože jsi měl možnost ji řádně zamířit a neminul jsi. To přivedlo zmatek dalšímu z mužů a i když jsi ho následnou salvou netrefil, tak jsi na něj zatlačil natolik, že ho Auril dostal doslova naservírovaného na zlatém podnose.

Během chvilky se tak situace diametrálně obrátila z 3 na 2 na 2 na jednoho. A Auril rozhodně nechtěl ubírat na tlaku, který jste vyvinuli na útočníky a pod krycí palbou se posunul trochu dopředu a potom s ní pokračoval, aby dal prostor tobě k pohybu. A rozhodně jsi měl možnost si vybírat.
Před tebou se nacházelo několik beden podobné velikosti a o kus dále jedna větší, která už byla téměř na konci skladiště a hlavně by si po jejím obejití mohl dostat možnost nakouknout do míst, kam jsi doposud neviděl. Zároveň jste na sebe s Aurilem viděli a gestem ti dal jasně najevo, že je kdykoliv připraven ti poskytnout krycí palbu, abys mohl postupovat dopředu, protože on sám byl pořád relativně na mušce od posledního známého útočníka.
Ten zbylý se mu občas pokoušel věnovat zpětnou palbu, ale byla to jen taková klasická "výměna munice", než někdo podnikne něco jiného nebo se situace nějak nezmění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor

Nebylo na co čekat, Auril byl sice dle všeho ostřílený střelec, ale bylo záhodno nečekat příliš dlouho.
Kývl jsem na něj, aby mne kryl a vyrazil jsem ok krytu do krytu směrem, abych se dostal střelci za záda.
Hlavně bacha. Taky se tudy někudy sem museli dostat a Síla ví kolik jich je ještě na jejich lodi.
Napomínal jsem se a opatrně, ale rychle, jsem postupoval za nepřítelova záda, koukaje, po nějakých překvapeních, ať už příjemných nebo nepříjemných.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Jordi Linx »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor:
Neváhal jsi a pokynul jsi Aurilovi, že jsi připraven postupovat, jakmile spustí palbu. Ten vyčkal na výměnu s protivníkem a spustil delší nátlakovou palbu, kterou ti poskytl dostatek prostoru k tomu, abys ty postupoval vpřed až do pozic, kdy jsi mohl vyskočit na svého protivníka a v podstatě se mu tak dostat do zad.

Na pozici ses dostal bez povšimnutí, cestou jsi se pohyboval od krytu ke krytu a hledal jsi jakékoliv další známky nepřátelské aktivity, ale nikoho dalšího jsi zatím neviděl. Vše nasvědčovalo tomu, že Auril se sem dostal dostatečně včas na to, aby nepříteli neumožnil se více "zabydlet" na palubě Tenshiho.
V současné pozici jsi vyčkával jen chvilku, na moment kdy Auril poleví palbu, aby se snesla sprška dalších střel jeho směrem. To znamenalo, že nepřítel koukal opačným směrem a tys v podřepu vykoukl připraven ho odpravit do zad. Bylo to skoro o vlas, žes uhnul ráně, která mířila do prostoru hlavy. Jako již mnohokrát ti pomohla "tvá" speciální schopnost, kdy tvoje tělo automaticky cuklo nazpět. Takže i kdybys vystrčil hlavu v horní poloze, zásahu by ses vyhnul.
Tvá následná palba naslepo byla doprovázena výkřikem "ústup" v basicu a bylo ti jasné, že se nepřítel stáhnul do svého plavidla. To už k tvojí pozici z druhé strany spěchal Auril a i ty jsi znova vykouknul a rychle se přesunul až ke stěně. Stál jsi nyní na jedné straně od uměle vytvořeného vstupu a Auril během několika vteřin dorazil ke druhé. Bylo ti jasné, že zbývali určitě ještě alespoň dva nepřátelé - ten co ustoupil a ten ho tě málem trefil, když jsi chtěl trefit jeho kolegu.
K vytvoření otvoru byl pak použit nějaký plasmový hořák, jenž vytvořil mnohem hrubší řez, než který bys za svých padawanských let vytvořil s pomocí univerzálního nástroje, jehož ses vzdal.

Auril ti ukázal na vybuchlé pouzdro oslepovacího granátu, které cestou sem sebral a naznačil ti, že ho tam hodí a hned za ním chce vyrazit dál. Bylo jasné, že nechtěl riskovat, že by se nepřítel odpoutal od vašeho plavidla a nechal vám díru v nákladovém prostoru.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Výcvik pro Xaviera(Xier Rolg)

Příspěvek od Xavier »

Paluba Tenshiho, Skladový prostor

Ač jsem Sílu používat nehodlal, vrámc ipraktického přístupu jsem jí musel poděkovat za záchranu svégho života.
Sakra.
Sykl jsem, když zazněl povel ke stažení a piráti zmizeli zpět na svoji loď. To celou věc dosti komplikovalo, neboť nepřišli skrz přechodovou komoru, ale prořízli si díru v trupu.
Ty jeden za........... .......... .. ....
Chvíli jsem Torovi v duchu nadával a litoval, že jsem mu neproved něco horšího. S takovouhle dírou v trupu by sme byli pomálu odepsaní, i kdyby si jen vzali co chtěli a vypadli. Přeci jen kuslodi zcela otevřen vesmíru a pohyb hyperprostorem není dobrá kombinace.
Nicméně stále ještě mohla nastat, a to s námi v první řadě.
Naštěstí měl Auril plán, nezdál se mi zas tak dobrý, ale plán to byl. Moc jsem v úspěch hození již použitého granátu nevěřil, ale zase jsem neměl tolik zkušeností abych mohl bezpečně prohlásit, že je to blbost.
Kývl jsem že rozumím a překontroloval stav zásobníku, ještě něco tam bylo, ale na dlouhou přestřelku už asi ne.
Připravil jsem se vyrazit hned za Aurilem a na druhé sttraně se za něco skrýt a pálit po nepřátelích.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené výcviky“