Adria Drayven - Ozvěny minulosti

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Re: Adria Drayven - Ozvěny minulosti

Příspěvekod Kyell » 11.9.2017 21:21:17

Keren, okraj města

Vypadalo to, že bodyguard pochopil, co se po něm chtělo a začal uhánět ulicí neulicí. Sice jsem neviděla jako ostatní lidé, ale cítila jsem vyděšené chodce, které jsme míjeli při naší tak trochu zběsilé projížďce. Řidičovy reflexy byly obdivuhodné na to, co dělal. I když, tělesná stráž asi musela umět odhadnout situaci, předvídat a včasně zareagovat.
Zatímco řidič se snažil užívat si cestu, alespoň to tak vypadalo, podle toho, kolik nevinných chodců jsme objeli jen tak tak, mistr se tím nenechala vyvést z míry a neustále nad něčím uvažovala. Byla až moc potichu a navíc jsem to z ní vycítila,
i kdybych byla na míle daleko.
Tuto prazvláštní situaci ukončilo až zastavení vozidla a oznámení, že jsme na místě. Zadívala jsem se kolem, vypadalo to tu jako taková trošku horší část města. Nic nóbl, ale zase ani žádný extra zapadákov, kde se daly očekávat problémy na každém kroku.
"Dojít tam po svých bude rozumné, navíc se budeme moci rozdělit a každý se soustředit na svou část plánu."
Přitakala jsem směrem k bodyguardovi a spolu s ním následovala mistra do obchodu.
Do nosu mě při vstupu udeřil pach zatuchliny a tak mi bylo jasné, že tohle nebude špičkový butik. Ale našim potřebám to poslouží dokonale. Začala jsem se rozhlížet a hledat něco nenápadného a pokud možno i otrhaného.
Nejdříve jsem narazila na prožraný látkový pršiplášť, následně podivné tuniky. Až napotřetí jsem narazila na dlouhý kabát, který byl na několika místech spraven záplatami, dokonce měl vycpávky v ramenou a velkou kápi, která při nasazení sahala až po špičku nosu. Dokonalé! Jedinou nevýhodou bylo, že byl stále cítit pravděpodobně po minulém majiteli, raději jsem se po tom nepídila.
S ulovenou kořistí v podpaždí jsem se opět připojila k mistrovi a bodyguardovi.
"Nebojte se, mistře. Můžete se na mě spolehnout."
Snažila jsem se mistra uchlácholit, i když jsem věděla, že je to předem prohraný boj.
Jelikož jsem měla vše potřebné, jednoduše jsem následovala zbylou dvojici a při představení našeho doposud neznámého bodyguarda ve mě zatnulo.
Eh... Omlouvám se, říkal jste? Se-Sereo?
Zopakoval jsem nevěřícně a zírala na Lona.

Belief is not a matter of choice, but of conviction.

Kyell
Učedník
Učedník

Příspěvekod Phate » 18.9.2017 09:58:02

Keren, okraj města:

Na tváři mistra Gyzadi bys viděla stejně překvapený výraz, jaký se rozprostřel i na tvé tváři. Lon zůstal naprosto v klidu. Zřejmě byl na tuhle situaci zvyklý. Málokdo asi čekal, že řidič majitele největší důlní společnosti na téhle polokouli bude jeho příbuzný. Pokud tedy nešlo o shodu jmen.

"Ano, Sereo. Lon." zopakoval muž pobaveně. Vyvést z míry dva Jedie se nepovede jen tak někomu. "Lyn je můj strýc." dodal, aby bylo jasné, jaký přesně rodinný vztah mezi nimi byl. Při pozornějším zkoumání by jste jistě našly nějaké podobné rysy, ale bylo jich opravdu málo. Lon se podobal spíš své matce, která se do rodu Sereo provdala.

"Jste si, Lone, jistý, že je moudré, aby jste se s námi pouštěl do takovéhle akce?" řekla Nyrin opatrně. Se vším, co se v okolí jeho rodiny dělo se nezdálo moudré, aby její další zástupce takhle nastavoval vlastní život. Byla pravda, že Lon se o sebe uměl docela slušně postarat.

"Nevím jestli moudré, ale tlačí nás čas a vy mě potřebujete. O mě se nemusíte bát." řekl sebejistě a zahodil slušivé sako, které měl doposud na sobě. To nahradila ošoupaná kožená pilotní bunda a objemný šál, který mu zakrýval spodní část obličeje.
"Pokud máte nějaké dotazy, můžeme je probrat cestou. Je to odsud kousek, ale měli bychom obhlídnout okolí. Naštěstí vím o několika snadno přístupných střechách v okolí." trochu vás popohnal. Měli jste chvilku čas se v autě převléknout, než pěšmo vyrazíte na místo setkání.
In War, Victory
In Peace, Vigilance
In Death, Sacrifice

Phate
Moderátor Roku
Moderátor Roku

Příspěvekod Kyell » 25.9.2017 včera, 14:37:36

Keren, okraj města

Po potvrzení toho, že jsem se nepřeslechla a zopakování svého jména jsem zůstala v úžasu zírat. Tohle bych nečekala ani já. Lon byl ale pravděpodobně na takovouto reakci zvyklý a rovněž i na své postavení jako zaměstnanec svého strýce, což osvětlil ihned na místě.
Chvíli mi ještě trvalo, než jsem vstřebala prvotní šok, ale nakonec se tedy, alespoň jak jsem pochopila, jelo dál podle plánu. Sama jsem se chtěla Lona zeptat, jestli je rozumné, aby ses námi zapojoval do akce, ale mistr mě předběhla. A Lon byl očividně rozhodnutý, že do toho půjde naplno.
Ani jsem se nestihla na nic zeptat a už nás tlačil ven z krámku, abychom se připravily. Speeder poskytl nutnou dávku soukromí a během pár minutek jsem byla já i mistr připravená k akci. Ještě jsem si naposledy upravila kápi, tak aby zakrývala maximum mého obličeje a mohlo se vyrazit.
"Znáte tuto část města dobře? Pokud budeme znát objekt a stejně tak i možné vchody a východy, velmi nám to usnadní práci. Rozhodně bychom ale měli obhlídnout okolí, jak jste sám navrhl."
Stočila jsem hlavu k mistrovi.
"Myslíte, že bych mohla prozkoumat okolí po svém, zatímco Vy a tady Lon zkusíte pár střech? Sice nemáme moc času, ale i tak si myslím, že toho zmůžu víc, pokud budu mít klid a budu se moci soustředit, vycítím nejbližší okolí."
Optala jsem se mistra, ne že bych se chtěla nějak povyšovat, ale pokud jsem měla být k užitku, budu muset využít především svých předností.

Belief is not a matter of choice, but of conviction.

Kyell
Učedník
Učedník

Předchozí

Zpět na Výcvik SR