4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit
Po návratu a přehlídce paruk jsi jasně sdělil, do jaké skupiny bys chtěl zkusit jít. Rozhodl ses o tom již před chvílí, když sis prohlížel svůj obličej v zrcadle a snažil se víc vžít do toho, že jsi pro tuto chvíli nebyl Dash, ale Iz'mael Crown, tvé alterego, které sis pro tuto misi vytvořil a pod nímž jsi hodlal vystupovat. Chad přikývnul nad tvým rozhodnutím a připravil hned několik paruk s rozdílnou délkou vlasů.
Nejkratší paruky měly vlasy někam nad ramena a ty nejdelší několik čísel pod ně. Byly tam paruky s různou hustotou porostu, nicméně větší hustota většinou znamenala kudrnaté vlasy.
Taky bych ti doporučil rovné vlasy. Většina fettovo klonů má tendenci mít přirozeně kudrnaté - stačí si dohledat nějaké snímky Janga z jeho mládí, nebo se podívat na snímky Bobby. A nebál bych se toho, že by ti neměly sedět k obličeji, na tomhle u vlasů většinou nezáleží,
prozradil ti, že se na tebe chystal i dopředu, nebo prostě už měl s připravováním klonů své zkušenosti, že si vyhledal i množství dodatečných materiálů.
Vybral zatím dvě a podal ti je, aby sis je mohl prohlédnout.
Viděl bych to někam po ramena. S hustším porostem, pokud si je budeš chtít nechat svázat nějakým způsobem, v opačném případě rovné. A ještě si ji nenasazuj - to bude taky trochu umění, nechceme přece, aby ti o ni někdo jen tak zavadil a omylem ti přerovnal účes,
prozradil dál Chad, že nasazení paruky nebude pouze nasazením a narovnáním na hlavu, ale že to bude provázet nějaký zajišťovací proces, aby lépe držela.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit

Sledoval jsem Chada, jak připravuje paruky podle mého přání a určení. Stejně mě nepřestávalo udivovat kolik rekvizit a věcí pro přípravu masek tady Chad měl. Kdyby jsme zrovna neletěli na hyperpohon, tak řeknu že místo něj je spousta paruk a ostatního náčiní pro výrobu masek. Přemýšlel jsem, že nikdy jsem asi neviděl holo snímky Jangy Fetta jako mladého. V principu jsem nemusel, protože já jsem byl on. Jenom s trošku jinou výchovou než měl on.
Snímky jsem nepotřeboval. Když jsi jednou klon, tak to vidíš. Ač je pravda, že vlasy jsme začali řešit až teď v boji. Až v boji si spousta z nás je nějak upravuje, jinak to bylo v principu podle regulí. Boj, ale regule obrušuje.
Boj obrušuje nejenom regule, ale i lidi. Spoustu z bratrů mělo šokové příznaky po bitvách a propadaly do depresí. Boj obrušuje leckoho.
Maskuješ takhle hodně klonů nebo jsi se jen tak dobře připravil. Všechno sypeš z rukávu jako by jsi věděl vše tak mě to zajímá. Klidně můžu mít vlasy hustější. Rád bych je nosil svázané do jednoduchého copu. Pokud budu mít i vousy, tak by mě to mělo rozbít úplně všechny rysy co by mi mohly zbýt.
Jen přikývnu a ukážu na paruku, která by asi splňovala moje požadavky. Pokud se bude paruka ještě připevňovat bude to jen dobře. Jak znám sebe a všechny situace, které jsme zatím zažil, nic co na mě nebude minimálně přivařené na mě nevydrží.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit
Množství vybavení, jimž Chad disponoval tě stále nepřestávalo udivovat a to dokonce do té míry, že jsi celý tenhle frachťák mohl pomalu považovat za jednu velkou maskérnu.
Nakonec ses pro jednu z paruk rozhodl a ukázal na ni, aby ji následně Chad vzal, trochu s ní zaklepal a pak se podíval do její spodní části, načež se krátce podíval na tvou hlavu. Následně se zamyšleně podíval do své bedny a chvilku v ní štrachal, než našel jednu podobnou, která se zdála být o trochu větší.
Není to špatná volba, už jenom sladit barvy a můžeme ti vyčarovat vlasy,
pronesl a tu jednu dal bokem, aby ostatní opět začal skládat nazpět do bedny. Každá tam očividně měla nějaké místo a byl v tomto možná až překvapivě pečlivý.
Jinak nejsi první klon, kterého musím kvůli misi maskovat, ale i tak bych si spoustu věcí zjistil předem. Díky tomu jsem lépe připravený a mohl jsem tak připravit a vybrat pohodlnější masku. Jako například fakt, že jsem vybral větší vlasy než tamty, protože by možná ve výsledku nemusely působit nejvhodněji,
prozradil, že tohle nebyl jeho první job pro Republiku a že čerpal i ze zkušeností. Nejspíš to mohlo mít vliv i na jeho přístup k tobě, kdy třeba lépe věděl, do jakých oblastí vkročit opatrně, případně, kdy tě varovat o něčem, díky čemuž bys ho za běžných okolností mohl napadnout.
Dobře, já teď obarvím vlasy ... jakou barvu vlastně budeš chtít? Nebo jsme to už řešili a já to jenom zapomněl?
zarazil se a poškrábal se ve vlastních vlasech, načež nalezl volný datapad a chvilku tam něco ťukal. Potom ti jej podal a tys měl k dispozici snímek, který by mohl být podobný tvému právě připravovanému já a po pravé straně navíc byly možnosti výběru barvy vlasového porostu a to hned z celé škály barev spektra. Mohl sis tak chvilku pohrát s tím, jakou nakonec přijmeš finální podobu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit

Bylo vidět, že si mě Chad měří zkušeným pohledem a nakonec vybírá o něco větší paruku než na jakou jsem ukázal. Podle všeho co dělal to co dělal měl opravdu rád. Já jsem s láskou a pečlivostí čistil zbroj nebo zbraně, on zase rovnal zpět své věci a staral se o ně taky tak. To, že tohle není jeho první práce pro Republiku nebylo ničím překvapivým. Na tajné mise jsme vyráželi pořád a ne všechny jsou asi jako moje mise na Togorii, která sice byla tajná, ale maskovat se za Togoriana asi dost dobře nejde. Aspoň vím, že mě v rukách má někdo kdo už nějakou práci udělal. Když padne zmínka o barvě vlasů uvědomím si, že vlastně to jsme neřešili.
Nooo vlastně asi ne. Já jsem zvyklý na tmavou, ale něco by jsme mohli nakombinovat.
Než to stihnu dopovědět vidím před sebou volný datapad. Beze slov si ho vezmu a prohlédnu co vidím. Okamžitě mi naskočí, že jsem to já a podle barevných spekter mi dojde co to má být. Hned začnu přemýšlet co by mi asi tak slušelo. Je divné přemýšlet o tom, co by mi slušelo nebo se hodilo. Vždycky jsem byl zvyklý jen na bílou a občas jinou barvu co se hodnostního označení na zbroji týče a černou barvu vlasů. Teď jsem si začal hrát. Světlou barvu jsem vyloučil hned na začátku, ale i tak jsem je zkusil. Ne rozhodně to nebylo něco co bych chtěl. Potom jsem dal černou barvu a to bylo prostě něco na co jsme byl zvyklý a co se mi líbilo. Pak jsem si začal hrát s melírem do vlasů. Je to něco co mě napadlo jen tak, ale když můžu proč si trošku nezablbnout. V principu ani pořádně nevím co to je. Prvně jsem zkusil zelenou stejně jako je barva mé hodnosti, ale nebylo to ono. Nakonec jsem skončil u červené, tedy kapitánské. Aspoň jednou se můžu přiblížit na dosah povýšení. Nakonec jsem otočil datapad a podal ho Chadovi. Černé vlasy a vousy, ale ve vlasech jsem měl tmavě červený melír. Vypadalo to trošku extravagantně, ale žoldáci takoví jsou.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit:
S vybranou parukou přišla na řadu barva vlasů, kterou jsi měl při výběru usnadněnou díky softwaru, který měl Chad na datapadu. Trvalo to jenom chvilku, než sis našel zajímavou kombinaci a podal ji Chadovi, který to krátce zhodnotil a nakonec se spokojeně usmál.
Není špatný nápad, některé by mohlo napadnout, že si přebarvíš celou hlavu na úplně opačný odstín, proto občas doporučuju hnědé vlasy, nebo dokonce zrzavé. Sice jsi dost vidět, ale kdo by čekal, že se klon bude maskovat tak, aby byl všem na očích,
prozradil něco ze své zkušenosti a otevřel boční šuplíky, kde jsi mohl vidět spoustu menších kulatých krabiček s různými označeními. Nemusel jsi rozmýšlet dlouho, aby ses dovtípil, že to bylo barvivo a Chad si právě chystal vše potřebné pro nabarvení. Nakonec si vyndal asi pětici nádob, než se zvedl a přešel dozadějc, odkud ti přinesl lahev se šamponem nebo něčím podobným.
Bude mi trvat asi hodinu, než tu paruku nabarvím, vysuším a připravím. Zatím se můžeš připravovat dle svého, jen si před návratem omyj hlavu tímhle. Je to krapet silnější šampon a běžné užívání by mohlo být škodlivé, ale jednorázově je to v pohodě, a hlavně díky tomu bude lépe držet paruka - nečistoty to mohou často mírně narušovat a byť to není výrazně vidět, může to být nepříjemné. Prostě jakobys vnímal bublinu na hlavě,
informoval tě Chad a dal ti možnost opět zkoušet něco nacvičovat, zvykat si na první část své nové vizáže, nebo třeba i odpočívat. Volba byla i tentokrát čistě na tobě a vlastně jsi ani nemusel odcházet z kokpitu. Chad se nezmínil o tom, že bys mu nějak překážel a zdálo se, že mu to bylo jedno, jen nechtěl být vyloženě přerušován v přípravě, tedy aby se musel od práce zvedat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit:

Přemýšlel jsem o tom, co jsem si vybral.
Upřímně jsem přemýšlel o celém přebarvení, ale prostě to mi přišlo divné. Ono už tohle je na mě strašné divné, ale říkal jsem si, že žoldáci bývají dost divná cháska a cokoliv co by mi mohlo pomoct se odlišit bude to nejlepší. Tak snad to bude v pohodě a když ne, tak holt někoho budu muset zastřelit. To už se mi stalo vícekrát.
Jenom suše konstatuji, když pomyslím na to že by to mohlo prasknout. Když se cokoliv podělá, tak pravděpodobně nepřežiji. S tím jsem se poměrně už naučil žít. Už jsem musel žít s tím, že můžu umřít kdy si někdo zamane. Sledoval jsem Chada, jak vytahuje z šuflíku nové krabičky a evidentně se chystá barvit mojí paruku. Rozhodně by bylo fajn se dívat, ale požitky jsem musel odstranit, protože v rámci tréninku jsem měl jiné povinnosti.
Díky. Rozhodně bublinu na hlavě mít nechci. Já zatím budu pokračovat v tréninku. Když mám čas, tak není čas ho ztrácet.
Jenom kývnu na Chada a vytratím se i s šamponem z kokpitu. Chtěl jsem být přesný a tak jsem si nastavil chronometr tak aby mi dal signál za čtyřicet minut. Měl jsem tak dostatečný čas nacvičovat svoji chůzi a potom se dostatečně umýt a vrátit do kokpitu možná ještě včas, abych viděl konec Chadovi práce. Teď když byl Chad v kokpitu jsem se rozhodl nacvičovat delší chůzi a pro to byly lodní chodby absolutně ideální. Nasadil jsem soustředěný výraz a začal chodit. Už teď vím, že umýt se budu muset už jen proto, že se samým soustředěním zapotím jako bantha na Tatooinu.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit:
Využil jsi chvilky času, kterou si Chad rezervoval pro pokračování v přípravách a rozhodl se zapracovat na svém vlastním tréninku. Na svém vlastním boji proti sobě samotnému a vlastně všem klonům, kteří měli stejné návyky jako ty. V podstatě ses tak stavěl proti celé velké republikové armádě tím, že ses rozhodl popřít její psané papírové základy.
Jako při každém výcviku jsi už nic dále nepodceňoval a pokračoval ve svém výcviku - a to s nejvyšší pozorností, jen aby jsi občas polevil a zkontroloval se, jestli se vracíš k typické strojové chůzi nebo nikoliv. Po zhruba půl hodině cvičení jsi nabil dojmu, že by to už mohlo být i relativně v pohodě, když jsi dovedl bez nutnosti stoprocentního soustředění chodit nevojenským způsobem. S výsledkem ses musel prozatím spokojit, protože byl čas na očistu a přípravu na poslední fázi maskování.

Chad už dle všeho práci dokončil a paruku jenom namočil do vody, aby spokojeně sledoval, jak barva pevně drží. Jakmile viděl, že jsi dorazil připraven na poslední fázi vizuální úpravy, tak tě prstem navedl na křeslo a začal paruku trochu proklepávat. Předtím ti ještě podal jakýsi gel.
Tohle si rovnoměrně rozetři po celé hlavě, já udělám totéž s parukou a pak ji necháme se přichytit,
pousmál se Chad a sám začal gel vpracovávat do paruky, kdy byl opravdu důsledný. Po chvilce tak přistoupil k tobě a stoupl si k tobě zezadu.
Začnu ji nasazovat zepředu, tam se přichytí vždy skoro hned a bez potíží. Díky gelu se lépe naváže a dosedne - ze začátku to bude takový divný pocit. Nejpřesnější je asi takové podivné mravenčení, ale nemělo by to být nic extra nepříjemného,
prozradil ti postup a opatrně začal tím, když přiložil první část na čelo a pak opatrně pokládal další a další části. Důkladný byl v prostoru okolo uší a občas seshora přitlačil, aby dobře dosedla a měla stoprocentní kontakt. Zanedlouho byl hotový a musel jsi uznat, že od něho jsi nic výrazného necítil. Mravenčení, které ti však probíhalo po celé hlavě však už bylo něco jiného.
Nyní si tě Chad obešel a pečlivě kontroloval dosedlost paruky, na dvou, třech místech dokonce provedl kontrolu, než se spokojeně usmál a poodstoupil o kus dál, aby se podíval na výsledek své práce.
Paráda, vypadá to dobře. Teď je potřeba nechat pečlivě gel vyschnout a vznikne z něho něco jako druhá kůže, takže ti ji jen tak někdo nesundá, aniž by musel použít hodně síly. Kdyby bylo zapotřebí ji rychle sundat, tak tady mám na to tohle - je to lehká kyselina reagující jenom s gelem, který doslova rozleptá a uvolní paruku. Jen pokud bys ji měl dlouho a dorostly ti tvoje vlastní vlasy, tak sundavat opatrně, normálně proklouznou spodní membránou paruky,
zhodnotil své dílo a pohledem tě vybídl, že se můžeš také podívat na svou hotovou vizíž.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit:

Stavět se sám proti sobě a svým zažitým postojům je pro mě poněkud problém. Od mala do mě někdo tluče, jak mám co dělat a vše dělám podvědomě a teď to musím lámat. Dělá se to těžko. Zatnul jsem zuby a dělal jsem co jsem mohl, ale šlo mi to těžko. Nakonec se to nějakým způsobem povedlo, ale i tak jsem nebyl stoprocentně spokojený, ale co mám dělat. Stejně mám jen omezený čas. Vzal jsem šampon a rychle si umyl hlavu, abych byl připravený na poslední fázi nandávání paruky. Rozhodně jsem se těšil, protože Chad je umělec s tím co dělá a mě to opravdu zajímalo jak mi sedne. Usuším si hlavu a vydám se do kokpitu.

Tady už vidím, jak Chad namáčí paruku a jeho spokojený výraz. Prostě typický voják, po dobře zastřeleném nepříteli. Přijmul jsem křeslo a nabízený gel.
Dobře.
Jenom stručně přikývnu a naberu na prsty gel, který začnu rozmazávat po hlavě. I tohle dělám perfekcionalisticky. Nemůže být nějaký kousek hlavy, kde by gelu bylo více nebo méně. Celkem studil, přeci jenom hlavu jsem měl ještě mokrou a tak jsem se trošku otřásl zimou.
To je dobrý. Na divné pocity jsem zvyklý. Těmi Tě ve výcviku zásobují třemi tucty denně.
Odpovím s kyselým obličejem a snažím se pomoci Chadovi s nasazováním paruky. Nechávám ho pracovat a musím uznat, že to nebylo nijak nepříjemné nebo ne tak, abych to nevydržel. To co bylo k nevydržení, přišlo až potom když ta paruka byla nasazená. Kdybych mohl servu jí, jenom železná disciplína, kterou do mě narvali seržanti mi dovolila si nedrbat hlavu.
Dobře měl jsi pravdu. Mravenčí to jako čert.
Dívám se na to dílo a musím uznale pokývnout. Opravdu se vyzná.
No musím říct, že je to skvělá práce. Kdyby to nebylo proti předpisům, tak si takové vlasy nechám narůst, ale asi bych potřeboval větší helmu. Děkuji. Jaký je další plán?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit:
Jakmile jsi vyjádřil svou pochvalu, tak Chad souhlasně pokývnul a dovolil si úsměv, jako vyjádření spokojenosti nad pochvalou, kterou jsi mu dopřál. Mezitím si začal poklízet všechny věci, které používal k přípravě a dal ti prostor se sžít s tvou kompletně novou vizáží. Navíc, co jsi rozhodně mohl brát jako plus bylo to, že mravenčení rychle pomíjelo a nedostávalo se nic jako nepříjemný pocit, nebo cokoliv v tom smyslu. Vlastně úplně naopak - na pocit jsi po chvilce neměl dojem, jako bys někdy tuhle masku na sobě neměl, nebo jakoby to snad ani nebyla součást tebe. Zůstávalo prakticky už jenom to vědomí, že prostě vypadáš jinak, ale zbytek působil až nečekaně přirozeně.
Myslím, že jsme skoro hotový - napadají mě akorát ještě otisky prstů, ale to už je na tvojí volbě. Jsem schopen ti udělat falešná bříška, ale ta se mohou relativně rychle opotřebit a bylo by potřeba je nahrazovat. Nicméně, pokud budeš nosit rukavice a dáš si bacha, když je nebudeš mít, tak to asi nebude zapotřebí. Navíc u tebe jde hlavně o zamaskování vizuální podoby, ne o infiltraci nebo vyšší špionáž,
poznamenal Chad, zatímco pokračoval v balení svých věcí. Ty by se určitě daly sbalit výrazně rychleji, jenže jeho pečlivost a nutnost vše si správně přeorganizovat mu v tom bránily.
Než dorazíme na místo, tak je ještě dost času - ideální, aby sis aspoň trochu zvykl na svou vizáž a případně ještě něco potrénoval. A odpusť ten úsměv - je obdivuhodné, jak pečlivě k tomu přistupuješ, ale stejně mi to přijde pořád zábavné,
neodpustil si nakonec menší komentář Chad a trochu se i omluvil za pobavený úsměv, když si vybavil, jak jsi trénoval chůzi. Nicméně ti bylo jasné, že to naopak dobře chápal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit:

Chadovi jsem též odpověděl úsměvem a s troškou potřásání hlavy jsem se snažil sžít s mojí novou vizáží. Byl to můj zafixovaný pocit, že mi je to nepříjemné a když jsem se na chvíli oprostil od vlastních vsugerovaných pocitů, tak zjištění, že je vše v pořádku bylo dokonalé. Svrbění přestávalo a já se nemusel tolik starat o to, abych si paruku neserval. Ten pocit, který vlastně nebyl už. Necítil jsem nic a vlasy i maska už byly mnou. Bylo to zvláštní vidět se v odlescích kokpitu a vidět svůj ,,vlastní" obličej a vlasy. Asi bude trvat i mě chvíli než si zvyknu jak teď vypadám.
Máš pravdu, že do takového extrému to hnát nemusíme. Nejsem si jistý jak a co budu potřebovat, ale rukavice budu nosit určitě a sundávat minimálně. Jsem zvyklý v nich dělat cokoliv a jako žoldák to nebude nikomu připadat divné nebo rozhodně ne moc divné natolik, aby to dělalo problémy. Navíc je to další věc, která se ve vší úctě může pokazit a čím míň jich je tím líp.
Zkonstatuju, když se zamyslím nad možností falešných otisků prstů. Pečlivost, s kterou Chad balil své věci se mi líbila. Bylo to asi jako když já s bratry pracujeme na své výstroji. Všechno to děláme s podobnou zaujatostí a pečlivostí. Jsme si opravdu podobní a tolik rozdílní.
Tak zvykat si budu muset rozhodně. Je to divné mít tolik vlasů, to je asi největší problém. Na obličej si já zvyknu rychle, ale ty vlasy to bude peklo, to už vím teď. No ono já vlastně k tomu asi ani jinak přistupovat neumím. Sice teď jsem na misi sám, ale jindy na Tebe spoléhají bratři. Členové Tvého týmu nebo prostě jen lidi, kteří by se mohli k něčemu přichomítnout. Buď k tomu přistupuješ poctivě a nacpeš si to do mozku a nebo ne. Takových případů už jsem pár viděl a nemělo to moc příznivých dopadů na okolí. Nemám co odpouštět, já mám tohle a Ty zase to svoje. Kdyby ses viděl, jak si rovnáš ty své věci, tak je to stejné.
Pohodím kšticí vlasů a usměju se taky. S tím se zvednu a zamířím z kabiny zpět k sobě, abych mohl pokračovat v tréninku. Přeci jenom není nic dokonalé a já chci být ten nejlepší, protože jinak svůj úkol nesplním.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit:
Po informování Chada o vaší vzájemné podobnosti a tomu, že jeh pobavení nad tvým tréninkem ti nikterak nevadí jsi ho ještě rozesmál, když si poukázal na jeho výraz při balení věcí. S tím jsi ho nechal být a rozhodl ses přemístit nazpět do své kajuty, abys pokračoval ve svém tréninku.

Tréninku jsi nakonec mohl věnovat celý zbytek dne a s Chadem jsi se setkal až u večeře, k níž tě pozval. Čekal na tebe ve společenské místnosti a byly tam připravené dva talíře s ještě kouřícím jídlem. Posezení u stolu nebylo úplně nejvhodnější, protože nebyl navržen jako stůl jídelní, ale s trochou šikovnosti se to nakonec dalo zvládnout docela v pohodě.
Při bližším prohlédnutí jídla bys v tom poznal steak z nějakého světlejšího masa, možná nějaká drůbež, a jako příloha modrá zrnkovitá obilnina, kterou jsi ještě neviděl.
Jde se o steak z shulstinského vrabce a jako příloha je vennské zrno. Je to lehké jídlo, běžně stravitelné pro většinu druhů v galaxii i když není moc známé. Dovede dost zasytit a není tak těžké jako třeba steak z nerfa. A příloha je zrno pěstované a specifické tím, že se sklízí převážně v noci. I proto je takhle tmavé a má svou specifickou chuť - překvapivě jemnou,
popsal ti vaše jídlo, ještě předtím, než jsi měl možnost se do něho pustit.
Jinak doufám, že jsem tě nevytrhl z tréninku, ale nerad jím sám. Taky jsem ti chtěl říct, že na místo dorazíme zítra k polednímu, když tedy nebudou nějaké extra potíže s kontrolou,
vysvětlil snahu o společné jídlo a zároveň se podělil o informace ohledně vaší cesty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit:

Jsem rád, že se Chad smál a trefil jsem se mu do noty. Přeci jenom, naštvat někoho na kom závisí můj život bych dost nechtěl. Jenom síla ví, co by se pak mohlo stát. Odešel jsem k sobě do kabiny, kde jsem se zavřel a trénoval. Myslím, že teď už jsem se dokázal pohybovat jak chci a byl jsem si jistý, že už to pro mě nebude ohrožující faktor. Najednou byl večer a Chad mě zval k večeři. Převlíknul jsem si aspoň propocený tričko a vydal se do společenské místnosti. Už z dálky jsem cítil jídlo a šel jsem skoro jen po nose.
Ta vůně by přitáhla i mrtvýho.
Řeknu rychle s úsměvem a zapadnu za stůl. Holt je to spíš konferenční stůl, ale tak dokud mi do toho jídla nekape cizí krev nebo bláto, tak jsem spokojený. Prohlížel jsem si jídlo a odhadoval co to asi bude. Nutno dodat, že úspěch jsem opravdu neslavil. Přílohu jsem v životě neviděl a odhadnout co je to za maso je skoro nemožné. Že to je něco co mělo asi křídla se dá odhadnout, ale to bylo tak vše. Poslouchal jsem výklad o jídle a jen povytáhl obočí.
To zní rozhodně dobře. Těším se až ochutnám, nechci aby ses cítil nějak špatně. Já jen, že já sním všechno. Nevím jak jsi měl Ty příležitosti, ale když si v zákopech nebo pod silnou palbou, tak si rád že máš cokoliv do žaludku. Potom každé teplé jídlo, které mi někdo naservíruje je úžasné.
Zaříznu nůž do masa a kousek ochutnám. Má příjemně jemnou chuť a je dobře dochucené.
Tohle, je ale opravdu dobré. Nevytrhnul, ono já jsem schopný trénovat opravdu dlouho, to by jsme oba umřeli hlady. Jsem taky radši, když nejím sám. Z domova jsem zvyklý jíst v jídelně, kde jsou stovky mých bratrů. Co se týče kontroly tak by mohly být? Nejsem v téhle problematice tak zběhlý jak bych chtěl. Přeci jenom, když někam letíš v Acclamatoru, tak Tě nějaké prohlídky nezajímají.
Usměju se a ukrojím si další kousek masa.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Kokpit:
Trénink ne-trénink, Chadovi jsi sdělil, že tě pozvání spíš i potěšilo než naopak. A o to víc pak i následná chuť jídla i jeho pestrost, která se opravdu nedala srovnávat s tím, co jsi znal jako "běžnou porci". Tedy, jídlo jste neměli až tak jednotvárné, ale stejně jako všechno byl jídelníček stavěn hlavně účelově, abyste byli zdraví a měli všechny potřebné látky pro svůj urychlený růst.
Jednou jsem tu vaši porci měl a ... řekněme, že jsem se setkal i s horším. Nebýt vaším nepřítelem plecháči, tak bych na vašem místě navrhnul, ať to věnujete nepříteli při nějakém strategickém ústupu a předchozím označení zásob za speciální směs pro silné a zdravé vojáky,
zazubil se Chad a zašermoval vidličkou, aby více zdůraznil svá slova. Vypadal přitom i trochu komicky, ale něco ti říkalo, že to celé byl účel jeho drobného představení, které jsi mohl shlédnout.
Taky jsem zažil svůj díl provizorní stravy - hlavně, že je co do huby a radši nechci vědět, co to je. Řekněme, že párkrát jsem musel být na útěku a to zrovna není chvíle, kdyby sis mohl nakráčet alespoň do kantýny a chtít nějaký místní guláš nebo něco podobného. Místní síly by po tobě šli ještě předtím, než bys to dostal na talíř. Proto jsem se rozhodl, že si zkusím vychutnávat dobrá jídla, když můžu, abych měl o důvod víc vytrvat a bojovat za přežití a únik - abych si vzpomněl na to jak mi tehdy chutnalo a že to chci ještě zažít,
prozradil ti, že sám měl relativně krušné zážitky. Během toho nechal na vidličce napíchnutý kus šťavnatého masa a upřeně ho pozoroval, než se nakonec usmál a s chutí si jej vložil do úst. Celé to působil jako gusto nějaké gurmána, i když šlo jen o to využít příležitosti a vychutnat si dobré jídlo.
Kontrola určitě bude - v ideálním případě jenom výměna kódů a nějaká komunikace. V horším i nalodění, proto předtím schováme možný kontraband do bezpečné místnosti, abychom si byli jistí. Ale když dodržíme správně protokol, tak bychom se toho neměli obávat, přece jenom jsou to plechové hlavy a všímají si hlavně abnormalit, zatímco řád nade vše zbožňují,
dodal ještě Chad, aby se zvedl a rozhodl se vylovit lahev s červeným mokem, kterou postavil na stůl a zamířil pro skleničky. Před tím se ale otočil s výrazem, zda-li budeš chtít taky nalít nebo se rozhodneš zdržet alkoholického nápoje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Dash Spience »

Corelliánský frachťák, Kokpit:


Chadovu návrhu se musím zasmát.
No tak ono by to šlo udělat, ale to papírování potom, když by jsi musel vyplňovat proč si nechal tu hromadu vysoce energetického jídla na pospas nepříteli? Úředníky neradno podceňovat. Já administrativu moc rád nemám a zaplést se s ní není nic dobrého.
Kroutím hlavou a směju se. Je to skoro až nepřirozené, protože v jídelně ne že by jsme se u jídla nesmáli nebo si nepovídali, ale všechno bylo vždy pod dohledem. Stále tam byl nějaký vzor škrobenosti. Teď jsem se mohl jíst uvolněně a snažil jsem se na ten pocit zvyknout, ale nějak moc mi to nešlo dohromady. Nějak se stejně nemůžu zbavit odpovědnosti, že zatímco já si tu v klidu jím, tak spousta mých bratrů se někde choulí v zákopech a pravděpodobně jim zbývá pár chvilek života na té neutrální hmotě, které říkají jídlo a ze kterého si my tu děláme legraci. Když se zmíní Chad o tom, že je základ mít co jíst je to pravda. Na tréninku nás učili jíst leccos a o něčem bych možná radši ani nemluvil.
No při výcviku jsme museli jíst leccos a možná něco radši ani nebudu vzpomínat.
Trošku zkřivým obličej a sleduji "gurmána" jak si vychutnává svoje sousto a poslouchám to o kontrolách.
Tak o tom čeho si ty plechovky všímají mi toho moc říkat nemusíš. S tím mám tolik bolestivých zkušeností, že by se o tom dalo dlouho povídat. Tohle je Tvoje hřiště a já udělám co řekneš. Ustřelit pár plechovkám zadek super, ale tyhle průniky to není nic pro mě.
Nad nabízeným mokem ani nepřemýšlím a vrtím hlavou. Ne, že bych nepil ale nikdy ne takhle na akci. Bylo to jakési automatické, prostě teď si nemůžu dovolit sebemenší povolení. Vím, že Chada to trápit nebude. Ten si určitě dá i za mě.
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro Dash Spience(Alpha-63 'Dash')

Příspěvek od Jordi Linx »

Corelliánský frachťák, Společenská místnost:
Jakmile jsi odmítl drink, tak to Chada možná na první pohled trochu zklamalo, ale nezabránilo mu to v tom, aby si jednu sklenku nalil. Než se z ní poprvé napil, tak si ji ještě řádně prohlédnul a lehce přičichl, aby nasál aroma tekutiny červeného, spíše až rudého zbarvení.
Nejhorší na celé téhle válce je, že ty, kterých se týká okrajově nebo jako titulek v holozprávách to vůbec neřešej. Polovina Coruscantu ti řekne, že je nějaká válka nezajímá, dokud to sami nepocítěj. A i když kvůli válce třeba nebudou mít své oblíbené víno, tak budou jen nadávat a nic nedělat. Ty a tvoji bratři na druhou stranu nevíte, co je to nebojovat. Ale vadí mi, že bojujete jen proto, že vám to někdo řekl,
pronesl, než se napil a chvilku si víno, kterým nápoj nejspíš byl vychutnával.
A pak je tu motivace, ty chceš vyhrát, protože ti to řekli. Droidi fungujou úplně stejně, Jediové chtějí vyhrát, aby se nebojovalo a byl klid a harmonie, politici, aby se vyhrálo a oni se tím mohli holedbat před dalšíma volbama. Já ... abych mohl letět kam chci, dát si co chci a nemusel kvůli tomu chodit přes mrtvoly. A aby tohle mohl zažít každej, kdo by chtěl - svoboda cestovat. A proto myslím, že nějakou další motivaci byste měli mejt i vy, kloni. A nemusí to být žádná galaktická spravedlnost, občas opravdu stačí jednoduché věci,
dokončil Chad svou myšlenku, aby pokračoval v jídle, kdy si pečlivě vychutnával všechny svá sousta, nicméně rozhodně kvůli tomu nejedl nikterak pomalu. Byl také ochotný ještě vést nějakou diskuzi, pokud bys měl zájem, ale taky jsi měl na vědomí, že zítra k polednímu dorazíte na Telos a tedy na nepřátelského území.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“