Hráč Měsíce - historický přehled

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Xavier »

wow, tak tentokrát jsem to ani nečekal.
Ikonku bych rád tu která se ke mne nejvíce hodí, tedy holocron.
Díky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže, uplynul nám poslední předletní měsíc, pro někoho je to konec školního roku, pro další začátek prázdnin a jiní začali makat jak šrouby :D To ale nesmí bránit v tom, aby byl vyhlášen nejlepší hráč za měsíc uplynulý ... a tím je, chvilka strhujícího napětí ... Xavier!

Takže, je tu mé blahopření k třetímu triumfu a přicházím s otázkou v odlišném formátu, než je obvyklé ... chceš ponechat holocron, nebo jej za něco zaměnit?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od MrTukan »

No já ti do toho nechci kecat... Ale červen je podle mě teda letní měsíc.. :D V září už přeci začíná podzim.. :D .. Každopádně jinak gratuluju Xavovi, kterej má rozhodně kvality na to, aby byl ještě dlouho hráčem měsíce, pokud bude mít dost odpovědí a někdo jiný opravdu nepůjde do sebe. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Xavier »

Mr.Tukan: léto začínalo letos 21. června. Velice snadnou matematikou můžeme tedy zjistit, že Červen je letní měsíc z jedné a jarní měsíc ze dvou třetin. Podobné počty jsou u září. To je zase letní z 2/3 a podzimní z 1/3.

Jordi Linx: Zůstal bych u holocronu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od MrTukan »

No tak dobře. :) ALe každopádně v červnu je určitě průměrně teplejc než v září. :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže měsíc uplynul a je tu potřeba vyhlásit dalšího hráče měsíce. Vlastně, tentokrát to bude hráčka, čímž jsem prozradil už to, že Xavova nadvláda byla přerušena. Ale rovnou k věci, tímto bych chtěl poblahopřát Gwen k jejímu vítězství a táži se, jakou zlatou ikonku by si přála?
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Gwendolin »

Co na to říct? Sice jsem po svém návratu zájem o získání titulu příliš neskrývala, ale asi od půlky měsíce jsem v to přestávala doufat. Takže mě to velmi mile překvapilo. Všem děkuji za hlasy a doufám, že mi v příští volbě zůstanou věrní. Zlatý meč se mi líbí a ráda bych si ho nějaký ten pátek ponechala :D Někdo už musel to Xavierovo řádění zastavit :D
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Xavier »

Tak mé řádění ukončí brzy jordi zabitím mé postavy, takže tooh ses bát nemusela :D
Jinak dávám Gwen své gratulace, zkus to obhájit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže uplynul další měsíc, prázdniny skončily a s nimi možná i velká aktivita některých, kterou zase naváže aktivita jiných. Co to znamená? To se dozvíme za měsíc v dalším vyhlášení Hráče Měsíce a tedy, jak se postaví k obhajobě vítěz za uplynulý měsíc - tím se stává další navrátilec do aktivity na fóru. Muž bez helmy, který se vzepřel osudu a i s handicapem zaútočil na pozici Gwen. Ano, Dash Spience se rozhodl získat pro sebe další zářez a vyzvat své protivníky do dalšího měsíce.

Blahopřeju ti Dashi a nastavuji ti zlatou helmu, pokud bys chtěl něco jiného, tak samozřejmě napiš.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Gwendolin »

Dashi, Dashi, Dashi... po třech letech se vrátím, vydřu si titul a ty mi ho po měsíci sebereš. Co na to říct. Gratuluji :( . Bohužel pro mě to nebylo těsné vítězství, ale jednoznačné. Si těžký soupeř a já udělám všechno proto, abych ti další zářez pořádně ztížila. Ještě jednou gratuluji... And challenge accepted.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Dash Spience »

Děkuji všem členům organizace, kteří mi dali svůj hlas :)

Gwen: Děkuji :) já udělám všechno proto aby jsi ten titul nedostala :D, takže máme oba co dělat :D
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 328
Registrován: 08.4.2011 18:27:36
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Trivi »

Gwendolin píše:Dashi, Dashi, Dashi... po třech letech se vrátím, vydřu si titul a ty mi ho po měsíci sebereš. Co na to říct. Gratuluji :( . Bohužel pro mě to nebylo těsné vítězství, ale jednoznačné. Si těžký soupeř a já udělám všechno proto, abych ti další zářez pořádně ztížila. Ještě jednou gratuluji... And challenge accepted.
Gwen, už by som mal odpovedať "po starom", tak na titule môžme zapracovať. :D

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... vyhlášení se odkládá o dva dny z důvodu patové situace na 12.10. (probíhá druhé kolo hlasování)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... po druhém kole hlasování tu máme vítěze pro následující měsíc! Z velice těsného prvního kola(poměry hlasů 3-3-2) došlo na duel mezi dvěma nejsilnějšíma a z něho vzešel vítězně - *fanfáry* Alyatur!

Tímto mu blahopřeji a táži se ho, jakou zlatou ikonku by si přál nastavit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Hráč Měsíce

Příspěvek od Jordi Linx »

... novým Hráčem Měsíce, tentokráte za měsíc říjen vyhlašuji *fanfáry* Lance Skywalkera! Blahopřeji a táži se, jakou zlatou ikonku bys rád.

Závěrem přidávám svou osobní gratulaci a hodně štěstí do dalších měsíců, protože konkurence není jednoduchá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Vše k Akademii Síly“