Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvekod Jordi Linx » 11.12.2018 23:16:24

Stanice Void, Centrum:
K odpovědi ses nechtěně dostala jako první a dle pozorování tvá slova nijak výrazně neohromila, ale ani neměla opačný efekt. Vrchní služebná jen přikývla a přešlo s toutéž otázkou k dívce vedle tebe a pak dále. Většina odpovídala v podobném duchu - tvá "kolegyně" z testu nepopřela, že jí šlo o dobrý výdělek. Až se dostala na řadu poslední dívka s dlouhými černými vlasy, které ji kompletně zakrývaly uši.
Tuto práci potřebuji kvůli získání dostatečného obnosu, abych mohla vycestovat na nějakou akademickou planetu a tam absolvovat studia, což však není zadarmo. Do budoucna chci dosáhnout vysokého postavení na to, aby možnost dalšího studia byla rozšířená víc v galaxii,
odpověděla sebejistě, byť se ostatní dvě nové kolegyně neubránila pousmání nad těmito cíli. Ale ty sis přeci jen dovedla během chvilky všimnout, že dotyčná skrývala zašpičatěné konečky uší. Nebyl problém si poté uvědomit, že se nejednalo o běžného člověk, ale buď sephi nebo některý z druhů blízkých lidem.
Dobrá, to je hezký cíl, ale pamatujte jedno. Vaším hlavním cílem je, aby náš pán byl spokojený a nemusel se zabývat povinnostmi, které nespadají do jeho pracovních záležitostí nebo zábavy. Jmenuju si Dorothy a jsem tu jako hlavní služebná. V následujících dvou týdnech se budete zaškolovat. Během té doby budete všechny pouze na premisách pozemku a vždy přiděleny k nějaké zkušenější služebné, abyste se naučily, jak tu co funguje, co jak správně dělat, kdy a kde být nebo nebýt a také abyste věděly, kde se co nachází,
představila se nyní Dorothy a prozradila vám, co vás v nejbližší době čeká.
Budete mít společně pokoje po dvou. Nyní si společně projdeme sídlo, abyste se pomalu začaly orientovat. Vyzvedneme uniformy, ukážeme ubytování a dostanete kratší cvičení, nějaké otázky?
zeptala se ještě nakonec Dorothy a pohledem přelétla všechny čtyři přítomné.
-------------------
Po této obchůzce bych nechal provést "časový skok" právě o dva, možná tři týdny, které by tvá postava mohla pojmout pasivně. Přeci jen jde o infiltraci a tam by vždy měl být nějaký čas na zapadnutí do prostředí. Pokud tedy nebudeš nic namítat, tak to v dalším příspěvku poskočím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Re: Výcvik pro Safiru (Re-La Aavim)

Příspěvekod Safira » 16.12.2018 19:42:58

Stanice Void; Centrum:

Má slova nikoho nevyvedla z míry, přesně jak jsem chtěla a jak jsem i očekávala. Ze začátku jsem si sice myslela, že to je další zkouška, možná lest, ale z upřímnosti, s jakou odpověděly mé nové kolegyně jsem usoudila, že tomu tak není.
Když jsem nad tím trochu uvažovala, došla jsem k názoru, že se tím pravděpodobně Dorothy snažila navázat alespoň jemný vztah mezi námy - tím, že k sobě máme budeme upřímné. A řekla bych, že se nás tím snažila sama poznat.
Vzpomněla jsem si, jak jsem byla v Chrámu mimo jiné učena, abych byla upřímná k druhým, abych nelhala, a díky této vzpomínce jsem se na jeden kratičký okamžik trochu zastyděla. Na ten okamžik jsem se cítila jako zrádce - zradila jsem učení Jediů, něco, čím jsem, něco, čemu jsem byla učena celý svůj život.
Tenhle pocit téměř ihned zahnala myšlenka, že to dělám pro větší dobro.
Tyto dívky nesmějí vědět, kým jsem, pokud má být má mise úspěšná, bylo už od začátku jasné, že nebudu moct být upřímná a budu se muset uchylovat nanejvíš k polopravdám ohledně mého původu, nechápala jsem, proč jsem s tím na ten krátký okamžik měla takový problém.
Je špatný čin s vyšším dobrým záměrem stále dobrý nebo špatný?
Ale kuš, teď nejsi Jedi, teď jseš své alter-ego a to by jenom těžko trápily podobné otázky. Tak se podle toho zařiď. Přijmy situaci, jaká je a nesnaž se na ní něco pozměnit. Prostě dělej, co se od tebe očekává
, vynadala jsem si a soustředila jsem se opět na rozhovor.
Na slova Sephi - nebo jsem ji alespoň považovala za Sephi - jsem nijak zvlášť nezareagovala, ani jsem moc nechápala, proč se mé kolegyně tak usmívaly. Mně osobně to připadalo jako cíl jako každý jiný. Dokonce díky němu Sephi trochu vzrostla v mých očích - líbilo se mi, že už od začátku myslela na konec, že měla přesně rozplánované, co s penězi podnikne a že je nevyhodí někde v baru nebo na nákupech, ale využije je k něčemu, co má smysl.
Ale řekla jsem si, že bych si k těm dívkám žádné citové pouto vybudovat neměla, abych se díky nějaké konverzaci neprozradila, a tak u mě nic víc, než malé uznání ani Sephi, ani jiná z dívek nezískaly.
Pak jsem opět svou pozornost věnovala Dorothy a jejímu proslovu.
V duchu jsem se pousmála nad myšlenkou, že i na místech mimo Chrám funguje něco ve stylu “mistr - učedník”, jenom mezi jednotlivými osobami nevzniká takové pouto, jaké jsem zdílela já se svým mistrem. Uvědomila jsem si, že se alespoň z těch prvních dnů budu muset držet trochu zkrátka, jak už tomu na misích bývá, abych služebnou, která mě bude mít na starost neoslovila omylem ‘Mistryně’, nebo tak podobně, ale věděla jsem, že zrovna tenhle detail bych měla zvládnout s přehledem.
Kratší cvičení? pomyslela jsem si, ale nahlas jsem neřekla nic - bylo by zbytečné se ptát na něco, co hned v zápětí zjistím.
Mlčky jsem Dorothy pohled opětovala a čekala jsem, až se půjdeme porozhlédnout po sídle.

————

Nic nenamítám.
Safira
Učedník
Učedník

Předchozí

Zpět na Výcvik SR