6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Zde se odehrávají mise postav pod vedením moderátora.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Po taktické poradě se seržantem mi bylo jasné, že můj plán na obejití nepřátel patrně padá a nemá cenu o něm dál uvažovat. Seržantův návrh postupu byl rozumný, ale bylo jisté, že tento postup zabere dost času a rozhodnutí nepřijde nijak zvlášť brzy. To neslo riziko, že přijdou další droidí nebo geonosianské posili, dojde nám nebo komandu munice a spoustu dalších nepříjemností. Musel jsem si tedy najít svoje místo v tomto střetnutí. Vzhledem k tomu, že nebylo nejvhodnější vrhnout se bojové vřavy s mečem na blízko, musel jsem přispět nějak jinak. Bylo na čase opět sáhnout po staré dobré Síly. Nejprve jsem potvrdil seržantův plán.

Dobře, uděláme to po vašem, rozmístěte svoje muže. Dostaneme jednoho plecháče po druhém, ale nemůžeme být pasivní. Potřebujeme je dostat pod tlak, aby museli rozložit svoje síly a spolu s komandem je tak můžeme trochu skřípnout. Pokusím se vám je trochu odhalovat, abyste měli dobré cíle.

Po odsouhlasení tohoto jednoduchého plánu jsem se vydal vyhledat si nějaké krytí v přední části našeho postavení tak, abych byl v relativně bezpečné pozici, ale co nejblíž nepřátelům. Plán byl jednoduchý, mečem jsem samozřejmě odrážel přicházející střelbu, pomocí Síly jsem se poté snažil "vytahovat" droidy z jejich úkrytů a buďto je zasáhnout odraženými střelami nebo je předhodit svým vojákům jako cíle. Dobrý pozor jsem si dával na velké obléhací droidy, abych v případě potřeby včas ustoupil nebo změnil postavení, kdyby se na mě zaměřili.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Chtě nechtě jsi musel souhlasit s plánem, který navrhl seržant. Situace nebyl příliš dobrá a bezhlavé riskování by možná vedlo k větším ztrátám, než by se dalo očekávat. Přesto jsi se pokusil navržený plán drobně vylepšit a svůj příspěvek, jímž jsi chtlě zkoušet narušovat soudržnost droidí formace. Seržant nic nenamítl a opět jste se oba zapojili do hlavní vřavy.
Tvůj příspěvek byl znát už od počátku - povytažení některých droidů, aby byli lepšími cíli, úspěšně narušovalo jejich formace a po troše souhry i přivodilo jejich rychlejší zničení, jakmile si kloni zvykli, že jim "přehodíš svačinku". Tento plán ti však nemohl vycházet příliš dlouho, protože to zaregistroval pavoučí droid a pravidelně na tvou pozici posílal smršť výbojů a nutil tě se tak neustále přesouvat a o to méně se věnovat podpoře vašemu boji.
Nejhorší na celé situaci však bylo, že vás takto droidi postupně zatlačovali a i několik klonů již utrpělo zásah. Brnění sice doposud zabránila nejhoršímu, ale minimálně dva muži měli vážně poraněnou ruku.

Náhle jsi zaregistroval, jak ti někteří kloni signalizují, abyste ustupovali o něco větším tempem a hlouběji do jeskyní. Droidi vás i tak následovali a rozdělovali se tak do většího prostoru. Naneštěstí však druhý pavoučí droid zůstal u komanda a pokoušel se ho vyrušit.
Situace se nejspíš zhoršovala, když jsi pocítil něco známého v Síle. Přimělo tě to zbystřit v Síle a více napnout, když jsi zpoza droidů zahlédl zlatý záblesk, který jednoznačně patřil světelnému meči. Míhal se velkou rychlostí a byl doprovázen několika explozemi, než jsi mohl s jistotou říct, že to je jeden z tvých lidí.
Bylo skoro až hypnotizující sledovat, jak proplouval hromadou droidů, sekal ty jedné na straně odhazoval ty na druhé, než se vyšvihl do vzduchu a přistál se zabodnutím světelného meče do trupu pavoučího droida, což mělo znamenat jeho brzký konec.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Souboj s droidí jednotkou postupoval pomalu, ale přeci jenom postupoval. Dařilo se nám zmenšovat počet nepřátel, avšak pomaleji, než by bylo vhodné. Zatím jsme neměli ztráty na životech, ale bylo zřejmé, že někteří z mých vojáků jsou zraněni a dostali sem tam nějaký ten zásah. Naštěstí se mi dařilo zaměstnávat pavoučího droida, který představoval největší riziko. Droidím postupem jsme však přeci jenom byli donuceni ustupovat hlouběji do chodeb za námi, což na jednu stranu zvyšovalo naše šanci postupně droidy postřílet, když se více rozmělní, nicméně nás to vzdalovalo od splnění naší záchranné mise - komando zůstalo uvězněno a ostřelováno druhým pavoučím droidem.

Najednou jsem pocítil přítomnost bytosti citlivé na Sílu, která se přiblížila patrně z opačné strany a po nějaké chvíli jsem v ní, i díky světelnému meči, neomylně rozpoznal jednoho ze svých kolegů. Situace se rázem otočila když se pustil do likvidace droidů a zvláště pak velkého pavoučího droida. Nechtěl jsem zůstat pozadu, a proto jsem využil tohoto odvedení pozornosti a zmatení droidů, abych také zaútočil a pomohl se zničením zbytku droidí jednotky a druhého pavoučího droida pomocí svého meče. Spoléhal jsem na tom, že mě budou vojáci za mnou krýt a můj kolega bude postupovat zase směrem ke mě, čímž by měl být náš útok velice efektivní a nijak zvlášť nebezpečný. Přeci jenom jsem ale dával pozor a využíval jsem Sílu k předvídání útoků droidů a vyhýbání se, případně odrážení jejich výstřelů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Jakmile jsi zaregistroval svého kolegu z druhé strany, pojal jsi to jako signál k tomu, abys i ty sám vyrazil kupředu a rozhodl se tak vyvinout tlak na droidy z obou stran.
Tvoje klonová jednotka ti nejprve dala trochu prostoru, aby ses od nich více vzdálil a pak se ti snažili pomáhat především palbou do stran, v nichž jsi neběžel. Každopádně droidy tato taktika dost zaskočila, nehledě na to, že nyní byly napadeni i zezadu a na chvilku nedovedli vyhodnotit správný postup pro tuto situaci.

Vnoření se do první řady bylo tak rychlé, až jsi se málem podivoval, jak jednoduché to mohlo být. Proklouznul jsi mezi dvěma B-1kama, které se rozjely do dvou kusů, uskočil jsi před výstřelem pavoučího droida, který s kratší vzdáleností měl problém tě zamířit a ostatně všichni droidi si nějak nevěděli rady při boji zblízka.
Vhodnější chvíle, abys vyrazil přímo proti pavoučímu droidovi tedy nastat nemohla - hodně rychle ses dostal až k jeho noze, skrze níž jsi projel mečem a věnoval se rychle obraně před blízkými droidy. Nicméně ztráta stability droida notně rozhodila a to, že jsi byl zapletený mezi droidy méně omezovalo klonovou jednotku v palbě do droidů mezi vámi.
Jakmile jsi odklonil nejbližší droidy, mohl jsi tít do pavouka znovu a tentokráte rovnou do trupu, kudy jsi vedl docela hluboký řez. Nepovedlo se ti ho úplně dokončit, jak jsi musel uskočit, ale po narovnání jsi pavoukovi mohl zasadit další úder a tím ho definitivně vyřadit z boje.
Krátce poté jsi pocítil jakýsi signál v Síle, který tě přiměl se hodně přikrčit, aby ti chvíli na to prolétl nad hlavou světelný meč a prořízl si cestu několika droidy, než skončil v rukou Jediho, kterého jsi poprvé mohl trochu detailněji zahlédnout. Mladý člověk s výrazem naprosté koncentrace a tváří, kterou jsi už měl možnost vidět. Na více nebyl čas, protože tu droidů zbývalo ještě dost a jeho bujná hříva hnědých vlasů jen zavlála, jak vyrazil opět vpřed a tys mohl odhadnout, že byl jen o chlup vyšší než ty..
Jdu ke komandu, vy pročistěte zbytek,
informoval tě, vyslal tlakovou vlnu před sebe a v závěsu za ní běžel k pozici uvězněného komanda.

Droidů zbývalo ještě docela dost, konkrétně pár desítek, většinou se ale jednalo o B-1ky a až nyní sis uvědomil, že mladý rytíř prioritizoval nejprve B-2ky, než řešil zbytek droidů - i proto tu bylo B-2 jenom pár posledních kusů. Aktuálně jsi byl zhruba uprostřed skrumáže zbývajících sil s troskami pavoučího droida po své pravé ruce. Někde v zádech jsi nyní měl postupující jednotku klonů, kteří dokonale využili zmatku mezi droidy a posunuli svou linii zpět dopředu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

S příchodem druhého Jediho se situace dokonale otočila a nyní jsme měli nad droidy již jasnou převahu. Útok ze dvou stran přinesl svoje ovoce a řady nepřátel příjemně řídly. V boji s mečem jsem byl jistý a soustředěný a když jsem se mezi droidy dostal, už pro mě nepředstavovali příliš velké nebezpečí. Po vyřízení pavoučího droida už tak šlo spíše o vyčištění zbytků nepřátelského oddílu, který se pod našimi meči doslova rozpadal.

Svého kolegu jsem poznal, ale v boji jsem nedokázal tak rychle přiřadit jeho obličej ke jménu. V tuto chvíli jsem si s tím ale nelámal hlavu a pokračoval jsem podle jeho pokynů, přičemž on se vydal vstříc uvězněnému komandu. Pokračoval jsem tedy v likvidaci droidů a snažil jsem pohybovat takovým způsobem, abych nevstupoval do palebné linie klonovým vojákům, kteří mě při útoku následovali a spolu se mnou teď likvidovali zbytky droidí jednotky, před kterou jsme před chvílí byli nuceni ustoupit.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Určitě jsi byl potěšen tím, jak se situace obracela ve váš prospěch a tvé pozicování vše jen usnadnilo. Kloni mohli pálit přímo do první linie droidů. O výsledku už tak bylo prakticky rozhodnuto a zbývalo vše jen dočistit.

Oháněl ses zrovna po poslední B-2ce v téhle skupině, když se ti až příliš těsně kolem boku prohnal blasterový paprsek a lehce tě škrábnul do levého boku. Mírně tě v něm zapálilo, ale zkušenosti tě od tohohle místa "odřízly" a mohl ses tak soustředit na dobíhající boj, dokud nebyl zničen poslední z droidů a celá země nebyla pokryta množstvím kovových trosek.
Krátce potom co padl poslední droid, utichla střelba i z místa, kam zmizel druhý Jedi a chodba se ponořila do zdánlivého ticha. Nicméně gestikulace seržanta jeho jednotce jasně prozrazovala, že jim naznačoval, aby se rozmístili, zkontrolovali trosky, munici a celkově zajistili místo, než k tobě po chvilce došel.
Zajišťujeme místo a kontrolujeme stavy. Máme jednoho vážněji zraněného, který bude potřebovat pro další pohyb podporu a stavy munice začínají být povážlivě nízké, ale jinak jsme na tom vzhledem k okolnostem dobře,
podal ti hlášení, zatímco občas kouknul po některým ze svých mužů, kteří se pilně pohybovali okolo vás.

Po chvilce se z tunelu, kde se skrývalo komando vynořil tvůj kolega z Řádu a za ním se belhala čtveřice klonů s odlišným brněním, než všichni přítomní. Už na první pohled vypadali o poznání hrozivěji a nebezpečněji a to bez ohledu na to, jak byli zraněni.
Jsou všichni naživu, ale jeden musel prodělat polní amputaci ruky. Prakticky bez munice, ale chtěli by se rvát dokud mohou rozdávat alespoň rány pěstmi, jak jste na tom vy, Askeli?
promluvil s jakýmsi náznakem úlevy mladý Jedi, jehož sis nyní konečně mohl prohlédnout pořádně. A konečně sis uvědomil, kde jsi ho viděl - byl to onen rytíř, s kým si měl tu čest na Loku, z něhož jste odlétali společně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Při dočišťování bitevního pole už patrně mírně ochabla moje koncentrace a utržil jsem drobný zásah do boku, který však nebyl nijak podstatný pro moje bojové nasazení. Dočištění prostoru bylo prioritou, po jejímž splnění jsem se mohl zabývat méně podstatnými věcmi. To už se však zdálo, že je po bitvě a mohl jsem tak pomocí Síly zkontrolovat a uklidnit svoje zranění, abych následně na postiženém místě přiložením ruky a dalším proudem Síly zranění zaléčil.

Děkuji seržante, bojovali jste velmi dobře. Podívám se na toho zraněného, třeba bych mu mohl trochu pomoci.

Nechal jsem se od seržanta nasměrovat k vážně zraněnému vojákovi, který byl patrně v péči zdravotníka čety, abych se na něj podíval a zkusil zúročit svoje základy v Silovém léčení, které by se nyní konečně mohly hodit, jak už jsem ostatně ozkoušel na sobě a při setkání s touto četou.

Chvíli na to se z tunelu vynořili další čtyři vojáci v o poznání lepších zbrojích, než kterými disponovali moji muži, nicméně byli aktuálně v o dost horším stavu, což potvrzoval i Jedi, který je doprovázel. Když jsem měl možnost prohlédnout si ho mimo bitvu, ihned jsem ho poznal. Byl to rytíř Jedi Alex Linx, který mě dostal pryč z Loku, když se to tam začalo přiostřovat. Cesta na Coruscant nám tehdy pěkně uběhla a něco jsem se také od Alexe naučil.

Zdravím tě Alexi, díky Síle za to, že jsi byl poblíž. Máme jednoho vážně zraněného a jinak nám také dochází munice, něco málo se ale podařilo doplnit tady z toho šrotu. Máš nějaké další instrukce nebo prostě dostaneme tyhle chlapy ven z tunelů? Podařilo se nám vyhodit do vzduchu rušičku signálu, ale zranění a bez munice tu nic moc dalšího nezmůžeme.

Zhodnotil jsem na oplátku naši situaci a můj pohled na celou věc, přičemž jsem doufal, že Alex nemá žádné další rozkazy, které by nám bránily dostat svoje zadky do relativního bezpečí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Než dorazil tvůj kolega, za nímž se skrýval Alex Linx, tak jsi stihl letmo prohlédnout zraněného klona. Medik jednotky udělal svoji práci a provedl základní ošetření, nicméně ty ses rozhodl na to nahlédnout pomocí Síly. Po chvilce soustředění se ti povedlo zjistit, že je tam něco špatně, ale prakticky jsi neměl žádné tušení, co s tím podniknout. Rozhodně to bylo něco jiného, než soustředění se na vlastní zranění - přesněji postup, kdy navádíš svoje tělo, aby do daného místa vyslalo rychleji léčivé prvky tvého těla, rychleji zacelilo ránu a v podstatě tak jen urychlilo běžné léčebné procesy, zatímco uživatel se musí postarat, aby zastavil krvácení.
S tím souviselo i uvolnění látek ulevujících od bolesti a uvolnění svalů, kterých se bolest dotýkala. Věděl jsi, že léčitelé se na to celé dívají ještě jinak, ale nyní jsi netušil jak.
Nicméně pohled na klonové komando a kontrola stavu jednoho z nich ti prozradila, že ta amputace ruky byla provedena něčím žhavým, ve velké pravděpodobnosti světelným mečem.
No, já mám svůj poslední zadaný úkol splněný a dle té rušičky předpokládám, že i ty ten tvůj. S ohledem na situaci mužstva by pak naším cílem mělo být seskupení s hlavní jednotkou, doplnění munice a zajištění ošetření pro zraněné. My dva bychom sice mohli pokračovat dál, ale nemůžeme je tu jen tak nechat. Jakožto jejich nadřízení za ně máme zodpovědnost,
navrhnul Alex a pohledem zkontroloval muže, kteří byli okolo vás. Mohl jsi vidět, že si ve tváři držel pozitivní a povzbuzující výraz, jakoby vás už snad nic složitého nemohlo počkat, nicméně jsi vnitřně tušil, že tento výraz se rozhodl nasadit zcela úmyslně a to i s ohledem na situaci, v níž jste se oba ocitli.
A pokud tvůj velitel nebude nic namítat, tak můžeme my dva jít vpředu. Cestu znám a s pomocí Síly dovedeme nebezpečí detekovat včas,
navrhl ještě a podíval se střídavě na tebe a na klona, který měl na starosti vedení jednotky, kterou se ti povedlo zachránit z obklíčení a společně s ní vyřídit rušičku signálu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Pro zraněného klona jsem udělal vše, co jsem se svými chabými léčitelskými schopnostmi mohl a možná jsem mu alespoň trochu ulevil od bolesti. Léčit jiné bylo podstatně složitější než navádět vlastní tělo ke zrychlení regenerace. Předsevzal jsem si proto, že se pokusím zjistit o léčení pomocí Síly víc, protože by se to v nadcházející době mohlo jistě hodit. Zvlášť jestli tahle bojůvka bude pokračovat.

To už tu však bylo klonové komando, které působilo ještě o řád drsněji než "moji" kloni. Alex Linx potvrdil můj předpoklad, a tak nám nic nebránilo vyrazit ven z tunelů, abychom se přeskupili, postarali o zraněné a vrhli se do dalšího průšvihu. Podíval jsem se ještě na seržanta, jestli má nějaké výhrady k předloženému plánu a potom jsem jenom doplnil Alexovi pokyny.

Výborně, takže vyrazíme, seržante Vaši muži nám budou krýt zadek a zranění půjdou uprostřed. Dostaneme se odsud co nejrychleji to půjde.

Potom už byl čas seřadit jednotku, přiřadit méně zraněné k poskytnutí opory více zraněným a vyčlenit několik mužů, kteří na tom byli nejlépe, k tvoření zadního voje, což však zvládli vojáci všichni hravě sami, a mohli jsme vyrazit ven z tunelů pod Alexovým vedením.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Ty ani tvůj seržant jste nic proti Alexovu plánu nenamítali a tak jsi s ním souhlasil. Nehledě na to, že to byl asi klasický postup, který Jedi vždy dělal a tedy, že na sebe vztahoval ty nejnáročnější a většinou i nejnebezpečnější úkoly ze skupiny. Otázkou však bylo, zda-li to v ozbrojeném konfliktu byl ten nejlepší postup. Do jaké míry však měl tento ozbrojený konflikt trvat, nebo co konkrétně se tu vlastně odehrávalo, to jsi zatím neměl příliš objasněné.
Alex nasadil poměrně svižné tempo a i když se mohlo zdát, že by to nemuselo být pro zraněné to nejvhodnějším kloni byli více než schopni tempu stačit - i tak si však od vás udržovali zhruba dvacet metrů odstup a při opatrné hlasitosti jste měli možnost spolu mluvit v soukromí.
Jak to zatím zvládáš? Tohle není běžná Jediská mise, kde pobíháme mezi pašeráky, lovci odměn, mafiány a veškerou galaktickou sebrankou. Ať se na to díváš, jak chceš, tak jde o regulérní válečnou zónu,
začal Alex tichým tónem a ty sis mohl jen domýšlet, zda-li tak zvolil, aby vás kloni neslyšeli, nebo abyste sami nepůsobili mnoho hluku a vyhnuli se tak možnému odhalení. Cesta stoupala stále vzhůru a bylo jasné, že od povrchu váš už nedělilo mnoho - otázkou však bylo, co vás tam mohlo očekávat.
Po pravdě, je to pro mě docela šok. V rámci výcviku jsem toho hodně nacestoval, od chudých a zubožených planet až po bohatá centra přetékající korupcí, ale tihle muži jsou úplně něco jiného. Ten z toho komanda, co jsem mu amputoval končetinu, mě doslova prosil, ať to udělám, že s protézou bude bojeschopnější, než s pahýlem, který mu nepřítel nechal. Bylo to opravdu ošklivé, ale s trochou Síly od dobrého léčitele a množství bacty by se dal znova dohromady za pár měsíců,
povzdechl si Alex a rozhodl se podělit o jeden z nejčerstvějších zážitků, kterým ti dokreslil, cože se vlastně odehrálo s jedním z členů komand, kterého bys při ohlédnutí našel v čele skupiny klonů vedle jeho druhů, jak v jedné ruce pohotově svíral svou pistoli připraven kdykoliv zaútočit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Vyrazili jsme na cestu ven z tunelů a i když jsme byli stále ve střehu, naskytla se příležitost, kdy jsem nastalou situaci konečně mohl probrat s dalším rytířem Jedi. Alex měl stejný pocit a zřejmě i potřebu, protože než jsem stihl téma nakousnout, sám se o současném dění rozhovořil, více než na konflikt samotný se však zaměřil na pro něj překvapivou a zřejmě emotivně silnou situaci, kdy musel jednomu ze zachráněných mužů amputovat končetinu. Sám jsem v tom takovou vědu nespatřoval, ostatně na jedné ze svých předešlým misí jsem ušetřil život jednomu z žoldáků tím, že jsem mu usekl místo hlavy pouze ruku, byl ale fakt, že tehdy se jednalo o nepřítele, zatímco klon prosící o amputaci byl tak nějak na naší straně.

Máš pravdu, ti vojáci jsou zvláštní, jiní než kdokoli koho jsem poznal. Jsem přesvědčen o tom, že jsou to dobří muži, ale v Síle působí tak zvláštně, snad až dětsky? Přitom to jsou muži prvotřídně vycvičeni k válčení a zabíjení. Je to moc zvláštní.

Pokýval jsem hlavou, abych podpořil potvrzení Alexových slov, že "naši" vojáci jsou skutečně zvláštní, pak jsem se ale rozhodl dostat k tomu, co mě víc trápilo a co Alex nakousl v začátku své konverzace.

Abych řekl pravdu, než z těchto vojáků, mám větší obavy a mnohem horší pocit z celé téhle situace. Věřím, že jsi také pocítil to velké narušení v Síle, tu ztrátu, kterou jsem alespoň já nikdy dřív v Síle nezaznamenal, tolik mrtvých Jediů v jediné bitvě, otřesné. Obávám se, že máš pravdu s tou válečnou zónou, o to míň se mi to líbí. Nejsme přeci žádní vojáci a už vůbec ne generálové. Co vůbec víme o válečné taktice a strategii nebo o tom, jak velet vojákům?

Zakroutil jsem hlavou a i ve svém hlase jsem dal najevo jasný souhlas s tím, co se právě odehrávalo, ať už šlo o nesmyslnou bitvu nebo začátek možná většího válečného konfliktu, ve kterém nám někdo přidělil roli vůdců a generálů.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Vaše Jediské smysly byly v klidu, takže jste se mohli během svižné cesty vzhůru věnovat konverzaci. Mimojiné jste si mohli vlastně i trochu vydechnout a zkoncentrovat se, i když to za dané situace nebylo zrovna jednoduché. Nehledě na nejasnosti a pochyby v Alexově hlase jsi však mohl vidět jeho jistotu a odhodlání pokračovat dál - jen těžko si domýšlet, co všechno vlastně musel absolvovat za výcvik, který ho na tohle alespoň takhle dovedl připravit.
Škoda, že jsem neměl možnost víc mluvit s mistrem Yodou, od něho bych se určitě dozvěděl víc. Nicméně tě asi nepřekvapí, že to celé řídí a snaží se o to co nejefektivněji. Naneštěstí to ale znamená, že nám může jen přidělit úkoly a ne již poradit ohledně vedení vojáků. Ale k tomu se stavím na základě zkušeností - v podstatě si představím, že jsem jako dozor na výletě s younglingy a zadávám jim odpovídající úkoly,
navázal Alex a prozradil ti, jak se k celé té nutnosti velet staví on. Nyní pečlivě pohlédl před vás, ale ukázalo se, že to byla jen zběžná hlubší kontrola, než pravidelné posílání Síly sem a tam a hledání čehokoliv divného.
A kloni ... zatím jsem si stihl dát dohromady, že byli nějak urychlení a připravení na válku. Podle všeho byli připravení pro Republiku na válku. Ale kdo tohle předvídal a proč? Je tu až mnoho nebezpečných otázek, stejně jako armády droidů, které tu byly připraveny - na co? Na obranu obchodních cest? Je tu příliš neznámého, ale to se nedozvíme dříve, než tahle bitva neskončí,
pokračoval Alex a prozradil něco málo informací, které se mu povedlo zjistit nebo si poskládat dohromady. Ze situace nebyl nadšený, ale vnímal jsi, že to chce vyřešit a nalézt řešení, stejně, jakože mu tam nehrálo mnohem více věcí, než by se mohlo zdát.

Za zatáčkou je výlez, cestou tam jsem tam zkrouhnul pár droidů, radši buď připraven, kdyby jim dorazili posily,
dodal Alex a naznačil před vás, aby sis uvědomil, že jste byli z jeskyní skoro venku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

No já mám takový pocit, že oni vědí mnohem líp, co dělat, než to víme my. Teda aspoň líp než já.

Smutně jsem se pousmál na zmínku Alexe o zadávání úkolů a byl jsem rád, že jsem se od setkání s vojáky mohl opřít o seržanta, který velkou měrou přispěl k vedení vojáků a celé operace. Po dalších Alexových slovech jsem jenom pokýval na znamená souhlasu a dodal jsem jedinou větu.

Mám z toho špatný pocit, jak by řekl jistě i mistr Yoda.

Po krátké úvaze jsem ještě dodal větu druhou.

Teda, on by to řekl určitě nějak jinak, ale smysl by byl stejnej.

Čekal už nás jenom kousek cesty tunelem, než se dostaneme k východu z něj, a proto bylo na čase náš rozhovor přerušit a plně se soustředit na poslední úsek cesty. S neaktivovaným mečem v ruce jsem byl připraven ho kdykoli pozvednout k útoku, kdyby se na naší cestě náhodou vyskytly ještě nějaké potíže, které Alex trochu předpokládal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Geonosis, Jeskynní tunely:
Po Alexovo upozornění jsi více nastražil smysly a byl kdykoliv připraven aktivovat světelný meč. Na chvilku jste kvůli tomu přerušili i svou konverzaci a každý jste zlehka našlapoval při kraji jeskyně, ale Síla nikterak nevarovala a ani další smysly nic neprozrazovaly. Domněnka o možných posilách se nakonec neprokázala a to ani poté, co jste vylezli ústím jeskyně ven a ty sis mohl nejprve všimnout rozsekaných droidů, než tě mohl zaujmout pohled na planinu, od níž jste kousek byli.

Co by v naprosté většině případů byla opuštěná planina s ničím, bylo nyní místo frekventovanější, než nejvyšší dopravní proudy na Coruscantu. Tisíce klonových jednotek postupovalo jako jeden muž vpřed, mísila se s nimi těžká technika v podobě různých kráčejících kolosů a nad tím vším létalo mnoho transportů, jimž dominovala mohutná loď, kterou jsi již mohl vidět ve vesmíru. Nyní se vznášela nad zemí a chrlila ze sebe i ten zbytek sil, který se skrýval v jejích útrobách.

Těžko se dalo uvěřit, že to všechno tu bylo k dispozici a i tak sis uvědomoval, že to pořád byl jen zlomek všech sil. Mezitím za vámi dorazili kloni a čekali na rozkazy zároveň kryjíc okolí.
Zdá se, že armáda mohla naplno vyrazit vpřed. Nedivil bych se, kdyby tomu napomohlo vyřazení té rušičky ..
začal vyhodnocovat situaci Alex, když jeho pozornost upoutal komlink. Nejistě si ho prohlížel a pak se otočil tvým směrem.
Zpožděná zpráva, asi čtvrt hodiny nazpět mistr Yoda vyžadoval mou přítomnost, ale nebyli jsme dostupní. Něco se děje .. spojím se s vedením a zjistím co dál,
prozradil Alex znepokojeně a ihned se chopil komlinku, aby vše začal zařizovat. Hovořil skoro minutu, než se tobě i klonům mohl věnovat.
Posílají pro nás LAAT/i, mě a zdravou část komanda odvezou k pozici mistra Yody, tebe druhé LAAT/i vezme zabezpečit jednu budovu. Po vysazení, pak zaveze zraněné na místo ošetření. Munice a nějaké vybavení pak bude připraveno v transportech,
prozradil nakonec ještě Alex, zatímco si uklízel komlink. Na chvilku jsi dokonce mohl postřehnout, jak se snaží natáhnout více do Síly, jako by se snad snažil s někým spojit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 6. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Geonosis, Jeskynní tunely:

Když jsme dosáhli ústí jeskyně a vyskytl se mi výhled na planinu před sebou, znovu, možná dokonce i více než při mém příletu, mě tento pohled ohromil a v hlavě se mi zase rozezněl poplašný zvonek, že tohle je moc, ale opravdu moc špatně. Neskutečná armáda, která se zjevila doslova odnikud, a které měli velet Jediové, kteří ovšem nebyli vojáky. To nemohlo dopadnout dobře.

To už však Alex zařizoval všechno potřebné, zjevně byl v Jedijským strukturách zapojený mnohem víc než já, nasvědčovala tomu i jeho blízká spolupráce s mistrem Yodou. I pro mě byl mistr Yoda vzorem, nicméně jsem se ze svých zkušeností a kvůli svému nahlížení na Řád držel radši v ústraní hlavních struktur Řádu, protože jsem v lecčem nesouhlasil s jeho politikou, nyní se k tomu ještě přidalo tohle hraní si na generály, s čímž jsem se stále musel vyrovnávat a zdálo se, že to jen tak nepřejde.

Alex mě informoval o dalším postupu, což jsem mu jenom odkýval. V tuto chvíli jsem stejně neměl na vybranou. Vzhledem k tomu, že bylo okolí zabezpečeno, stáhl jsem se na chvíli do vlastní mysli, abych si utřídil myšlenky a vyčistil hlavu rychlou meditací před dalším bojovým úkolem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Odpovědět

Zpět na „Mise SR“