Návrhy, připomínky, nápady uživatelů.

Zde je uplatnění pro nápady, komentáře a novinky.

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Trivi » 28.10.2011 12:09:43

Tak ja teraz vediem joemandela a normálne ho pasujem za rytiera, krok pokroku :)

Kód: Vybrat vše
http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=3448
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi

Příspěvekod Jedi Pablo Hol » 28.10.2011 12:13:02

Moje reakce: Většinou seš taky jedinej. :D

Neškodilo by kdyby to bylo tak udělaný u všech silových postav.
Dostat titul jednou jednoduchou větou je divný to musíš uznat.

Já sám jsem v misi teprv na začátku, ale až ji udělám mohlo by to být nějakým způsobem zavedený. ;)
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník

Příspěvekod Jedi Pablo Hol » 28.10.2011 12:15:17

Trvi: no nevím, jestli ti to tak stačí. :D
"Dejte si pozor, mistře Jedi, abyste pro vaši neopatrnost a lhostejnost nevypustili v galaxii příšeru..."
- Bodo Baas, mistr Jedi
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník

Příspěvekod Pear » 28.10.2011 13:21:41

Když mám za hráče jedie, tak se inspiruju Jordim a tím, co mi napsal do výcviku a vyjde to taky na moder-hráč-moder a nemusí se kvůi tomu zakládat nová mise...
Ale záleží na moderovi, jestli se s tím bude chtít zabývat, nebo to odbyde větou...
Obrázek
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi

Příspěvekod Jedi Pablo Hol » 28.10.2011 13:31:26

Nová mise nebyla nikde zmíněna. ;)
Dobře, jen mně to napadlo... .
Jestli to u mě moder odbyde větou, tak ho vyměním. :D
- Bodo Baas, mistr Jedi
Jedi Pablo Hol
Učedník
Učedník

Příspěvekod Elinor Yall » 28.10.2011 14:00:05

Taky to může moder pojmout jako něco, co se odehrálo za scénou, a pak pokračovat třeba těsně po povýšení na rytíře. :)

Ono hodně záleží, jak vypadá předchozí příběh (nikde není řečeno, že po výcviku musí bezprostředně následovat povýšení na Jediho, v případě šestnáctiletých až osmnáctiletých bych to brala tak, že to fakt není pravidlem :D :D :D ) a jaké jsou potřeby příběhu dalšího. :)
Elinor Yall

Příspěvekod Jordi Linx » 28.10.2011 15:50:33

... ale dost už toho tady o tom, tady se předkládají návrhy a pověřené osoby odpovídají - admini, možná někteří modeři za ostatní, ne každý a rozhodně se o tom nediskutuje, k tomu jsi jiná témata! Jestli na tohle bude někdo reagovat, tak začnu rozdávat ovoce, když na nás Tukan kašel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Příspěvekod MrTukan » 28.10.2011 18:38:51

Tukan byl v zoologické zahradě podívat se na své jmenovce, kteří tamvšak nebyli, mizerové jedni líní... A teď se usmívá téhle diskuzi, která tu nemá co dělat.. :) Založte si na to téma v diskuzích a nespamujte tenhle topic děcka. :) Každopádně můj názor je takový, že rozhodně nebudu diktovat moderům, jak mají dělat svou "práci", dokud jí budou dělat dobře...
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.
MrTukan
Administrátor
Administrátor

Re: Návrhy, připomínky, nápady uživatelů.

Příspěvekod Dingo » 03.2.2012 20:22:40

Ahoj,
měl bych jeden malý nápad. Je to pravděpodobně trochu složitější ale zajímalo by mě jestli by šel vytvořit nějaký whisp tag. Je to tag který když se použije tak napíše označenou část textu pouze moderovi. Funguje to na některých DrD fórech jako je například DarkAge. Mělo by to svoje opodstatnění v některých MPM. Například v aréně při začátku soubojů většina zúčastněných jen kecá a nebere ohled na hecování protože hráč (pravděpodobně ale ne postava) si řekne "no tak teď přeci nezaútočím, je jasné že je na mě připravenej" . Kdyby tady ale byla tahleta možnost dala by se akce naplánovat "tajně" a protihráč by mohl reagovat adekvátněji. Přeci jen málokdo dokáže bezchybně rozpoznat jak daný zaútočí a pokud to dokáže tak nemá velkou cenu pořádat souboj. (Tohle berte jen jako příklad) Prosil bych adminstvo o zvážení ačkoli uznávám že to má spíš uplatnění na fórech kde se hraje ve více hráčích.
Dingo
Dingo
Učedník
Učedník

Příspěvekod MrTukan » 05.2.2012 19:22:10

"Šeptání" je dobrá věc, ovšem já osobně se domnívám, že na AS to až tak příliš nepatří. Alespoň můj osobní názor je takový, že zde tvoříme především příběhy a v momentě kdy by byly všechny příspěvky neveřejné a šli by pouze moderovy, což by se časem stalo, stala by se ze hry více hráčů znovu hra pouze modera s hráčem a interakce mezi hráči by byli zase o něco menší... Jasně, v příkladě kterej uvádíš by to bylo výhodný, na druhou stranu se tady předpokládá, že hráč má rozum a snaží se hrát rozumně... No nevím, jestli jsem to napsal srozumitelně, páč jsem poměrně utahanej, každopádně doufám, že se to nějak pochopit dá.. :) Nevím teda jak to vidí Jordi, ale mám pocit, že jsme se kdysi na tohle téma také bavili a můj názor byl tehdy možná o poznání jiný.
Obrázek

MrTukan
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Lilith » 05.2.2012 19:46:40

MrTukan píše:"Šeptání" je dobrá věc, ovšem já osobně se domnívám, že na AS to až tak příliš nepatří. Alespoň můj osobní...

Já bych se k šeptání taky přikláněla, a to v jiném případě. Všichni se rádi ohání tím, že SW je komplexní univerzum, a já si stále myslím, že u něčeho, co je komplexní, by se nemělo vyhýbat ani kontroverzi. V rámci SW světa ne, v rámci veřejného fóra ale samozřejmě ano, protože tu je až příliš velká věková a morální diference mezi hráči - tedy ohrožování mravní výchovy mládeže a bla bla bla, v tom se orientuješ ty... I kdyby se šeptání povolilo jen v projektech, byl by to velký skok kupředu.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood

Lilith
Pašerák
Pašerák

Příspěvekod Jordi Linx » 05.2.2012 22:52:58

... zatím zamítám.
Důvod?
1, V základním nastavení phpBB 3.09 šeptání nikde není
2, Možná by šlo pomocí definování phpBB tagu, ale nevím, jak přesně by mohl být ten kód
3, Na to, abych se s tím někde camral, to tady má příliš málo využití

Alternativa:
- pokud se a jó moc chce něco 18+, může se udělat sekce s omezeným přístupem, ale to už se tu taky jednou řešilo a jak vidíte, nikde nic není.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek
Jordi Linx
Administrator
Administrator

Příspěvekod MrTukan » 06.2.2012 12:41:24

Vyřeště to varováním velkým rudým písmem v prvním příspěvku na začátku toho projektu, kde napíšete něco ve smyslu "Nevhodné pro osoby mladší 18ti let" a bude pokoj. :)
Obrázek

MrTukan
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod Trivi » 06.2.2012 19:41:27

Tak či tak to bude čítať každý :D
Trivi
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi

Příspěvekod Shisco » 06.2.2012 20:01:15

MrTukan píše:Vyřeště to varováním velkým rudým písmem v prvním příspěvku na začátku toho projektu, kde napíšete něco ve smyslu "Nevhodné pro osoby mladší 18ti let" a bude pokoj. :)

Tohle je natolik směšné, že si to dle mého skromného názoru ani nezaslouží, abychom to vůbec řešili. Vždyť od 15 to lidé můžou dělat, tak proč by o tom nemohli číst? Navíc sex a s ním související záležitosti jsou naprosto přirozené a patří k životu daleko více než násilí, kterého je stejně Akademie plná a nikde nikdo žádná pošahaná varování nepíše.
Navíc já jsem například sám autorem několika takových děl, tak proč bych nemohl číst ta cizí, když už se tady objeví?
A poslední věc - do takových věcí lidem nekecal ani Stalin!

Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela

Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi

PředchozíDalší