1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Zde se odehrávají mise hráčů.

Moderátor: Moderátoři

Re: 1. Mise pro Xaviera (Xier Rolg)

Příspěvekod Jordi Linx » 08.5.2018 19:09:13

Vena, Střecha obchoďáku:
Fakt, že Kasia byla pro tuto chvíli mimo akutní ohrožení, tě povzbudil a také ti napomohl v tom, že ses nemusel držet tak hodně zkrátka. K vítězství však bylo ještě docela daleko a sám sis toho byl dobře vědom.

Následné chvíle pak probíhaly podle opakujícího se scénáře - skrýt se před dávkou protivníka, vyslat svoji a během ní se rychle přemístit, kde jsi většinou vyčkal na další kolo. Občas jsi vyčkal déle, aby střelec u dveří nezkusil zariskovat svou střelbu na moment, kdys byl v pohybu a snížil tak riziko zásahu.
Díky tomuto postupu ses dostal o poznání blíže, ale pořád jsi byl daleko od toho, abys mohl protivníka přesně trefit, to nicméně platilo i pro něj. Změna pozice ti pak dala i příležitost lépe zanalyzovat situaci a více si prohlédnout aktuální prostředí v němž jste byli.
Útočník se nadále krčil ve vchodu na střechu, kam jsi na něj neměl přímý výhled, stejně jako on na tebe. Jeho kumpán ležel omráčený asi dva metry před vchodem s otevřenými pantovými dveřmi a Kasia zhruba o metr a půl nalevo od něj. Omráčenému útočníkovi zbraň vypadla z ruky a ležela kousek před ním.
Kasia vypadala relativně v pořádku, možná jen trochu potlučená, ale rozhodně nic, co by ji mělo ohrožovat na životě. Alespoň dle toho, co jsi mohl na první pohled usoudit.

Co se možného postupu týkalo, tak si jsi mohl zkusit obejít vstup na střechu do strany, ale tím bys dostal Kasiu a útočníka opět mezi vás a nedalo se spoléhat na to, že by tím směrem nemohl zabloudit nějaký výstřel. Na druhou stranu to však bylo dále, bez výrazných míst ke krytí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 6598
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos

Předchozí

Zpět na Mise SR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků