Xavier Fly - Méně než člověk

Zde se odehrává výcvik každého nového hráče.

Moderátor: Moderátoři

Xavier Fly - Méně než člověk

Příspěvekod Peťas » 06.5.2017 20:38:00

Hyperprostor
Konečně nadešel ten den. Den, kdy dostanš šanci prověřit svoje schopnosti v akci. Ráno, ještě dříve než jsi se svými klonovanými bratry stačil dosnínat, dorazil rozkaz, že se všuchni máte dostavit do malého konferenčního sálu. Když vás všech dvanáct dorazilo na místo, tak už na vás čekal poručík Dormo Umnis. Byl to ambiciózní mladík, jeden z mála neklonovaných členů posádky a oblíbenec kapitána Genna Gildera. V ruce držel datapad a znuděně na něm poklepával prstem.
"Dobře, že jste dorazili... hrdinové." přivítal vás poručík Umnis. Věděl jsi, že takovéto poznámky říká často a většinou je nemyslí plně vážně. Počkal, než jste se posadili. "Jistě jste plni dychtiví zjistit, kam nás štáb velkoadmirála Thrawna poslal. Já mám tu čest - nebo spíš smůlu - že vám tuto informaci sdělím. Takže: Na planete Okorobia vypukl hladomor. Oficiální prohlášení jejich prozatimní vojenské amdinistrativy je takové, že hladomor způsobila občanská válka. Což není úplně důvěryhodné prohlášení, jelikož naše rozvědka tvrdí, že konflikt na Okorobii nebyla občanská válka. Spíše pouluční boje pár pomatenců, terosristů a pochybných živlů. A teď se dostáváme k problému samotnému.
Sice nás utrpení lidu na Okorobii moc mrzí, ale nyní nemáme zdroje na pomoc. Co ale víme je, že takzvaná Nová Republika - spíš než republika je to špatný vtip - hladomor vyvolala úmyslně. Naše kontakty v administrativě Nové Republiky - schopní lidé oddaní naší věci - zjistili, že republika za rouškou humanitární pomoci buduje na planetě tajnou vojenskou základnu. Dodávka dalšího materiálu a asi i další posádky má dorazit na planetu za chvíli.
Váš úkol je primitivní - i na klony: zničit vše, co se vynoří s hyperprostoru. Rutiní akce. Nějaké otázky?"
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat
Peťas
Moderátor učedník
Moderátor učedník

Re: Xavier Fly - Méně než člověk

Příspěvekod Xavier » 07.5.2017 08:10:47

Hyperprostor

Tak konečně přišel čas akce. Nechtěl jsem si stěžovat, ale život na této prastaré lodi byl poněkud nudný, když se nic nedělo.
To, že poručík Dormo Umnis neměl rád klony mi nevadilo, takových lidí bylo víc, ale i on věděl že bez klonovaných posádek by Impérium tyto lodi nedostalo do provozu ještě dlouhou dobu.
To, zda je někde hladomor, nebo ne, mne nezajímalo a poslouchal jsem jen na půl ucha, to pro misi nebylo důležité. Nicméně mne překvapovalo, že rebélii byl ochoten pojmenovat jako Novou Republiku, to mezi důstojníky nebylo vůbec běžné, dokonce ani velkoadmirál Thrawn je vždy označoval jen jako rebélie, ale můj problém to nakonec nebyl.
Otázky jsem neměl. Bylo by to zbytečné. Pochybovat o tom, zda to je skutečně materiál na základnu a ne pomoc mi nepříslušelo a co všechno můžeme očekávat mi taky nikdo neřekne.
Zůstal jsem tedy zticha a čekal, zda se někdo zeptá, budou podány další informace nebo budeme rozpuštěni.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Xavier
Sith
Sith

Příspěvekod Peťas » 08.5.2017 21:02:22

Hyperprostor
Po chvíli ticha se štíhlý a vysoký důstojník pousmál a řekl: "Dobrá, když nemáte dotazy - u klonů mě to ani nepřekvapuje - tak se budete moct za chvíli rozejít k přípravám."
Na tvářích tvých klonovaných bratří jsi viděl, že jim přístup poručíka Umnise ke klonovaným členům imperiální armády a flotily vadí, ale plavovlasý poručík by na vás nic nepoznal.

"Velitelem akce bude 44 SV-0012." určil poručík velitele letky. "Výstup z hyperprostoru za čtyřicet minut. Můžete odejít."
Klonovanému bratru s číslem 0012 jste říkali Temňas. Velká část neklonovanýh členů impéria jména a přezdívky klonovaných vojáků a pilotů nebrala v potaz. Pro Dorma Umnise jsi byl pouze klon číslo 44 SV-0018.

Tvoji bratři se začali rozcházet. Několik z nich spolu prohodilo pár slov.
"Umnis je možná hajzl," řekl ti šeptem Por Mnata, 0017. "Ale bez lidí jako on by jsme byli Thrawnovi k hovnu."
"Zkázou republiky bude její korupce a zkázou Řádu Jedi jeho váhavost."
- mistr Jedi Blasuo Kaat
Peťas
Moderátor učedník
Moderátor učedník

Příspěvekod Xavier » 17.5.2017 17:56:28

Hyperprostor

Otočil jsem se na Por Mnata a šeptem mu odpověděl.
Anebo by jsme byli mnohem efektivnější, neboť by jsme čas, co musíme poslouchat litanie na téma, že jsme podlidi a že jsme méněcenní mohli využít nějakou produktivnější činností.
To, že se na nás ostatní dívali svrchu mi nevadilo, to jsem dokázal pochopit. Co mi již vadilo, že si někteří potřebovali léčit komplexy a honit ego, a kdoví jestli jenom ego, na tom že nám neustále předsouvali, že by jsme nuly a oni jsou ti lepší.
Důstojníky sice potřebuješ, ale vojáky nepotřebuješ o nic míň. Bez nás je zase k ničemu on.
Vyjádřil jsem svůj názor a šel se připravovat na misi a zkontrolovat svůj Tie. Čas u jsem měl tak akorát abych vše pohodlně stihl a mohl jsem být připraven k odletu, jakmile příjde čas.
Spousta lidí se stále ptá, jaký je smysl života. Měli by se spíše ptát, zda jejich život vůbec smysl má.
Hope is dead.
It's 12th October 1985. Tonight Comediant died in New York.
Xavier
Sith
Sith

Zpět na Výcvik NR